اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
اميدوارم همونطور كه دوستان مي گن مشكل حل بشه در روز هاي اتي !

فعلا" مشكل LOST CONNECTION رو ندارم ولي بعد از مدتي لگ هاي وحشتناكي مي ده ! در واقع همون حالت قبله منتها يه كاري كردن كه كامل قطع نشه !
تو بازی فیفا لگ وحشتناک میفته و به بدبختی میشه بازی کرد ولی من که تایتانفال بازی میکنم موقع لگ من رو از سرور میندازه بیرون الان یه هفته هست حسرت تموم کردن کمپین بازی رو دلم مونده.

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
خدایا شکر. ایشاا... که درست میشه و ماهم از BC یک فروند PS4 خریداری مینمویم و :x

ایشالله داداش..... پیشیاپیش تبریک.....بعد PSNID ت رو بده که به جمع دوستان بپیوندی(البته اگه فیفا یا بتل بازی میکنی:d;):x)

مثه اینکه مشکل کم کم داره حل میشه یکی از رفیقام تو مخابرات بهم گفت و گفتن که به خاطر اینکه سر و صدا شده اینا متوجه شدن که چه گندی دارن میزنن و از تمام دوستان که با ما همکاری کردن بسیار مچکرم به امید روزی که اینترنت واسه هیچ ایرانی دغدغه نباشه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اوضاع من که بهتر نشده هیچ، تایم disconnect خیلی پایین تر اومده در حد 5 دقیقه و به یه سری بازی های جدید هم نفوذ کرده مثل دیابلو... من تا 2 روز پیش دیابلو هیچ مشکلی نداشتم.

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
خوشم میاد یه عده زود جو گیر میشن فکر میکنن الان ما تأثیر گذاشتیم تو روند کارها اینا ازمون ترسیدن و زود دست به کار شدن که اینترنتو درست کنن!!
آره 1 ماه میخواستن کری* قطع کنن دیدن نشد وصل کردن =))

YES THAT'S SARCASM

const@ntin3

کاربر سایت
May 24, 2012
84
نام
حسین
همیشه وقتی اتفاق مهمی تو کشور میوفته وضع همینه.
همین روزاست که ثبت نام یارانه ها تموم شه همه چیز ok میشه .
من هم league پلی میکنم 10 دقیقه اول درسته ولی به بعدش هر 10-15 ثانیه اپلود قطع میشه. ولی خیلی راحت میشه spect کرد (دانلود مشکلی نداره فقط اپلود لحظه ای قطع میشه )

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
یعنی خاک توی سرشون امروز نت من گوگل باز نمیکنه زنگ زدم هی میگن مشکل تا هفته اینده بر طرف میشه ولی خبری نیست ، همین الان یه دست خواستم تایتان بزنم توی وان اینقدر ارور داد ایکس باکس بستم اینقدر خرابه لیست دوستام رو باز نمیکنه

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
من که یه ماهی هست بازی نکردم ولی توی ارتباط های صوتی مثل VIBER - SKYPE - YAHOO مشکل در حد فاجعه دارم ، هر ده ثانیه قطع میشه

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
منم الان یه گیم LoL رفتم در کمال تعجب دی سی نشدم تو طول 40 دقیقه بازی :D
دوستان دیگه هم اگر امکانش هست یه تست بزنن خبرشو بدن ببینیم وضعیت از چه قراره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر