اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
جالبه تایتان فال میزنم مشکلی نیست ولی bf4/fifa/crysis نمیشه بازی کرد

TITANFALL از ابتدا مشکلی با اختلال جدید نداشت، اما بازیهای دیگه معمولا استفاده ی زیادی از پورتهای UDP میکنن و تحت تاثیر قرار گرفتن.

از دوستانی که بیان شیوا و نوشتار خوبی دارن خواهش می کنم که در با بینندگان سایت تابناک هم این موضوع رو مطرح کنن برای مثال این لینک رو ملاحظه کنید
پیام تشکر مخاطب تابناک از سرویس با بینندگان - سایت خبری تحلیلی تابناك
باید خبرگزاریهایی مثل تابناک که پیگیر هستن رو در جریان قرار بدیم که دیگه وزیر نیاد برای ما خالی ببنده
ترجیحا یه نفر این مسیولیت رو برعهده بگیره و لینک بده تا ما هم بریم کامنت بذاریم و ساپورتش کنیم
یه قسمت دیگه هم داره به اسم نگاه شما برای مثال :http://www.tabnak.ir/fa/news/399152/نگاه-شما-وضعیت-اسفناک-دو-خرس-در-سمنان

مشکل هست و هیچ تغییری نکرده .. اون عزیزانی که میگن دیر تر دی سی میشن اون تغییر نیس از اون دو ماه پیشم اینطوری بود بعضی موقع سریع قطع میشد بعضی اوقاتم اواخر یه بازیه 20 دقیقه ای .. خدایی بیاین حساب کنید فرض کنیم اون پیج درسته و کاملا واسه آقای واعظیه .. مگه میشه وزیر مملکت بیاد یه چیو الکی و ندونسته بگه ؟؟ آخه کی به این گفته درست شده که اومده پست گذاشته مشکل رو گزارش دادن رفع شده ؟؟
از بچه های همین فروم تقریبا 99 درصد هنوز مشکل دارن از جمله خودم که هم ای اس پی مخابرات تست کردم هم های وب ... نکته جالب این موضوع اینه که یه ساعتایی تو روز اوکی میشه ولی پینگ میره بالا 300 // 400 ... هر چیم بگیم پاک میکنن پستو .. تو اون پیجم که دیگه نه جواب میده وزیر نه هیچی .. فقط درستش کنه دیگه روانی کرد ملتو .. داره میریم تو ماهه سوم .. ایشون اومده میگه درست شده ولی هنوز خرابه .. فقط متاسفم واسه وضعیتمون ...

مشکل شدیدا پا بر جاست
Attempting to reconnect هر 30 ثانیه یکبار
League of Legends
از اول هفته برای منم شدید تر شده در حدیه که از fountain نمی رسم بیام بیرون
فک کنم وزیره رفته سفارش کرده که چرا اینا میتونن برن تو گیم اصن یه کاری کنید خاطرشون این بشه که یه زمانی میرفتن تو گیم

آقا وضعیت انصافا خیلی بهتر شده نسبت به قبل ، از هر 4 ثانیه یک بار دی سی شدن الان شده هر 5 ثانیه و نیم یک بار دی سی شدن. چه خبرتونه؟ چرا الکی فرافکنی می کنین بزارین مسئولین کارشونو بکنن دیگه. وضع اینترنت مملکتمان فقط گل و بلبل کم دارد.

اقا خواهشن بجای اینکه بیایم بگیم حل شده یا ده دقیقه بعدش با فحش بگیم نه نشده همفکری کنیم چجوری این مشکلو رسانه ایی و همگانی کنیم بخدا تا چند ماه دیگه هم که بگذره اینا دست بکار نمیشن تو این مملکت دو چیز هیچوقت ردیف نمیشه یکی قیمت جنسی که رفت بالا به هیچ وجه پایین تر نمیاد و دومی اینکه اینا یه چیزی رو خراب بکنن هیچوقت درستش نمیکنن میگید نه خودتون که دارید میبینید

- - -ویرایش - - -

من نمیدونم درست کردن پروتکل چیه که ما باید چند ماه جوش بزنیم تا اخرشم انجام نشده:bzپورت

اقا خواهشن بجای اینکه بیایم بگیم حل شده یا ده دقیقه بعدش با فحش بگیم نه نشده همفکری کنیم چجوری این مشکلو رسانه ایی و همگانی کنیم بخدا تا چند ماه دیگه هم که بگذره اینا دست بکار نمیشن تو این مملکت دو چیز هیچوقت ردیف نمیشه یکی قیمت جنسی که رفت بالا به هیچ وجه پایین تر نمیاد و دومی اینکه اینا یه چیزی رو خراب بکنن هیچوقت درستش نمیکنن میگید نه خودتون که دارید میبینید

- - -ویرایش - - -

من نمیدونم درست کردن پروتکل چیه که ما باید چند ماه جوش بزنیم تا اخرشم انجام نشده:bzپورت

دوست عزیز تا همین جا هم که دوستان همکاری کردن تونستن تایید وزیر رو برای اختلال سراسری مذکور بگیرن و ایشون هم علی رغم بی توجهی رسانه های دیگر و خود وزارتخانه ی مطبوعشون از کاربرا خواستن همچنان پیگیری کنن و در صورت ادامه ی مشکل باز هم اطلاع رسانی کنن، ما هم قطعا همین کار رو خواهیم کرد

دوستان توجه داشته باشید که همه ی ما داریم برای سرویسهایی که تهیه کردیم هزینه های زیادی می دیم و این حق مسلم ماست که برای کیفی شدن سرویسها و رفع مشکلات تلاش کنیم. با صبر و حوصله و ادب و متانت در پروفایل وزیر بنویسید، بخش پیگیری شکایات ظاهرا به هیچ کس جز خود وزیر جوابگو نیست.

لایک نسیه نداریم.حتی شما.:-w

اگه میخواستم سرکار بزارم یه بحث دیگه بود ولی اینطور نیست میخواستم تو ساعت های مختلف رو بازی های مختلف تست کنم
و اما روش:
اولا از همه دوستان میخوام که حتما اول امتحان کنن بعد نظر بدن
من این روش رو روی بازی های world of tank (مشکل در اجرای بازی فریز شدن هر چند ثانیه یک بار) ، fifa 14 (فریز شدن هر چند ثانیه) ، bf4 (پیدا نکردن سرور بازی یا لاست کانکشن در هنگام بازی طوری که یک دست به پایان نمی رسید) ، gta online(دی سی شدن در حین بازی ) ، cod ghosts(لاست کانکشن در حین بازی)
این روش در ساعت های شلوغ ببین 15 الی 22 و همچنین ساعت خلوت 1 الی 8 صبح تست شده
خوب روشی که انجام دادم اینه کنسول رو با کابل lan به مودم وصل کردم و بعد از وصل شدن به لایو و اجرای بازی و مشاهده مشکلات از طریق وای فای مودم ، روی گوشی یک دانلود از سایت ایرانی با محدودیت سرعت 35 کیلو بایت اجرا میکنم
شاید خیلی از شما هم بعد از خوندن این روش تعجب کنید و این رو یک مسخره بازی فرض کنید ولی خود من هم برای بار اول واقعا تعجب کردم چون نتیجه کار خیلی چشم گیر هست
بازی فیفا دیگه هیچ لگی یا گیری در هنگام بازی نداره و به راحتی چند دست پشت سر هم بازی کردم
بتل فیلد که اصلا نزدیک به سه ماهه من نتونسته بودم یک دست رو شروع کنم برای سه ساعت پیاپی و بدون هیچ مشکلی بازی کردم
World of tank واقعا با این روش متحول شد
طوری که واقعا معنی و لذت واقعی بازی رو چشیدم
در مورد باقی بازی ها هم هر مشکلی بود برطرف شد
این روش برای من جواب داد و از هر کی این رو میخونه میخوام تا تست کنه و ببینه براش جواب میده یا نه
البته نت من یک مگابایت مخابرات هست و سرعت دانلود روی 250 ثابت
بنابراین با در نظر گرفتن شرایط تست کنید و منصفانه نظر بدید
امیدوارم برای شما هم جواب بده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or