اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

mamadmir

کاربر سایت
Jul 14, 2012
68
نام
محمد
اگه منظور شما منم ،من اونجا کامنت نفرستادم فقط همینجا گفتم.
اینطور که معلومه مخابرات فعلا (شایدم کلا)مشکلش حل شد الان من دسیس نمیشم ولی هر 6 - 7 دیقه پینگ میره بالا دوباره میاد پایین.

من مخابرات دارم . ولی هنوز دی سی می شه .

floorfilla73

کاربر سایت
Apr 6, 2014
38
اگه منظور شما منم ،من اونجا کامنت نفرستادم فقط همینجا گفتم.
اینطور که معلومه مخابرات فعلا (شایدم کلا)مشکلش حل شد الان من دسیس نمیشم ولی هر 6 - 7 دیقه پینگ میره بالا دوباره میاد پایین.

نه عزیز من پیرو فرمایش شما اینو گفتم.یکی اونجا نوشته درست شده منم ناراحت شدم چون خیلی زوده برا اینکه اونجا اعلام بشه.الان که برا من درسته ولی تا کی درسته معلوم نیست.شاید 2 ساعت دیگه قطع شه.بعد اینکه برا برخی از بچه ها همین الان هم خرابه.

unborn

کاربر سایت
Jun 21, 2009
46
نام
ali
دوستان لطفا اگه مشکل تون حل شده اینجا اول مطرح کنید اگر همگانی بود برید اعلام کنید.این که یکی بنویسه خرابه یکی بنویسه درست شده فقط باعث میشه که وزیر مشکل رو جدی تلقی نکنه و محدود به یه منطقه یا چندتا isp بدونه و اگه(1%) قرار باشه پیگیری کنه هم نمی کنه.
پارس آنلاین تهران؛همچنان مشکل دی سی شدن در بازی lol و نرم افزارهای ts , viber رو دارم

mamadmir

کاربر سایت
Jul 14, 2012
68
نام
محمد
هرچی به دوستان می گی که پستشونو حذف کنن گوش نمی کنن . به درک اصلا . هروقت وصل شد که شد نشد هم می گیریم می خوابیم . والا هرکی به فکر خودشه . این یکی ارشاد می کنی اون یکی میاد تو page می گه درست شده . اینم جواب دوستمون آریا

beza baghiye bedoonan koja ok shode ke inghad kos sher nagan!
manam emrooz omadam az mokhaberat takhliye khat konam parsonline begiram didam ok shode

arzfrd

کاربر سایت
May 6, 2014
22
آقا مال من اجالتا درست شده...همین الان یه دست تر و تمیز دوتا 2 زدیم بعد مدت ها!برم بتل و تایتان رو هم یه تستی بکنم اگه بشه!
امیدوارم درست شده باشه هرچند بعیده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر