اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Cyd

کاربر سایت
Apr 16, 2014
62
داداش من همون موقع که گفتم درست شده درس بود و بدون مشکل بازی کردم ;) الان نمیدونم باز خراب شده یا نه ولی بهتره سنجیده بحرفی تا بقیه رو دروغگو کنی ;)
من قصد توهين نداشتم ميگم اينترنت وقتي درسته كه كامل بشه نه ١ ساعت نه ١٠. دقيقه اين كه نميگن درست شده همين

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوباره خوب شد
درست میشه خراب میشه.. امیدوارم پایدار باشه تا شب

من قصد توهين نداشتم ميگم اينترنت وقتي درسته كه كامل بشه نه ١ ساعت نه ١٠. دقيقه اين كه نميگن درست شده همين
رفیق بحث توهین نیست.. آخه من یا بچه ها که بیکار نیستیم بیایم همه نفری بگیم درست شد.. حدودای 1 ساعت 1ساعت و نیم خوب بود باز نمیدونم چیکارش کردن...
درکل دیگه داره درست میشه

Cyd

کاربر سایت
Apr 16, 2014
62
درست میشه خراب میشه.. امیدوارم پایدار باشه تا شب

رفیق بحث توهین نیست.. آخه من یا بچه ها که بیکار نیستیم بیایم همه نفری بگیم درست شد.. حدودای 1 ساعت 1ساعت و نیم خوب بود باز نمیدونم چیکارش کردن...
درکل دیگه داره درست میشه
همش تقصير اين هكراست تا ميتونين نفرينشون كنيد ^^

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
الان خراب ترین وضعیت ممکن بود . چند روزی بود راحت کانتر مچ با خارجی ها(در سرور خارجی) میرفتیم{البته فقط کانتر راحت بود بقیه بازی ها همچنان باز توی اون مدت نمیشد} ولی امروز وسط بازی همه هی بازی 10 ثانیه فریز میشدیم 5 ثانیه بازی میکردیم و دوباره ... . حتی توی تیم اسپیک ایرانی هم این اتفاق میفتاد .

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
الان خراب ترین وضعیت ممکن بود . چند روزی بود راحت کانتر مچ با خارجی ها(در سرور خارجی) میرفتیم{البته فقط کانتر راحت بود بقیه بازی ها همچنان باز توی اون مدت نمیشد} ولی امروز وسط بازی همه هی بازی 10 ثانیه فریز میشدیم 5 ثانیه بازی میکردیم و دوباره ... . حتی توی تیم اسپیک ایرانی هم این اتفاق میفتاد .
guild wars که بخاطره شدت پینگ نمیشه بازی کرد..
LOL هم client بالا نمیاد اگه بیاد و بعد 10 دقیقه وارد شه با افتضاحترین سرعت ممکن مواجه میشی و امکان بازی و به 0 میرسونه
battle.net هم تو استار امروز 3 بار drop شدم!!!
خلاصه دنیای گیمری قشنگی داریم

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
خاک خاک خاک توی سرت مخابرات داشتم تایتان میزدم خیلی توپ یه دفعه دیدم روی هوام افتاد بیرون اومدم تست گرفتم اخه ما باید چی بگیم؟

04546480682341118092.png

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
خاک خاک خاک توی سرت مخابرات داشتم تایتان میزدم خیلی توپ یه دفعه دیدم روی هوام افتاد بیرون اومدم تست گرفتم اخه ما باید چی بگیم؟

04546480682341118092.png
خدایی هر پستی ازت دیدم داشتی مخابرات و میشستی:D
الان استارکرفت کاملا درست شده... بدون مشکل و حتی لگ!!
بخاطره یارانه هاس و مشکل امنیتیه و به بازی ما ارجعیت داره!!! از وضعم مشخصه که تا فردا پس فردا نت به حالت قبل برمیگرده
بعد بشین بازی کن:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,292
نام
∂αнмα
خدایی هر پستی ازت دیدم داشتی مخابرات و میشستی:D
الان استارکرفت کاملا درست شده... بدون مشکل و حتی لگ!!
بخاطره یارانه هاس و مشکل امنیتیه و به بازی ما ارجعیت داره!!! از وضعم مشخصه که تا فردا پس فردا نت به حالت قبل برمیگرده
بعد بشین بازی کن:D

53631873822106653670.jpg

الان برا من حدود یک سال که دارن یارانه میریزن :| تازه این خوب خوبشه تو موقع ظهر و عصر پینگ میره بالا 999 تایم اوت هم میترکونه (از بعد انتخابات به این ور من چیزی به نام نت درست حسابی نداشتم) نت درست حسابی من از 2 شب شروع میشه تا 7 صبح تازه بعضی موقع ها :|

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
53631873822106653670.jpg

الان برا من حدود یک سال که دارن یارانه میریزن :| تازه این خوب خوبشه تو موقع ظهر و عصر پینگ میره بالا 999 تایم اوت هم میترکونه (از بعد انتخابات به این ور من چیزی به نام نت درست حسابی نداشتم) نت درست حسابی من از 2 شب شروع میشه تا 7 صبح تازه بعضی موقع ها :|
خبر چرا موندی مخابرات برو جای دیگه...
بخدا این قطعی نت باعث شد کمی بتونم با خانواده باشم:D

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
من مخابراتم , بهترین وضعیت واسه بازی آنلاین رو هم داره والا ( فیفا که اینطور بود ـه واسه منو رفیقام " تهران " ) قبلا هیچ مشکلی نداشت که شما میگید

ولی امیدوارم حل بشه این مشکل .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,292
نام
∂αнмα
اگه میتونستم تا حالا هزار بار رفته بودم !!! خون مردم تو شیشه کردن میدونی ینی چه ؟ کاریه که الان مخابرات داره با مردم اینجا میکنه ...

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112

معذرت میخوام برادر ولی شمام دهان مبارکتونو باز میکنید سان شاین و اسپارکل و رینبو میریزه بیرون!!! :d
دیگه مثبت نگری هم حدی داره!
الان باید بریم از مسئولین تشکر هم بکنیم که این امکان رو برامون فراهم کردن تا بیشتر با خانواده باشیم؟!
1 ماه بدون دلیل رسمی اینترنتو به فا* دادن بعد میاید میگید امنیت ارجحیت داره؟
نمیدونم چی بگم والا! وقتی خود مردم به حقوقشون قائل نباشن همینه دیگه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر