اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,798
نام
فرشید
همین الان پرت شدم بیرون.......واقعا الان دیگه باید تشکر کنم از وزیر.....دارم حسابی از خجالتشون در میام

اگر مشکلات دوستان هنوز هم از UDP هست، نه تنها تشکر نخواهیم کرد بلکه با شدت و حجم بیشتری دوباره در پروفایل وزیر انتقاد رو مطرح می کنیم ، اما بی ادبی و بی فرهنگی نمی کنیم! حداقل می دونم که دوستان بازیسنتری گیمرهای فهمیده ای هستن.

Iq_Yakhi

کاربر سایت
May 14, 2014
38
نام
سپهر
برداشت من از وضعیت فعلی نت اینه :
نمیزارین UDP رو ببندیم هی انتقاد میکنید ؟ اشکالی نداره تایم اوت رو افزایش میدیم نتونین بازی کنید نقطه سر خط. :|
به خدا کلافه شدم از این وضعیت نمیدونم کجا دیگه برم مطرح کنم لااقل ببینن فعلا که به کل دایورتیم ... واسه بازی کردنم داریم التماس میکنیم اعصاب نمونده.

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
بابا زیر ساختار اینترنت کشور داغونه انقدر زودتر مسولین دلسوز به فکر نیافتادن که آخرش شود این شما مطمعن باشید امتحانات دانشگاه ها و مدارس تمام بشه به مراتب بدتر از این که امروز هست میشه اوضاع اصلا به udp دیگه ربط نداره...
هم پول از آدم میگیرن هم جون آدم رو میگیرن والا زمان رییس جمهور قبلی اینجور دیگه نبود...

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
اگر مشکلات دوستان هنوز هم از UDP هست، نه تنها تشکر نخواهیم کرد بلکه با شدت و حجم بیشتری دوباره در پروفایل وزیر انتقاد رو مطرح می کنیم ، اما بی ادبی و بی فرهنگی نمی کنیم! حداقل می دونم که دوستان بازیسنتری گیمرهای فهمیده ای هستن.

فرشید جان.....درست میگین.....من تا الان فقط یه بار اونهم با همون لینک بچه ها رفتم توی پیج وزی ببینم چه خبره.....اصلا هم تا الان هیچ کامنتی نذاشتم که بخوام توش یا تشکر کنم یا بی فرهنگیو بی ادبی !!! به قول شما.....اوضاع بدتر از این حرفاست.

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
تو مدت 30 دقیقه 20 30 باری نتم قطع شد هی چراغ adsl وصل میشد نت میومد باز قطع میشد ، نمی دونم قضیه چیه باز الان ثابت شده

آقا ما یه refresh سایت ها رو میزنیم بالا نمیاد صفحه شما میخوای با این وضع بازی کنی !!!

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
3,000
من تا عصر بازی میکردم مشکل نداشتم هم لگی نبود هم dc. ولی بعده یک ساعت و خورده ای کلا نت قطع شد واسه یه ساعت! بعدم که وصل شد زوری یه خط انتن میده الان این صفحه رو به زور باز کردم.

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
637
نام
آرش
تا دیروز پینگم بدون تایم اوت رو 120 - 130 بود ( مخابرات تهران ) الان 240 شده کاملا پینگ :| بریم تشکر کنیم خخخخخ :)))
باید دوباره بریزیم اعتراض !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر