اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
ديشب نمي تونستين اين مدت بازي كنين؟

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

خیر دیشب که هر 10 دقیقه دی سی میشد از بازی !
البته میگم چند روز پیش هم دقیقا مشابه همین اتفاق افتاد و نت یه چند ساعتی درست شد اما دوباره بعدش پوکید . احتمال اینکه این سری هم همونطوری بشه هست !

خیر دیشب که هر 10 دقیقه دی سی میشد از بازی !
البته میگم چند روز پیش هم دقیقا مشابه همین اتفاق افتاد و نت یه چند ساعتی درست شد اما دوباره بعدش پوکید . احتمال اینکه این سری هم همونطوری بشه هست !

پس دوباره عمليات چيريكي روي نت راه انداختن . خدا بخير كنه . فكر كنم بحث اينا گنده تر از فندق شكن هاست ولي انشاالله كه منصرف بشن ازين كاراشون چون فقد مشكلاتش براي ماها ايجاد ميشه و بس

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

با درود
خسته نباشید
دادا من راهی هست که بتونم مثل ادم با پلی 4 انلاین بازی کنم
هر چند دقیقه که بازی میکنم مثال فیفا شروع به گیرکردن میکنه باید چیکارکنم ازسه تا نت هم امتحان کردم
مخابرات مبین نت ایرانسل ولی همه مثل هم بودند
البته با بچه های که توایران هستند بازی میکنم خوبه فقط با کسایی که تو خارج هستن این مشکل پیش میاد

اگه سراسره چرا ما ها فقط مشکل داریم؟
همه دوستام تو dota2 دارن راحت بازی می کنن فقط منم که بعد 12 دقیقه هر 20 ثانیه به مدت 10ثانیه دی سی میشم !

اگه سراسره چرا ما ها فقط مشکل داریم؟
همه دوستام تو dota2 دارن راحت بازی می کنن فقط منم که بعد 12 دقیقه هر 20 ثانیه به مدت 10ثانیه دی سی میشم !
من هم مشکل Freeze و DC شدن رو دارم تو DotA 2. مشهد هستم از مخابرات نت میگیرم.. تا مودم رو یکبار Reconnect نکنم درست نمیشه!

من دیشب حدود ساعت 2 شب داشتم بازی می کردم در یک پارتی xlive بودم با 8 تا خارجی راحت صحبت می کردیم تا اینکه دقیقا راس ساعت 2 من دقیقا هر 30 ثانیه از پارتی پرت می شدم بیرون و دوباره وصل میشدم و نکته جالب اینجاست که در حال بازی بودیم و هیچ مشکلی برای بازی پیش نمیامد و فقط از پارتی لایو میامد بیرون.

خواهشا" تا نیم ساعت تونستید بازی کنید نیاید اینجا بگید همه چی درست شد .
این حرکت تداوم میخواد ، شمایی که میگی درست شد ، 2-3 روز بازی کن اگه مشکلی نبود بیا بگو و جو رو خراب کن .
این تاپیک دیده میشه ، با صحبت هایی مثل ( آخ جون من نیم ساعت بازی کردم ، وای من 5 مین DC نشدم ) خرابش نکنید ...

من اسیاتک دارم از دو روز پیش این طوری شده
می خوام برم مخابرات ولی می گن اونجا هم همین جوریه! ولی چرا برای همه اینطوری نیست؟

جالبه یه عده میگفتن که تا 31.1 همه مشکلات تموم میشه ... حالا اون یه عده کجان خدا میدونه !
مش حسین بروسلی بدو بیا از خودت دفاع کن
منتظر باشین
اژدها وارد می شود
images.php

ولی از حق نگذریم این واقعا درد داره کشوری با این همه منابع و ثروت وضع اقتصادی .سیاسیش. فرهنگیش اینقدر خراب باشه ( آلان 4تا تندرو افراطی اینجا بودن شعار مرگ بر آمریکا می داد =)))

حالا اینترنت جای خود دارد مقایسه متوسط سرعت اینترنت ایران با افغانستان/آماری تاسف برانگیز برای مدیران آی تی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or