اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

mamadmir

کاربر سایت
Jul 14, 2012
68
نام
محمد
دوست عزیز،ما اختیاری روی پروفایل وزیر نداریم و نباید روی کامنت بقیه ی کاربران در اونجا نظر بدیم یا وادارشون کنیم نظرشون رو عوض کنن، شاید واقعا مشکلی نداشته باشن یا اصلا متوجه ی مشکل نباشن اما سرویسشون مشکل UDP داشته باشه!، وگرنه دلیلی نداره که پست بزنن و بخوان اذیت کنن.

شما و بقیه ی دوستان اونجا فقط پستهای خودتون رو بزارید و به کاربران دیگه( حتی اگر نظر غیر منطقی و یا اسپم داده باشن) کاری نداشته باشید. ریپورت کردن هم فقط برای پستهای توهین آمیز و یا خارج از تاپیک هست، اینکه کسی نظرش با نظر شما یکی نباشه که ریپورت کردن نداره!! یاد بگیریم بیشتر با بقیه تعامل کنیم که هر چی گرفتاری داریم از همین عدم تحمل یکدیگر هست!

شما که مشکلت حل شده نرفتی ببینی . این بشر مثل بچه ها 10 تا کامنت اسپم کرده . بعد ریپورت دادن هم جزیی از اون سایت هست . منم اینجا اومدم گفتم این بشر همچین کاری کرده هرکی از دستش شاکی هست ریپورتش کنه . نگفتم که بریم بزنیمش یا فش بدیمش .

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
آقا چجوری دیگه پست بزارم پستم حذف نشه من موندم =))
پارس آنلاین تهران دیسی میشه هنوز دوستانه دیگه مشکل دارن هنوز؟ (نمیدونم چرا ولی فکر کنم ادمین لج کرده باهام اینم احتمالا پاک میشه) حداقل پیام خصوصی بده بگو چی اشتباه مینویسم بدونم :)) همینجوری پاک میکنی

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,292
نام
محمدرضا
بعد از 3 روز نت دوباره به سابق برگشت .
ارور 3659 UDP در BF4 بلافاصله بعد از جوین شدن به سرور .
اندیشه سبز خزر / گیلان

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
از این سایت خفنه ( cra.ir ) الان زنگ زدن گفتن شکایتت بررسی شده برو کد رهگیریت رو وارد کن و جوابش رو ببین. الان که کد رهگیری رو وارد کردم هیچ جوابی بهش ندادن :|

zEx_99

کاربر سایت
May 6, 2014
13
نام
Amir
سلام. من دیروز مشکلم حل شده بود اما امروز دوباره شروع شد. همین الان تو APB مشکل دارم کلا پرید بیرون. ISP Shatel

همین العان زنگ زدم 195 شکایت تنظیم کردم دیگه :| جونم به لبم رسیده با این وضعیت :|

آخرین ویرایش:

unborn

کاربر سایت
Jun 21, 2009
46
نام
ali
دوستانی که پینگ پایینی هم دارن بازم بگن بالاست . بذارین یه بار برا همیشه این مشکلو حل کنیم.
isp درست پیدا کنی تو همین ایران پینگت رو 80 میچرخه.isp هایی که از فیزیک نظری پهنا باند میگیرن.یه تست پینگم میتونی اینجا بزنی :D
http://lg.iranet.ir/

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
اخه بدبختی تا چه حد. از اونور چین میخواد تا امریکا خط اهن بزنه. ما هنوز یه اینترنت معمولی نداریم. هیچ کس حتی ما رو ادم حساب نمیکنه حداقل بگه عمدیه یا دوست داریم خونتونو تو شیشه کنیم یا ...
باور کنین بعضی از ویدیو های lol رو میبینم پینگشون حدود 10-20 هست.
مال من نه تنها درست نشده امروز هی قطع و وصل هم میشه. یه مهندس واقعی تو مملکت نداریم. همه کاراشون با ازمون و خطاس.

Ulfric

کاربر سایت
Jan 30, 2014
92
نام
Parsa
من مشکلم خیلی عجیبه!
تو دوتا وقتی تو سرورای europe west بازی می کنم تا بازی لود شه دی سی میشم ولی تو سرورای روسیه هیچ مشکلی ندارم :|

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من که کلا مشکلی نداشتم از دیشب به مشکل برخوردم :(
در دوتا2 30 بازی - 10 ثانیه time out که بازی ثابت میایسنه ... و این چرخه ادامه داره :|
امتحان نکردم اگر سرور روسیه بازی کنم میتونم بدون مشکل بازی کنم یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر