اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

mohamad_gamer

کاربر سایت
Sep 8, 2011
109
نام
محمد
دوستان من دقیقا 2 هفته هست تایم اوتم کلا یعنی کلا تایم اوت بودم تو تمام روز شاتل دارم زنگ زدم گفتن اختلال به وجود اومده باید صبر بفرمایید تا کی نمیدونم

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
من پارس انلاین دارم این مشکل هم تو بازی های انلاین با خارجی ها دارم الان رفتم تو سایت پارس انلاین این اطلاعیه رو زده: به اطلاع می رسانیم، هم اکنون با مشکلاتی در خدمات رسانی سرویس ها یی همچون Skype ،OOVOO و Viber مواجه هستیم که خارج از اختیارات این شرکت می باشد.کارشناسان ما در حال پیگیری با مراجع ذیربط می باشند.پیشاپیش از شکیبایی شما سپاسگزاریم.

Cyd

کاربر سایت
Apr 16, 2014
62
من پارس انلاین دارم این مشکل هم تو بازی های انلاین با خارجی ها دارم الان رفتم تو سایت پارس انلاین این اطلاعیه رو زده: به اطلاع می رسانیم، هم اکنون با مشکلاتی در خدمات رسانی سرویس ها یی همچون Skype ،OOVOO و Viber مواجه هستیم که خارج از اختیارات این شرکت می باشد.کارشناسان ما در حال پیگیری با مراجع ذیربط می باشند.پیشاپیش از شکیبایی شما سپاسگزاریم.
اين همراه اول عوضي اينكارو شروع كرده تو اخبار گفت مردم دارن بدون تلفن با هم درارتباط هستن 3 بار شكايت كرده براي همينه اين همه داغونه نت

arsalan311

کاربر سایت
Apr 26, 2014
9
شهر:اصفهان
پیام خطا: dc شدن در بازی بعد از چند دقیقه (Attempting To Reconnect)
شرکت سرویس دهنده:ایرانسل مخابرات مبین نت دربه دری بدبختی از هرچی فک کنی سرویس گرفتم
سرویس کاهش پینگ: ندارم
بازی: fifa14:-&

- - -ویرایش - - -

دوستان این مشکل فقط بر روی adsl ؟ یعنی با اینترنت وایرلس کسی این مشکل داره؟
دادا من مبین نت ایرانسل دارم ای دی اس ال هم دارم سه تاش یه جوره

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من از صبح تا همین الان داشتم بازی میکردم بدون هیچ مشکلی
تهران - مخابرات هم دارم دائما هم bf4 بازی میکردم
نزدیک 6 ساعت

خوشا به حالت ای روستایی چه شاد و خرم چه با صفایی دی:
من دلم لک زده برای یه دست بتل خدا انشاالله از شون نگذره الهی به زمین گرم بخورن الهی الهی داغ عزیز ببین ن
آخه با احساسات ما بازی میکنن

qatreh

کاربر سایت
Sep 7, 2011
20
اين همراه اول عوضي اينكارو شروع كرده تو اخبار گفت مردم دارن بدون تلفن با هم درارتباط هستن 3 بار شكايت كرده براي همينه اين همه داغونه نت
1374859885996664_large.jpg

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
خوشا به حالت ای روستایی چه شاد و خرم چه با صفایی دی:
من دلم لک زده برای یه دست بتل خدا انشاالله از شون نگذره الهی به زمین گرم بخورن الهی الهی داغ عزیز ببین ن
آخه با احساسات ما بازی میکنن
اللهی آمین ! [-o< :d

Demoniac

کاربر سایت
May 25, 2011
79
نام
بهنام
من از صبح تا همین الان داشتم بازی میکردم بدون هیچ مشکلی
تهران - مخابرات هم دارم دائما هم bf4 بازی میکردم
نزدیک 6 ساعت
دوست عزیز ، بزار 2 روز فیکس باشی بعد اینجا اطلاع رسانی کنید .
اصولا" اینجور قطعی ها صبح ها کمتره ....

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
من نت خودم اینجوری بوده این چند وقت نمیدونم بقیه هم همین طوره یا نه ولی میخواید چک کنید. سمت ساعت 3 و نیم شب یا نهایتا 4 نه تنها پینگم بر میگرده به اون چیزی که قبلا بوده بلکه یه دونه timeout هم نداره همین طور هم میمونه تا 6 و 6 نیم صبح تقریبا بعدش میشه همون فاجعه ای که قبلا بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر