اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
تو این خراب شده هیچکی دلش به حال ما نسوخته و اگه چیزی خراب بشه دیگه درست نمیشه اون دوستانی هم که بهتر شده نتشون متاسفانه باید مطمئن باشن اتفاقیه :|

اندیشه سبز خزر ( ASK ) قدیمی ترین ISP گیلان نمیدونم چه مرگشه بعد عید دایم Lag داره وسط Cod4 هر 2 3 دقیقه 1 بار Lagometer یه Lag اساسی نشون میده ...

این آی اس پی دیگه هیچ اختلالی نمونده که ندیده باشم..... هر چی زنگ و ایمیلو میزنم میگه به ما مربوط نمیشه. دست ما نیست

زنگ میزنم به ای اس پی های پارس انلاین -اسیاتک و مخابرات یارو با پررویی میگه شما بیشترین شکایتو ثبت کردین نمیدونم سری قبلم واسه کندی اعتراض داشتی و سامانه 195 شکایت هم نوشتی خلاصه خیلی شاکی شدن این اپراتورها منم نامردی نکردم چنان بارشون کردم که لال شدن و اخرش عذر خواهی کردن منظورم اینه به شدت پیگیر باشین بچه ها تو مازندران مشکل پا برجاست روی این سه تا ای اس پی اینا کین میگن مازندران حل شده؟

مشکل برای من هم هست (خیلی محدود شده و اصلا به چشم نمیاد بیشتر اوقات) ولی یه چیزی رو فهمیدم اونم این که اگر اولین بار به یک سرور با یک IP وصل شید ممکنه دیسکانکتی شروع شه و در صورتی که شروع بشه باید مجدد با یه IP دیگه وصل شید یا مودم رو روشن خاموش کنید دوباره به همون سرور وصل شید در این صورت دیگه مشکل قطع و وصلی پیش نمیاد به هیچ عنوان !(البته برای من اینطوریه) حالا لطفا بقیه هم تست کنن ببینیم چطور میشه البته ممکنه برای بقیه این کار عمل نکنه.

پس اینطور تست کنید : اول به یک سرور بازی وصل شید(مثل بتلفیلد 3 یا 4) اگر قطع شدید به یه سرور دیگه وصل شید یا مودم رو خاموش روشن کنید یا وی پی ان گیمینگ بزنید و دوباره وصل شید امیدوارم عمل کنه این کار.
@};-

نکنه مشکل چیز دیگه ای ما میگیم udp چون هنوز خراب

نه دوست عزیز، مشکل قطعی های پی در پی در بازی در صورتی که تایم آوت زیاد نداشته باشید مشخصا از اختلال و اصطلاحا پارازیت UDP هست.

سلام دوستان...ممکنه این اختلالی که رو پورت udp هست *****ینگ نباشه...ابنا ظاهرا برا کنترل بیشتر یه فایر والی طراحی کردن که ممکنه همه ی بدبختی های ما از اون باشه...دیدم که یکی از دوستانم یه همچین چیزی گفته بود تو این تاپیک.من هم اینو از یکی که تو این ضمینه تخضص داشت شنیدم......اگه جایی زنگ زدید وبهتون گفتند udp مشکل نداره اینو بزنید تو روشون....البته اگه بازم بیشتر تحقیق بشه به اطلاعات بیشتری دست پیدا میکنیم

مشکل مشخصه از کجاست، اما علت بروز مشکل رو خود وزیر هم اصلا بهش اشاره ای نکرد و خیلی کلی ازش رد شد. باید مجبورشون کنیم اطلاعات دقیقتری بدن.

من که گفتم حرف این وزیر مشکوک خدایش اون سال که دولت قبلی بود بعد اینکه خراب کاری کردن زمان انتخابات اومدن اعلام کردن کار ما بود بعد درست شد
این دارن یه چیز می پیچونن

پ.ن : اقا این سایت خبر انلاین و... کامنت چندبار گذاشتم ولی ثبت نمیکنن ..........
بزودی اون صفحه کلوپ میبدن یه اب روش میخورن البته همین جوری وزیر حرف به چیز حساب نمیاره .... :|

دوباره خراب شدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد#:-s

تمامی دوستانی که مشکل دارن انتظار میره که عین همین مشکلی رو که اینجا مطرح می کنن در پروفایل وزیر هم ثبت کنن، ثبت نام کنید و کامنت بزارید، همونطور که قبلا وزیر پاسخ داد با کثرت کامنتها و انتقادها باز هم وادار به پاسخگویی خواهد شد. من احتمال می دم که خود وزیر بدونه که دقیقا چه عملیاتی در جریان هست که باعث این اختلال عجیب در کل کشور شده اما بنا به مصلحت عنوان نمی کنه! البته بعید هم نیست که از وسعت اختلال فوق آگاهی نداشته باشه، برای همین هم هست که تاکید می کنم شهر محل سکونت و سرویس دهنده ی خودتون رو هم ذکر کنید.

زنگ میزنم به ای اس پی های پارس انلاین -اسیاتک و مخابرات یارو با پررویی میگه شما بیشترین شکایتو ثبت کردین نمیدونم سری قبلم واسه کندی اعتراض داشتی و سامانه 195 شکایت هم نوشتی خلاصه خیلی شاکی شدن این اپراتورها منم نامردی نکردم چنان بارشون کردم که لال شدن و اخرش عذر خواهی کردن منظورم اینه به شدت پیگیر باشین بچه ها تو مازندران مشکل پا برجاست روی این سه تا ای اس پی اینا کین میگن مازندران حل شده؟

اینا کی نیستن! اسم دارن.
من شاتل دارم مشکل دی سی نداره حداقل تو CS:GO ، dota2 که بازی میکنم مشکلی نداره. حالا بقیه ISPهارو نمیدونم.

خبر آنلاین هم که این خبرو پوشش داده درست شده:( آخه چرا و کی به این گفته درست شده .. وزیر مملکت یعنی نمیدونه چه خبره تو اینترنت کشور ؟؟؟ دیگه خسته کردن ملتون 3 ماه شد
ما داره حرص میخوریم روزی 100 کامنت میزاریم رو صفحه ایشون بعد در عین خونسردی میاد روز پدر رو تبریک میگه .. دریق از یه جواب ( بگه اصلا درست نمیشه :( ) والا بخدا
ارزش که ندارن ملت .. هر بلایی بخوان سرمون میارن .. شدیم موش آزمایشگاهی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or