اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Iq_Yakhi

کاربر سایت
May 14, 2014
38
نام
سپهر
شما هم زنگ بزنین ISP هاتون ولشون نکنین خب!! همش میاین اینجا غر میزنین!!! حقیقته

دوست من ممکنه منو راهنمایی کنی چیکار باید کنم ؟ زنگ میزنم میگن خارج از محدوده دسترسی ماست میگم وصل کنید لایه بالاتر میگن امکانش نیست.
خودشونو رسما با این جمله راحت میکنن والا اگه من از تلاشی تو همین زمان محدودم دریغ کرده باشم رفیق...
~~~~~~~~~~~~~
عرض کنم به خدمتتون که من الان مشکل دی سی شدنم خیلی کم شده اما مشکل تایم اوت هنوز پابر جاست و همونطور که بار ها گفتم این دقیقا مال همین مدت اخیر هست قبلا از سرویس و وضعیت راضی بودم به شکلی که به سرور های Rift لتنسی زیر 100 داشتم ... تقریبا میشه گفت عالی بود اما الان چی :(

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
دوستان کسی مخابرات داره بگه لطفا مشکل داره یا نه

بنده 512 نامحدود مخابرات دارم (خراسان جنوبی).

پینگ سه چهار روزی هست که از 180 رفته روی 280 (مینیموم) + تایم اوت. و توی بازی ها هم لگ دارم افتضاح و همچنین دیسکانکت های تصادفی... .

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوست من ممکنه منو راهنمایی کنی چیکار باید کنم ؟ زنگ میزنم میگن خارج از محدوده دسترسی ماست میگم وصل کنید لایه بالاتر میگن امکانش نیست.
خودشونو رسما با این جمله راحت میکنن والا اگه من از تلاشی تو همین زمان محدودم دریغ کرده باشم رفیق...
~~~~~~~~~~~~~
عرض کنم به خدمتتون که من الان مشکل دی سی شدنم خیلی کم شده اما مشکل تایم اوت هنوز پابر جاست و همونطور که بار ها گفتم این دقیقا مال همین مدت اخیر هست قبلا از سرویس و وضعیت راضی بودم به شکلی که به سرور های Rift لتنسی زیر 100 داشتم ... تقریبا میشه گفت عالی بود اما الان چی :(
والا من منم داشتم تایم اوت... ولی بعد 2 3 روز فیکس شد...
صبر کن ببین درست میشه
الان های وب خوب پیگیری کرد قضیه رو :D

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,796
نام
فرشید

دوستان عزیز، اونطور که مطلع شدیم و البته دوستان هم در اینجا اطلاع رسانی کردن مشکل UDP که پیامد تغییرات در شبکه ی زیرساخت و کاملا سراسری بوده در عرض این چند روز و بعد از پاسخ وزیر ارتباطات به تدریج برای خیلی از دوستان برطرف شده، اما بطور مقطعی و موردی و منطقه ای، اگر دوستان هنوز هم مشکل رو مشاهده می کنن بهتره هم اینجا و هم در پروفایل وزیر( نه پروفایل رییس جمهور) با ذکر نام ISP و منطقه اطلاع بدن تا مشکل واضضح اطلاع رسانی بشه، ما هم در این تاپیک به عنوان دیده بان وضعیت مشکل اخیر عمل می کنیم!

با تشکر/

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
636
نام
آرش
من کلوب عضو نیستم وگرنه کامنت بارون میکردم صفحه وزیرو .

دیروز پریروز پینگم بالا بود ، حالا امروز میانگین 150 ولی هر 3-4 تا پینگ تایم اوت میده !

مخابرات تهران . 1 مگ . مرکز مخابراتی قدس هم هست محدوده ی ما .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر