اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
همین الان پرت شدم بیرون.......واقعا الان دیگه باید تشکر کنم از وزیر.....دارم حسابی از خجالتشون در میام

اگر مشکلات دوستان هنوز هم از UDP هست، نه تنها تشکر نخواهیم کرد بلکه با شدت و حجم بیشتری دوباره در پروفایل وزیر انتقاد رو مطرح می کنیم ، اما بی ادبی و بی فرهنگی نمی کنیم! حداقل می دونم که دوستان بازیسنتری گیمرهای فهمیده ای هستن.

برداشت من از وضعیت فعلی نت اینه :
نمیزارین UDP رو ببندیم هی انتقاد میکنید ؟ اشکالی نداره تایم اوت رو افزایش میدیم نتونین بازی کنید نقطه سر خط. :|
به خدا کلافه شدم از این وضعیت نمیدونم کجا دیگه برم مطرح کنم لااقل ببینن فعلا که به کل دایورتیم ... واسه بازی کردنم داریم التماس میکنیم اعصاب نمونده.

بابا زیر ساختار اینترنت کشور داغونه انقدر زودتر مسولین دلسوز به فکر نیافتادن که آخرش شود این شما مطمعن باشید امتحانات دانشگاه ها و مدارس تمام بشه به مراتب بدتر از این که امروز هست میشه اوضاع اصلا به udp دیگه ربط نداره...
هم پول از آدم میگیرن هم جون آدم رو میگیرن والا زمان رییس جمهور قبلی اینجور دیگه نبود...

اگر مشکلات دوستان هنوز هم از UDP هست، نه تنها تشکر نخواهیم کرد بلکه با شدت و حجم بیشتری دوباره در پروفایل وزیر انتقاد رو مطرح می کنیم ، اما بی ادبی و بی فرهنگی نمی کنیم! حداقل می دونم که دوستان بازیسنتری گیمرهای فهمیده ای هستن.

فرشید جان.....درست میگین.....من تا الان فقط یه بار اونهم با همون لینک بچه ها رفتم توی پیج وزی ببینم چه خبره.....اصلا هم تا الان هیچ کامنتی نذاشتم که بخوام توش یا تشکر کنم یا بی فرهنگیو بی ادبی !!! به قول شما.....اوضاع بدتر از این حرفاست.

من تا عصر بازی میکردم مشکل نداشتم هم لگی نبود هم dc. ولی بعده یک ساعت و خورده ای کلا نت قطع شد واسه یه ساعت! بعدم که وصل شد زوری یه خط انتن میده الان این صفحه رو به زور باز کردم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or