اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
برای من بعد یه هفته ارامش شروع شده هر 10 دقیقه....
اگر همینطور پیش بره و اعتراضها نتیجه ای نده به راهکار اعتراض حضوری خواهیم پرداخت و نیاز به حمایت گروهی کاربران خواهیم داشت.
اگه مراجعه حضوری جواب میده من پایم زمان و مکان با شما حضور از ما....:d

اگر همینطور پیش بره و اعتراضها نتیجه ای نده به راهکار اعتراض حضوری خواهیم پرداخت و نیاز به حمایت گروهی کاربران خواهیم داشت.
اعتراض لازم نیست چون ممکنه دردسر بشه واستون
فقط برید جلوی دفتر ریاست جمهوری شعار بدید:
images.php

دهن مهن ما آسفالت شد......دیگه روم نمیشه یه نگاهی به استاتوس بازیهام بندازم....شدم نوووب تمام عیار...اونور آبیها که نمیدونن چه خبره اینور....کمپانی هم فنا شد

despute:50 ......loses:50 .......streaks:-50:|

سکوت بدترین کاریه که در این مواقع میشه انجام داد چون اگه تثبیت بشه این مشکل همیشگی میشه و دیگه کاریش نمیشه کرد.
به هر نحوی که شده باید اعتراض کرد

من metal slug 3 هم بازی میکردم مشکل داشتم کلا کامپیوتر رو واس بزاریم کنار بریم جلو دفتر ریاست جمهوری منج بازی کنیم
موندن اینجا فایده نداره بریم بلاد کفر آشغال جمع کنیم اعصابمون بیشتر آرامش داره تا اینجا

زنگ زدم پشتیبانی می گم چرا دیسی ها بدتر شده از 10 دقیقه شده 3 دقیقه
می گه ما هیچ مشکلی نداریم پورت udp خودش شما رو دیسکانکت می کنه چون فکر می کنه شما بهش حمله کردی :-o:-o:-o
می گم چرا بعد از عید این طوری شده می گه نمی دونم مشکل از ما نیست
من نمی دونم چیکار کنم برم کلمو بزنم دیوار
هم پول می دم هم نمی تونم از اینترنت درست استفاده کنم هم حرص می خورم

زنگ زدم پشتیبانی می گم چرا دیسی ها بدتر شده از 10 دقیقه شده 3 دقیقه
می گه ما هیچ مشکلی نداریم پورت udp خودش شما رو دیسکانکت می کنه چون فکر می کنه شما بهش حمله کردی :-o:-o:-o
می گم چرا بعد از عید این طوری شده می گه نمی دونم مشکل از ما نیست
من نمی دونم چیکار کنم برم کلمو بزنم دیوار
هم پول می دم هم نمی تونم از اینترنت درست استفاده کنم هم حرص می خورم

کلا آی اس پی ها همشون آروم و خوشبخت هستن.......هیچ وقت نمیگن مشکل از ماست و فکر کنم 90% هم حق با اوناست همه چی زیر سر اون کسیه که بالای شیر فلکه واستاده شل کن سفت کن میکنه

شما عجب ISP دارين من زنگ زدم نمي زنن زيرش ميگن از زير ساخته ما واقعا كاري از دستمون بر نمياد ما خودمونم عاصي شديم فقط دارن با سرعت بالا سرور داخل ايران كار ميكنن و بعضي ip بستن بعضي سرعتشونو آوردن پايين فقط فقط خرابكاري كاري بلد نيستن اينا جز خرابكاري

Game disconnected: Client closed down connection. Check your network connection and make sure that port 3659 (UDP) is open.

از جدیت ماموران گمنام شبکه ی دیتای کشور در هر چه خرابتر کردن سرویس پهنای باند مشترکین ایرانی کمال تشکر را داریم!!
حتی با سرویس**** هم مشکل 3659 و قطعی پورت UDP وجود داره، چون خود سرویس هم قطع میشه!!!

وقتی هنوز اکثر سایت های" مختص بازی" میترسن که کوچیکترین اعتراضی به این قضیه بکنن، توقع داری که کسی از یه اعتراض حضوری حمایت کنه؟
شاید اگه اول کسی پیدا بشه یه سایت (یه سایت خیلی ساده که با یه ظاهر مناسب یه متن اعتراضی در حیطه قانون توش باشه) بزنه و دردل جماعت گیمر را بصورت قانونی بیان کنه و گیمرها هم نظرات منطقی بزارن . بتونیم این سایت را به خبرگزاری ها بدیم و یکم توجهشون را جلب کنیم .

با تشکر از دوست عزیز بابت اطلاع رسانی از خبرگذاری فارس :

قابل توجه کسایی که میگن ارتباط اینترنت با خارج در ملی سازی اینترنت انجام خواهد شد و دیگر دسترسی به سایت های خارجی امکان پذیر نخواهد بود:
وزیر ارتباطات گفته :
وی بار دیگر تاکید کرد: مخالفان راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات از قطع اینترنت پس از راه‌اندازی این شبکه نگرانند که اطمینان می‌دهم این موضوع هرگز اتفاق نخواهد افتاد.
واعظی افزود: با شبکه ملی اطلاعات دسترسی پرسرعت داخلی 2مگابیت بر ثانیه فراهم می‌شود، علاوه بر اینکه دسترسی خارج به مراتب پرسرعت‌تر خواهد شد.

البته اگه تکذیب نشه :d

با تشکر از دوست عزیز بابت اطلاع رسانی از خبرگذاری فارس :

قابل توجه کسایی که میگن ارتباط اینترنت با خارج در ملی سازی اینترنت انجام خواهد شد و دیگر دسترسی به سایت های خارجی امکان پذیر نخواهد بود:
وزیر ارتباطات گفته :
وی بار دیگر تاکید کرد: مخالفان راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات از قطع اینترنت پس از راه‌اندازی این شبکه نگرانند که اطمینان می‌دهم این موضوع هرگز اتفاق نخواهد افتاد.
واعظی افزود: با شبکه ملی اطلاعات دسترسی پرسرعت داخلی 2مگابیت بر ثانیه فراهم می‌شود، علاوه بر اینکه دسترسی خارج به مراتب پرسرعت‌تر خواهد شد.

البته اگه تکذیب نشه :d
دروغ که هناق نیست برادر من کنتور هم که نداره راحت گفته میشه !!!
مشابه هزاران وعده ی دیگه که سال های ساله در این نظام مقدس داده میشه ولی روز به روز وضعیت بدتر از قبل میشه.
بشنوید ولی باور نکنید...

باز این بحث شروع شد که اینترنت ملی بیاد اینترنت بین المللی قطع میشه
آخه مرد مومن خودت تو ذهنت یه چرخی بزن که این کار با علقت جور در میاد.
اینترانت رو سرعتش رو میبرن بالا
وقتی اینترانت بره بالا و سیستم های جدید پایه گذاری بشه ارتباط ما با اینترنت هم بهتر خواهد شد
چون اکثر اختلال ها به خاطر ارتباط های داخلی هست به خاطر این هست که اینترانت ما نمیکشه این حجم پهنای باند رو تحمل کنه
از مدیران هم بخاطر پست نامربوط عذر خواهی میکنم

به نظر من اگه سرعت اينترنت رو ببرن بالا و اين محدوديت هارو ور دارن مصرف برق تو ايران كاهش پيدا ميكنه.
اون وقت ميگن ايران رتبه 10 تو مصرف برق رو داره. هر جا رفتم ديدن يه كامپيوتر در حال دانلود با سرعت نجومي هست!

بچه ها اینجوری دیگه نمیشه این وضع قابل تحمل نیست . قبلا مشکل فقط بالا بودن پینگ بود که به خاطر آنالیز پکت ها ایجاد میشد الان انگار یه کارایی عمدا داره انجام میشه ! 80 درصد احتمال میدم که این مشکلات رو خودشون درست میکنن چون dc شدن برای همه یه زمان (با فاصله 4 تا 5 ثانیه) ایجاد میشه .مثلا توی WOT امروز همه بعد از چند دیقه میرفتیم توی در و دیوار !!
مشکل از ISP نیست چون توی سرور ها و VPS ها هم این اتفاق میوفته ! جالب اینجاست که فقط برای پورت UDP اینجوریه چون وقتی پینگ میگیرید هیچ پکت لاستی نیست ...

دوستان یه تست کنین ببینین این اتفاق توی سرور های داخلی هم میوفته یا فقط برا خارج اینطوری هست ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or