اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
پیج واعظی رو رسما به * عظما بردیم بابا عین آدم حرف بزنید. بخدا من اعصابم از همتون خورد تره اما با فحش نوشتن فقط کارخودمونو سخت تر می کنیم. دوستان نذارید این جنبش بخوابه. تا وقتی نت درست نشه به کامنت زدن و اطلاع رسانی ادامه بدید

وزیر ارتباطات: اختلال پروتکل UDP در اینترنت حل شد/ سرویس های گوگل هنوز اختلال دارند

فناوری اطلاعات > فناوری اطلاعات و ارتباطات - فارس نوشت:

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از رفع اختلال پروتکل UDP خبر داد. UDP یک پروتکل ارتباطی اصلی مورد استفاده در اینترنت است.
محمود واعظی گفت: در چند روز گذشته بخشی از کاربران از موضوع اختلال در پروتکل UDP ناراضی بوده اند.
UDP مخفف User Datagram Protocol به معنی پروتکل کنترل انتقال، یک پروتکل ارتباطی اصلی مورد استفاده در شبکه ‌ای اینترنت است.وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: این نگرانی را به زیر مجموعه منعکس و پس از پیگیری‌های صورت گرفته، روز گذشته گزارش رفع این اختلال را دریافت کردم.وی علاوه بر طلب پوزش از اختلال به وجود آمده، گفت: خوشحال می شوم در اینگونه موارد مراتب از طریق سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به شماره تلفن 195 اعلام شود.

زنگ بزنید 195

من زنگ زدم الان.شکایتم ثبت شد.یه کد پیگیری هم اومد برام رو موبایل. شما هم زنگ بزنید شکایتتون ثبت بشه.

آخرین ویرایش:
دوستان عزیز، لطفا به اطلاع رسانی در پروفایل وزیر با ادبیات رسمی و ذکر منطقه و سرویس دهنده ادامه بدید تا پستهای تعدادی افراد بزهکار که به هر دلیلی 24 ساعته در پروفایل وزیر هستن و اونجا رو تبدیل به چت روم کردن قابل اغماض بشه و از اهمیت کار ما کاسته نشه، این واقعیت که برخی افراد از درک، فرهنگ و تربیت کافی برای چنین کاری برخوردار نیستن واقعیتی هست که نمیشه ندیدش گرفت.

حتما عنوان کنید که علی رغم پاسخ وزیر مبنی بر رفع اختلال، هنوز مشکل اختلال و قطعی مکرر در بازیها و سرویسهای مبتنی بر پروتکل UDP همچنان برقرار هست، هر چند که ممکنه مشکل برخی که دیگه به این تاپیک هم سر نمی زنن حل شده باشه.

پابرجاست؟ بدتر هم شده به لطف بچه های بالا

- - -ویرایش - - -

وزیر ارتباطات: اختلال پروتکل UDP در اینترنت حل شد/ سرویس های گوگل هنوز اختلال دارند

فناوری اطلاعات > فناوری اطلاعات و ارتباطات - فارس نوشت:

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از رفع اختلال پروتکل UDP خبر داد. UDP یک پروتکل ارتباطی اصلی مورد استفاده در اینترنت است.
محمود واعظی گفت: در چند روز گذشته بخشی از کاربران از موضوع اختلال در پروتکل UDP ناراضی بوده اند.
UDP مخفف User Datagram Protocol به معنی پروتکل کنترل انتقال، یک پروتکل ارتباطی اصلی مورد استفاده در شبکه ‌ای اینترنت است.وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: این نگرانی را به زیر مجموعه منعکس و پس از پیگیری‌های صورت گرفته، روز گذشته گزارش رفع این اختلال را دریافت کردم.وی علاوه بر طلب پوزش از اختلال به وجود آمده، گفت: خوشحال می شوم در اینگونه موارد مراتب از طریق سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به شماره تلفن 195 اعلام شود.

زنگ بزنید 195

من زنگ زدم الان.شکایتم ثبت شد.یه کد پیگیری هم اومد برام رو موبایل. شما هم زنگ بزنید شکایتتون ثبت بشه.

حس خوبی ندارم دربارش. انگار سرکاریه.

همه اين ها مسخره بازي هاي همراه اول و ايرانسل هست ميخوان مردم از وايبر و ..... استفاده نكنن. udp مشكل داره واسه همين هست داخلي وايبر بدون مشكل خارج از ايران هر ٣٠ ثانيه قطع ميشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or