اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
واسه من تا غروب خوب بود یعنی تا ساعت 7:30 .. احتمالا برا منم خراب شه
پینگ که افتضاح
سرعت داغون
یه پیج 5 مین طول میکشه وا کنه .. باز هم کنه کامل لود نمیکنه ..
یعنی آرزو شد واسمون همه چی با هم درست باشه :)

Star barefoot

کاربر سایت
May 14, 2014
10
نام
میترا
واسه من تا غروب خوب بود یعنی تا ساعت 7:30 .. احتمالا برا منم خراب شه
پینگ که افتضاح
سرعت داغون
یه پیج 5 مین طول میکشه وا کنه .. باز هم کنه کامل لود نمیکنه ..
یعنی آرزو شد واسمون همه چی با هم درست باشه :)

که نمیشه اصلا امکان نداره تو این مملکت چیزی درست بشه

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
853
نام
Fallen
مثلا امروز روز فن آوری ارتباطات بود:| چنان توی اخبار نشون میداد رئیس جمهور داشت طرحهای ارتباطی رو افتتاح میکرد و روستاها رو از اینتررررررررررنت به خیال خودشون پیشرفته و پرسرعت بهره مند میکرد هر کس نمیدونست فکر میکرد الانه که اینترنت کشور از اینرو به اونرو بشه:d
والا با این وضعیتی که من الان دارم از اینترنت میبینم بعید نیست واسه افتتاح اینترنت مثلا پرسرعت روستایی از پهنای باند ما کم کرده باشن و به اونا اختصاص داده باشن,توی این مملکت هیچی بعید نیست=))

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
روزا خوبه ، شبا بعد از 2 داغون میشه مثل همیشه ! اما تایم اوتم خیلی از قبل زیادتره چون اصلا" تایم اوتی نداشتم !

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
پینگم رسیده به 400 و لگ فراوون دوباره هم سر 4 دیقه کیک میشم

خب داداش 400 پينگمونه بايدم وقتي ميريم توي بخش چند نفره بازي مار و پله ما رو كيك كنه ديگه تا چه برسه به بازي گردن كلفت . صبور باشين اما آخه اونقدر صبر كردم كه توي خونه دارن منو صابر صدا ميكنن ...

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
من هم نتم تقریبا میشه گفت از همون روزی که درست شده پینگش از 180 اومده روی 280 - 350.

یه کاریو اگه مثل بچه آدمیزاد اینا انجام دادن... .

BlackGhOsT

کاربر سایت
May 6, 2014
47
نام
مسعود
سلام
دوستان من برای رفتن تو سایتهای داخلی باید از قند شکن استفاده کنم تازه پنیگ و نگو که افتضاح دی سی تا دل بخواد
ساده ترین چیزی که تو دنیا آدمها استفاده میکنن اینترنته که توی این مملکت هر روز چیزای عجیبی اتفاق میوفته دیگه حالمون از این وضعیت بهم میخوره

Iq_Yakhi

کاربر سایت
May 14, 2014
38
نام
سپهر
ای باابا چرا اینقدر ناله می کنید دیگه همه مشکلات می دونن دیگه

ما که این همه داریم تو پیج رسمی وزیر مشکل رو مطرح میکنیم هنوز متوجه نشده که مشکل برطرف نشده و پا برجاس چطوری شما میگی همه می دونن وقتی اونی که باید بدونه و رفعش کنه هنوز بی اطلاعه رفیق، تا کی بشینیم تو حسرت یک ساعت راحت بازی کردن زل بزنیم به صفحه مانیتور ؟
دیگه شورش در اومده آخه صبر و تحمل یه حدی داره می خوایم یکم تفریح کنیم نه اینکه بدتر حالمون گرفته شه سردرد و اعصاب داغون بریم سراغ کارامون ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر