اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
تاپیک رو منحرف نکنید .اینجا برای اعلام وضعیت اختلال هست نه یه سری برنامه که صحت و درستیشون تایید شده نیست.

رفیق این برنامه که دوستمون میگه PD کاملا درسته و کار میکنه و صحت و درستیش تایید شده دروغ که نمیگیم!خود من اکانت پرمیومش رو گرفتم و تو سرور آلمانش پینگم از حالت عادی هم بهتره! :| خودم چندبار اومدم بهش اشاره کردم ولی دوستان ریختن سرم!خب تا کی میخواین همینجوری تحمل کنید؟!پیگیری هاتون رو بکنید(هرچند فایده نداره) اما اصلا معلوم نیست کی درست شه تا اون موقع میخواید دست رو دست بذارید؟!اومدیم و اصلا درست نشد! :| استفاده ازش ضرر که نداره برادر من!

- - -ویرایش - - -

بجه ها می تونید از این سرور پینگ بگیرید پینگتون چنده؟
ping 85.10.248.15 -t

دور و بر 120 میپرخه.

رفیق این برنامه که دوستمون میگه PD کاملا درسته و کار میکنه و صحت و درستیش تایید شده دروغ که نمیگیم!خود من اکانت پرمیومش رو گرفتم و تو سرور آلمانش پینگم از حالت عادی هم بهتره! :| خودم چندبار اومدم بهش اشاره کردم ولی دوستان ریختن سرم!خب تا کی میخواین همینجوری تحمل کنید؟!پیگیری هاتون رو بکنید(هرچند فایده نداره) اما اصلا معلوم نیست کی درست شه تا اون موقع میخواید دست رو دست بذارید؟!اومدیم و اصلا درست نشد! :| استفاده ازش ضرر که نداره برادر من!

- - -ویرایش - - -

دور و بر 120 میپرخه.

دوست عزیز یکی بیاد کامل توضیح بده چیکار کنیم بعد قیه ام بتونن استفاده کنن نه که بیایین بزارین جواب میده اقا حله:-/

منم میام میگم eshgh****** جواب میده والا یکی بیاد کامل بگه ممنون میشم همه بازیکنیم بهتره یا چند نفر؟؟؟

دوست عزیز یکی بیاد کامل توضیح بده چیکار کنیم بعد قیه ام بتونن استفاده کنن نه که بیایین بزارین جواب میده اقا حله:-/

منم میام میگم eshgh****** جواب میده والا یکی بیاد کامل بگه ممنون میشم همه بازیکنیم بهتره یا چند نفر؟؟؟
بابا سركاري هست من كه اصلا كار نكرد بأيد برنامه هاي ديگرو امتحان كرد

بنده بر حسب اتفاق با همین دوستی که آقا میلاد گفته صحبت کرده بودم . الان هم این مشکل به کلی حل شده !‌من از PD استفاده میکردم کلی خرجم برداشت اولاش اذیت میکرد ولی اوکی بود . ولی اینی که دوستمون گرفته هیچ مشکلی نداره پینگم تغییر نمیکنه هزینشم پایین تر بود واسم.

من کسی به اسم سروش پیدا نکردم :)

منظورت هات اسپات شید هست؟؟؟

کدومو میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب بالاخره آقای وزیر جواب داد :

دوستان سلام
در این چند روز کامنتهای شما را مطالعه کردم و احساس کردم بخشی از شما دوستان از موضوع مسدود شدن پروتکل UDP نگران هستید.
چند روزی ارسال بدافزار از برخی سرورها که در آنها سرورهای game نیز دیده می شود به ایران افزایش یافته و این موضوع با تقابل سیستم های کنترلی شبکه ایران مواجه شده است.
با مدیریت سرورهای آلوده به زودی تمام سرورها از جمله سرورهای game که از پروتکل UDP استفاده می کند نرمال خواهند شد.

محمود واعظی

آقاي وزير جواب دادن
دوستان سلام
در این چند روز کامنتهای شما را مطالعه کردم و احساس کردم بخشی از شما دوستان از موضوع مسدود شدن پروتکل UDP نگران هستید.
چند روزی ارسال بدافزار از برخی سرورها که در آنها سرورهای game نیز دیده می شود به ایران افزایش یافته و این موضوع با تقابل سیستم های کنترلی شبکه ایران مواجه شده است.
با مدیریت سرورهای آلوده به زودی تمام سرورها از جمله سرورهای game که از پروتکل UDP استفاده می کند نرمال خواهند شد.

نوشته شده توسط [WaRhEaD];3213176:
اولین باره از یه شخصیت سیاسی اینقد خوشم میاد :d چه ارتباط نزدیکی داره با مردم، آدم حال میکنه. :bighug:
تجربه ثابت کرده خوشحال بشین ولی خیلی امیدوار نباشین.
نخوره تو ذوقتون یه وقت ...

اونایی که به وزیر بدو بیراه میگفتن ...تحویل بگیرند....کدوم وزیری تو تاریخ ایران به گیمر جماعت جواب داده ؟ ;)
نمیخوام ازش حمایت کنم چون نمیشناسمش ولی یاد بگیریم زود قضاوت نکنیم در مورد آدما...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or