اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
اگه میخواستم سرکار بزارم یه بحث دیگه بود ولی اینطور نیست میخواستم تو ساعت های مختلف رو بازی های مختلف تست کنم
و اما روش:
اولا از همه دوستان میخوام که حتما اول امتحان کنن بعد نظر بدن
من این روش رو روی بازی های world of tank (مشکل در اجرای بازی فریز شدن هر چند ثانیه یک بار) ، fifa 14 (فریز شدن هر چند ثانیه) ، bf4 (پیدا نکردن سرور بازی یا لاست کانکشن در هنگام بازی طوری که یک دست به پایان نمی رسید) ، gta online(دی سی شدن در حین بازی ) ، cod ghosts(لاست کانکشن در حین بازی)
این روش در ساعت های شلوغ ببین 15 الی 22 و همچنین ساعت خلوت 1 الی 8 صبح تست شده
خوب روشی که انجام دادم اینه کنسول رو با کابل lan به مودم وصل کردم و بعد از وصل شدن به لایو و اجرای بازی و مشاهده مشکلات از طریق وای فای مودم ، روی گوشی یک دانلود از سایت ایرانی با محدودیت سرعت 35 کیلو بایت اجرا میکنم
شاید خیلی از شما هم بعد از خوندن این روش تعجب کنید و این رو یک مسخره بازی فرض کنید ولی خود من هم برای بار اول واقعا تعجب کردم چون نتیجه کار خیلی چشم گیر هست
بازی فیفا دیگه هیچ لگی یا گیری در هنگام بازی نداره و به راحتی چند دست پشت سر هم بازی کردم
بتل فیلد که اصلا نزدیک به سه ماهه من نتونسته بودم یک دست رو شروع کنم برای سه ساعت پیاپی و بدون هیچ مشکلی بازی کردم
World of tank واقعا با این روش متحول شد
طوری که واقعا معنی و لذت واقعی بازی رو چشیدم
در مورد باقی بازی ها هم هر مشکلی بود برطرف شد
این روش برای من جواب داد و از هر کی این رو میخونه میخوام تا تست کنه و ببینه براش جواب میده یا نه
البته نت من یک مگابایت مخابرات هست و سرعت دانلود روی 250 ثابت
بنابراین با در نظر گرفتن شرایط تست کنید و منصفانه نظر بدید
امیدوارم برای شما هم جواب بده

خب با این تفاسیر روش پیشنهادی شما چی بود؟! من متوجه نشدم.

خوب من 2 صفحه قبل گفتم که قبلا مشکل نداشتم الان فقط در بازی دوتا2 مشکل پیدا کردم .. . الان توسنتم براحتی روی سرور های روسیه بازی کنم یعنی زدم فقط سرور روسیه پیدا کنه
پینگ = 200 بدون packet lost
خب با این تفاسیر روش پیشنهادی شما چی بود؟! من متوجه نشدم.
میگه بازی اجرا کنید بعد قبل از وارد شدن برای مسابقه با گوشیتون از یک سرور ایرانی یک چیزی را دانلود کنید

@saeidrezay این محدودیت سرعت مهم هست ؟! یعنی نمیشه فقط با یه چیزی دانلود کردن این مشکل حل کرد ؟؟

----------------------------
اگر جواب بده واقعا جالب هست این طوری میشه که با دانلود کردن از سرور ایرانی یه جور این اختلال میشه دور زد :دی
مثل اون پسر بچه 5 ساله بود شانسی یک باگ از Xbl پیدا کرده بود که با وارد کردن متن خالی وارد اکونت پدرش شده بود

الان سرکارم رفتم خونه حتما امتحان میکنم ببینم چی میشه... اگر جواب داد حالی به هولییی میبریم :دی b-)

نکنه منظورش اینه همین جور که بازی میکنیم در حال دانلود کردن با گوشی هم باشیم ؟

آخرین ویرایش:
اگه میخواستم سرکار بزارم یه بحث دیگه بود ولی اینطور نیست میخواستم تو ساعت های مختلف رو بازی های مختلف تست کنم
و اما روش:
من این روش رو روی بازی های world of tank (مشکل در اجرای بازی فریز شدن هر چند ثانیه یک بار) ، fifa 14 (فریز شدن هر چند ثانیه) ، bf4 (پیدا نکردن سرور بازی یا لاست کانکشن در هنگام بازی طوری که یک دست به پایان نمی رسید) ، gta online(دی سی شدن در حین بازی ) ، cod ghosts(لاست کانکشن در حین بازی)
خوب روشی که انجام دادم اینه کنسول رو با کابل lan به مودم وصل کردم و بعد از وصل شدن به لایو و اجرای بازی و مشاهده مشکلات از طریق وای فای مودم ، روی گوشی یک دانلود از سایت ایرانی با محدودیت سرعت 35 کیلو بایت اجرا میکنم
شاید خیلی از شما هم بعد از خوندن این روش تعجب کنید و این رو یک مسخره بازی فرض کنید ولی خود من هم برای بار اول واقعا تعجب کردم چون نتیجه کار خیلی چشم گیر هست
بازی فیفا دیگه هیچ لگی یا گیری در هنگام بازی نداره و به راحتی چند دست پشت سر هم بازی کردم
بتل فیلد که اصلا نزدیک به سه ماهه من نتونسته بودم یک دست رو شروع کنم برای سه ساعت پیاپی و بدون هیچ مشکلی بازی کردم
این روش برای من جواب داد و از هر کی این رو میخونه میخوام تا تست کنه و ببینه براش جواب میده یا نه
نا محدود مخابرات 1مگ؟ مگه میدن؟
سرعت دانلود 250؟فیلم هندیه :D
دوستانی که سرعت دان خوب دارن یه تست بزنن ما که سرعتمون کلن به زور 100ه 35تا لگ شدید ایجاد میکنه برام

و اما روش:
من تست کردم نشد ، آسیاتک gta online

داتک و پارس آنلاین هر دو مشکل داره
یه کشف جالب هردو با استفاده از ک ریو درست میشن خدا رو شکر زیرساخت داره جهت اشتغال زایی این بخش خوب فعالیت میکنه

تا اونجا یی که من فهمیدم اینا یک سری فایروال خیلی قوی سر راه udp گذاشتند بعید هم میدونم ورش دارند حالا اگر این فایروالها فابلیت تشخیص سرورهای بازی رو داشته باشند که مشکل حل می شه اما از اونجایی که 2 ماه گذشته و مشکل هنوز هست پس این قابلیت رو ندارند بنابراین دو راه داریم یا باید یه راه دور زدن پیدا کنیم یا بیخیال بشیم
لعنت بر پدر مادر مردم ازار

- - -ویرایش - - -

یکی که می تونه سرور روسیه League of Legends رو امتحان کنه ببینه مشکل نداره؟

من امروز با وی پی ان گیمینگ سیستک و کریو مشکل پیدا کردم یعتی بعد از چند دقیقه قطع و وصل می شدن ولی هنوز نت خودم سالمه...

تا اونجا یی که من فهمیدم اینا یک سری فایروال خیلی قوی سر راه udp گذاشتند بعید هم میدونم ورش دارند حالا اگر این فایروالها فابلیت تشخیص سرورهای بازی رو داشته باشند که مشکل حل می شه اما از اونجایی که 2 ماه گذشته و مشکل هنوز هست پس این قابلیت رو ندارند بنابراین دو راه داریم یا باید یه راه دور زدن پیدا کنیم یا بیخیال بشیم
لعنت بر پدر مادر مردم ازار
دقیقا همینطوره حالا اینکه قصدشون از این کار چیه و چرا اینطوری می کنن و کی زهر نهایی رو میریزن معلوم نیست چون هنوز بعد 2 ماه اختلال تمام ضد فیل تر های روی UDP دارند مثل بنز کار می کنند و کمترین آسیب رو داشتند ! فقط جماعتی گیمر و ... رو زمین گیر کردند.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or