اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

behi09

کاربر سایت
Apr 5, 2013
37
سلام به همه.

خوب من سعی کردم که راه حلی برای این مشکل پیدا کنم چون LOL خونم دیگه بیش از حد اومده بود پایین. یه روشی هم پیدا کردم که تقریبا جواب میده (تکرار میشه تقریبا !!! ) یعنی روی سیستم من که جواب داده.

توضیح روش : شما به 2 نرم افزار PF Config و Hot Spot Shield نیاز دارید. که اولی قند شکن هست و دومی یه جور UDP Proxy ! بعد از دانلود این دو اول Hot رو اجرا میکنید که بعد از اجرا IP شما رو تغییر میده . بعد PF Config رو اجرا میکنید مدل Ruouter اتون و بازی مورد نظر خودتون را انتخاب می کنید. سپس UDP بازی رو ّForward می کنید به IP ای که Hot بهتون داده (خودشون اتوماتیک IP جاری رو نشون میده) بعد هم کلید Update Router رو میزنید.

خواشن دوستانی که یکم اطلاعاتشون بیشتر هست تست کنن اگه برای همه جواب داد یه آموزش کامل درست کنیم.

در ضمن این نرم افزار PF Config پولی هست من از Pirate Bay گرفتم.

میشه لینک pf config رو بدی .من فقط تونستم اینویدا کنمونمی دونم خودشه یا نه!!!
http://thepiratebay.se/torrent/6002436/eDonkey_2000_Pro_Full_v1.4.6_and_PF_Config

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
تست امروز ساعت 11:20
بازی بتلفیلد 3
مدت تست: حدود 1 ساعت
بدون هیچ مشکل قطع و وصلی روی پورت 3659 UDP
شاتل
(مدرک هم میزارم تا جای شبهه نباشه)

3489980762.png

97272660.png

68211159767357296631.jpg

21850877438946758622.jpg

از دیشب ساعت 12 به بعد تا الان هیچ اختلالی ندارم بنده حالا تا ببینیم شنبه و یکشنبه چطور میشه آیا درست می مونه یا خیر !

این پورت هارو بازی لول استفاده میکنه
https://support.leagueoflegends.com/...ort-Forwarding
ولی گمون نکنم با portforwarding مشکل دی سی حل بشه
قبلا هم این بحث شده بود ولی دوباره عرض می کنم پورت فورواردینگ مربوط میشه به ارتباط شما تا مودمتون ، مشکل ما اختلال از زیرساخت اینترنت است که بر میگرده به جلوتر از مودم یعنی نه مودم شما مشکل داره نه سیستم شما نه ISP بلکه دیتای عبوری از زیرساخت روش "عملیات انتحاری" انجام میشه.

آخرین ویرایش:

Dunfanbubay

کاربر سایت
Apr 13, 2012
105
نام
علیرضا
دیروز از ظهر تا شب خوب بود
2 تا 4 بعدازظهر و 8 تا 11 شب CoD MW3 زدم با PS3 بدون مشکل
از ظهر امروز دوباره مشکل شروع شد!
Server connection timed out !
ISP : اندیشه سبز خزر (بیشتر قهوه ای هست تا سبز !!!)
گیلان - رشت

floorfilla73

کاربر سایت
Apr 6, 2014
38
تست امروز ساعت 11:20
بازی بتلفیلد 3
مدت تست: حدود 1 ساعت
بدون هیچ مشکل قطع و وصلی روی پورت 3659 UDP
شاتل
(مدرک هم میزارم تا جای شبهه نباشه)

3489980762.png

97272660.png

68211159767357296631.jpg

21850877438946758622.jpg

از دیشب ساعت 12 به بعد تا الان هیچ اختلالی ندارم بنده حالا تا ببینیم شنبه و یکشنبه چطور میشه آیا درست می مونه یا خیر !

قبلا هم این بحث شده بود ولی دوباره عرض می کنم پورت فورواردینگ مربوط میشه به ارتباط شما تا مودمتون ، مشکل ما اختلال از زیرساخت اینترنت است که بر میگرده به جلوتر از مودم یعنی نه مودم شما مشکل داره نه سیستم شما نه ISP بلکه دیتای عبوری از زیرساخت روش "عملیات انتحاری" انجام میشه.

منم شاتلم ولی قطع میشه همش.رنج آی پی شما چنده الان؟ برا من این رنج هست و مشکل داره.
173.245.67.0

بعد اینکه من با برنامه Hotspot Shield تست کردم DC نشد و مشکلی نداره منتها چون چیز پی ان میزنه به آمریکا و دوباره تا بیاد وصل بشه به سرور بازی در اروپا کلی میاد رو پینگ.شاید اگه کسی سرور بازیش در آمریکا باشه بتونه ازین برنامه استفاده کنه.اون برنامه دومی رو نریختم و مشکلی پیش نیومد ولی خودم قبلا پورت های بازی رو رو مودم فروارد کرده بودم.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,799
نام
فرشید
این پورت هارو بازی لول استفاده میکنه
https://support.leagueoflegends.com/entries/21948135-Port-Forwarding
ولی گمون نکنم با portforwarding مشکل دی سی حل بشه :|

نه دوست عزیز، با این قبیل برنامه ها چیزی حل نمیشه.

پروفایل شخصی وزیر در سایت کلوب رو فراموش نکنید و با نهایت ادب و رعایت قواعد نگارش! کامنتها تون رو برای وزیر قرار بدید
بعضیها می رن اونجا به جای اعتراض یا انتقاد، فرهنگ و ظرفیتشون رو به رخ وزیر می کشن یا با همدیگه دعوا می کنن، پس رعایت کنید.

محمود واعظی - دوستان سلام ...

در مورد جواب گرفتن هم عجله نکنید، ساعات کاری اداره های دولتی رو هم در نظر داشته باشید، روز تعطیل یا آخر شب کسی براتون جواب نخواهد گذاشت، حداقل باید چند روزی رو صبر کنید تا یه جواب رسمی ببینیم.

persiano

کاربر سایت
May 3, 2014
4
دوستان عزیز بنده با آسیاتک امروز یکی‌ دو ساعت بازی کردم مشکلی‌ نبود ... الان وقتشه اگه یکم گیمینگ خونتون اومده پائین یه امتحان بفرمایید تا خراب نشده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر