اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
udp

مشکل همچنان وجود دارد پروتکل قطعه کامنت وزیر محترم هم کاملا رد میباشد:) و صحت ندارد

- - -ویرایش - - -

http://www.itc.ir/Default.aspx?tabid=41&mid=525&ctl=ArticleView&articleId=15243

خدا بگم این ویچت رو چکار کنه که هرچی میکشیم از این ویچت میکشیم. ملت اینقدر دلقک بازی درآوردن که زدن هیتلرش کردن. بعد باخودشون گفتن حالا که زدیم اینو هیتلر کردیم پس چرا بقیشونو نکنیم؟ :))

"جامعه ای که اندکی از آزادی خود را فدای امنیت بیشتر میکنند درآخر به هیچکدامشان نخواهند رسید" - بنجامین فرانکلین

آقا دوباره واسه من ترکید :| این سازمان بازرسی کل کشورم من شکایت نوشتم. 195 ام که زنگ زدم شاتل زنگ زد بهم گفت لینک بده ببینم کجا چی شده و اینا لینک اینجارو با پیج وزیرو گفتم. امیدوارم رسیدگی کنن :|

59067768224363661301.jpg

آخرین ویرایش:
سلام دوستان...ممکنه این اختلالی که رو پورت udp هست *****ینگ نباشه...ابنا ظاهرا برا کنترل بیشتر یه فایر والی طراحی کردن که ممکنه همه ی بدبختی های ما از اون باشه...دیدم که یکی از دوستانم یه همچین چیزی گفته بود تو این تاپیک.من هم اینو از یکی که تو این ضمینه تخضص داشت شنیدم......اگه جایی زنگ زدید وبهتون گفتند udp مشکل نداره اینو بزنید تو روشون....البته اگه بازم بیشتر تحقیق بشه به اطلاعات بیشتری دست پیدا میکنیم

من که زنگ زدم یارو خیلی شیک گفت بله اقای کیا مشکل هستش ماهم با خبریم دست خود ماهم نیست باید از طرف مخابرات یا زیرساخت پیگیری شه و شاتل هیچ کاری نمیتونه بکنه ما کلی ایمیل زدیم ولی جواب نگرفتیم از سمت مخابرات این مشکل هم معلوم نیست تا کی ادامه داشته باشه و بسته به مخابرات داره :|
برای سلامتی گیم انلاین صلوات

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or