اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
9,014
امیدوارم این همه قطعی برای ساخت زیر ساختها باشه هیچ دوست ندارم الکی الکی به خاطر تصمیم یه عده بی سواد پولم هدر بره
یه ماه xbox live =25
یه ماه اینترنت = 70
= 1 ماه هم 95 تومن در اومده ولی هیچی به هیچی
خـــــــــــــــدا آخه من چه گناهی کردم تو این ویرونه هستم

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
من پارس انلاین دارم و همچنان مشکل اتصال به سرور های EA باقی هست برای من در FIFA 14. فردا فردا کردین فردا که هیچی شده پس فردا ولی همچنان درست نشدهLOL! فقط امیدوارم این فردا ها ختم نشه به روز قیامت LOL! گفتن تا بعد 31 م یعنی دوشنبه باید درست شه!!!! ببینیم دو شنبه درست میشه یا بازم دوستان عزیزمون در ISP درست مثل گذشته ما مردم بدبخت رو حواله میدن به یه جاشون و میگن فردا درست میشهLOL!

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
من پارس انلاین دارم و همچنان مشکل اتصال به سرور های EA باقی هست برای من در FIFA 14. فردا فردا کردین فردا که هیچی شده پس فردا ولی همچنان درست نشدهLOL! فقط امیدوارم این فردا ها ختم نشه به روز قیامت LOL! گفتن تا بعد 31 م یعنی دوشنبه باید درست شه!!!! ببینیم دو شنبه درست میشه یا بازم دوستان عزیزمون در ISP درست مثل گذشته ما مردم بدبخت رو حواله میدن به یه جاشون و میگن فردا درست میشهLOL!

من خودم احتمال میدم تا نیمه آخر ماه آینده همینطوری خواهد بود . خیلی احتمالش کمه که 1ام درست بشه .

digelo

کاربر سایت
Jun 27, 2012
109
شهر:تهران
ارور مختل کننده و مشکل فعلی: پشت سر هم دی سی میشم از بازی یا تیم اسپیک
ISP : پارس انلاین
سرویس کاهش پینگ: مشکل داره
Guildwars 2 - dota 2 - team speak

---
این چند شب مشکل به شدت زیاد شده .

rezapto

کاربر سایت
Feb 26, 2012
37
نام
Reza
این مشکل الان نزدیک 2 ماهه که ایجاد شده البته برای من !

استان : مازندران

ارور : قطع شدن اتصال در حین بازی بدون هیچ دلیلی یا همون ارور LOSING CONNECTION !
البته جدیدا دیگه از بازی نمیپره بیرون بجاش هر 10 ثانیه ارور LOSING CONNECTION میده که هیچ فرقی نداره با از بازی بیرون پریدن نداره .

ISP : موج گویا

سرویس کاهش دهنده پینگ : ندارم

نام بازی های تست شده که این مشکل رو دارند : DayZ - Arma 3

همچنین این مشکل رو 2-3 نفر دیگه از دوستانم هم دارن که از شاتل سرویس گرفتن .

و اینکه پیشنهاد میکنم از خریدن بازی های اورجینال با این شرایط خود داری کنید چون بنده 200 هزار تومن واسه این دوتا بازی هزینه کردم اما الان با این تاپیک آشنا شدم و فهمیدم حالا حالاها باید سماق بمکیم و رفته تو پاچمون .

HadiC4

کاربر سایت
Mar 23, 2011
8
نام
Hadi
سلام دوستان.

من از اوایل عید که این مشکلو دارم.

شهر: سیستان و بلوچستان / ایرانشهر
سرویس دهنده: مخابرات
بازی ها: battlefield 4 ,battlefield 3 ,LoadOut

10 مین یا نهایتا 15 مین یه بار کانکشن تایم اوت وسط بازی و در اخر هرچی امتیاز گرفته بودیم پرید.

تا همین الان مشکل پابرجاست.

Capsaicin

کاربر سایت
Jul 10, 2013
7
شهر: تهران
ISP: شاتل
بازی: Guild Wars 2
مشکل: هر از گاهی DC می شم ولی مواقعی هم که DC نمیشم انگار این بازی رو مثل یه بازی turned based strategy دارم بازی میکنم! اینقدر وضعیت خرابه. یعنی میرم جلوی یه جک جونور دکمه ها رو فشار میدم بعد لم میدم به صندلی صبر میکنم بعد از 20 ثانیه نتیجه بهم نشون داده بشه!!! یعنی بدترین lag که تا الان تو این بازی داشتم توی همین چند هفته اخیر هست. با ventrilo و mumble هم خیلی lag دارم.
سرویس کاهش دهنده پینگ: با همه چیز امتحان کردم، بدون https، با https، با tunneling، با PingZapper، با همه چیز نتیجه همون هست

HadiC4

کاربر سایت
Mar 23, 2011
8
نام
Hadi
ملتی که خر تو خری توش زیاده میخوای بهتر از این باشه ؟

اره خداییش .

من تا همین دیروز فکر میکردم مشکل از نت خودمه.کلی کابلارو چک کردم.مدمو هزار بار کانفیگ کردم.یه سرم پشتیبانی زدم اونام یکی از یکی خنگتر.وایمکس مبین نتو که تست کردم فهمید مشکل کلیه.
اینا چه میدونن کلی به فروش بازار گیم و رسانه های انلاین ضربه میزنن.
دلم برا نت نفتی دایل اپ تنگ شده.این همه دنگو فنگو قطعی نداشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر