اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
آقا من پریروز حس کردم درست شده، ولی سر raid ریسک نکردم با کاهش پینگ بازی کردم. دیروز پس از مدتها با نت خودم بازی کردم! بدون کاهش پینگ و اینا. ساعت 10 اینطورا به بعد یکم *&^ البته.

سلام
دوستان من یک مشکلی دارم نمیدونم به این قضیه مربوطه یا نه
چند وقتیه که فقط کنسول هام سرعتشون تو اینتر نت. کند شده، یعنی همین گوگل رو هم به زور باز میکنن!!!
نمونش الان gta v. رو خواستم اپ کنم ارور 800233e8 داد!! الان چند روزیه میبینم اینطوريه!!
حتی خود کنسول رو هم نمیشه اپدیت کرد!!!
سرعت وحشتناک پایینه ولی وقتی با لپتاپ وصل میشم یا با گوشی سرعت خوبه،فقط کنسولا مشکل دارن!!!

اینترنتم هم وایمکس ایرانسله وایفای 512
هردوکنسول مشکل فوقو دارن همps3هم ps4 چرا اینجوری شده ؟؟؟؟؟
چطور میشه رفعش کرد؟؟

سلام
چند وقتیه که فقط کنسول هام سرعتشون تو اینتر نت. کند شده، یعنی همین گوگل رو هم به زور باز میکنن!!!
نمونش الان gta v. رو خواستم اپ کنم ارور 800233e8 داد!! الان چند روزیه میبینم اینطوريه!!
سرعت وحشتناک پایینه ولی وقتی با لپتاپ وصل میشم یا با گوشی سرعت خوبه،فقط کنسولا مشکل دارن!!!

چطور میشه رفعش کرد؟؟
منم مشکل تو رو دارم اینترنتم وایمکس مبین نت هست ولی تو آپ کردن که مشکلی ندارم نه میتونم بازی کنم
نه.....

سلام

چطور میشه رفعش کرد؟؟

با وای فای وصل میشی PSN کنسول؟

منم مشکل تو رو دارم اینترنتم وایمکس مبین نت هست ولی تو آپ کردن که مشکلی ندارم نه میتونم بازی کنم
نه.....

یعنی اپدیت کردن مشکلی نداری؟؟؟؟ بازی gtav رو اپدیت کردی با ps3 ????

برای ps4 هم همینطوره، وقتی رو ایکون بازی میری معمولا چیزهایه مرتبط به بازی رو زیرش از تو نت لود میکنه، جدیدا اونم لود نمیکه!!! حالا چه برسه به چیزایه دیگه!!!

قبلا خوب بود عالی بود نمیدونم چرا جدیدا اینطور شده!!!

شما پیگیر شدی از اپراتور؟؟؟؟
با وای فای وصل میشی PSN کنسول؟

بله هر دو کنسولو با وایفای تست کردم همین مشکلو داشتن!!!

دقیق ساعت 1:07 بامداد سه شنبه من دچار اختلال معروف 10 ثانیه شدم

ما هم تو سرور بازی فرانسوی بودیم هر 3-4 تا ایرانیا مجددا دچار لوزینگ کانکشن معروف شدیم :|
ساعت 10 شب تا 1 خوب بود دوباره همونجوری شد !

البته لازم به ذکره که شدت این موضوع در مازندران بیشتر از استان های دیگست .

بخاطر پارازیت های موجود در اطراف و تجهیزات که نویز ایجاد می کنند برای آنلاین بازی کردن همیشه توصیه می کنند که از کابل استفاده کنید
مشکل من انلاین بازی کردن نیست فقط، مشکل اینکه کلا هردو کنسول به صورت ناگهانی سرعتشون تو نت کم شده! کلا به psn وصل نمیشه!!! چه برسه انلاین بازی کردن!
قبلا با همین شرایط خیلی عالی وصل میشد الان نمیشه!
مورد دیگه اینکه تو تست اینترنت که تک تک گزینه هارو تست میکنه،فقط دوتا اولی رو چک میکنه، بعدش مینویسهinternet test complet
در صورتی که قبلا تا ته گزینه هاش تست میشد اما الان نمیشه!!!
نمیدونم چرا اینطور شده؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or