اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
سلام بچه ها یکی از دوستان تو استیم نرم افزار پولی میفروشه که نه پینگومیبره بالا نه چیزی خیلی راحت بازی میشه اگه کسی خواست بگه ایدی استیمشو بدم باهاش حرف بزنه
جاتون خالی یه دست امروز دوتا زدم :d

من که فکر نمیکنم! اکانت جدید و 2 تا پست؟ حتما خودتی که داری میفروشی! :))

lordrun

کاربر سایت
Jan 25, 2012
7
اقا دوستان راست میگن با زنگ زدن مشکلی حل نمیشه راه حل های 30یا30 هم نمیشه اینجا مطرح کرد یه چت روم خصوصی بزنید با خیال راحت بحث کنیم...

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
واقعا وضعیت اینترنت تا حالا اینقدر دچار تشنج نشده بود!
وقتی دانلود میکنیم هی 1 ثانیه ای مکث میکنه !
وقتی میخوایم مثلا فیفا 14 رو تو ایکس باکس وان بازی کنیم از همون دقایق اولیش دچار مشکل میشه و هی فریز 10 ثانیه ای میشه! اخرشم ادم کفرش در میاد!
بازی شوتر هم انجام میدیم تا میخوایم طرف رو بزنیم میبینم که اصلا نمیمره بعد مفهمیم لاست کانکشن شدیم!
زنگ میزنم پارس آنلاین میگه مشکل از پورت udp نیست مشکل از سمت سرور های بازی هاست که کاملا ما رو رهنمود میکنن و اعصابمون رو بهم میریزن! جالب اینجاست من فیفا 14 روی وان رو با دوستای ایرانیم بازی میکنم به هیچ وقت لاست کانکشن یا فریز نمیشه ولی وقتی با دوستای خارجی یا افراد خارجی بازی میکنم کل هیکل بازی به فریز گرفته میشه!
مطمئنا مشکل از سمت مخابرات ایرانه! یک کاری کردن که ارتباط با اونور آبی ها سخت تر بشه حتی جدیدا میخوام با دوستای خارج از کشور ایکس باکس لایوم پارتی چت کنم چنان افتضاح هستش که هی تایم اوت میکنه پارتی رو! مسئله خیلی جدیه و هر جی هست به اینترنت ملی (کابوس ملی ) در ارتباط هستش!
بعضی ها هم هستن که دلشون رو به تغییرات مثبت و افزایش پهنای باند خوش کردن ولی نه اینطور نیست اگر اینطور بود میزاشتن اینترنت 3G فراگیر بشه تو ایران که نذاشتن !

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
مي ترسم اينترنت رو هم هدفمند كرده باشن !!!

از صبح تا الان تايم اوت هام كم شده اما تا ميرم مثلا" warthunder بازي كنم زود لگي ميشه !!!
جالبيش اينه پينگ ام 230 بود و تايم اوت و پك لاست نداشتم ولي لگ داشتم !!!!!!!!!!!!!

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
بلاخره یکی یه حرفی زد !!
انقدر میل زدم و بهشون گیر دادم و شکایت کردم بلاخره جواب خودشون زنگ زدن که میتونید دانلود کنید و گوش بدید ، بخاطر کیفیت بد رکورد متاسفم ! باید یه App بهتر بگیرم

دانلود تماس

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
بلاخره یکی یه حرفی زد !!
انقدر میل زدم و بهشون گیر دادم و شکایت کردم بلاخره جواب خودشون زنگ زدن که میتونید دانلود کنید و گوش بدید ، بخاطر کیفیت بد رکورد متاسفم ! باید یه App بهتر بگیرم

دانلود تماس

مشکل هست ولی به مردم اطلاع نمیدن چی شده ما باید با زور و التماس بفهمیم :|

mamadmir

کاربر سایت
Jul 14, 2012
68
نام
محمد
بلاخره یکی یه حرفی زد !!

دانلود تماس

فکر کنم حالا حالا ها وصل نشه . ترک گیم بدیم 1 ماه بعد بیایم :))

admiralsf

کاربر سایت
Nov 27, 2012
42
بلاخره یکی یه حرفی زد !!

دانلود تماس

دانلود نمیشه
یک جای دیگه آپ کن Pls دیوانه دارم میشم

-----------

با وی پی ان دانلود شد

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
بلاخره یکی یه حرفی زد !!

دانلود تماس

خوب دیگه
مثل اینکه صدای همه درومده

- - -ویرایش - - -

hematan

کاربر سایت
May 9, 2011
5
نام
رضا
بلاخره یکی یه حرفی زد !!

دانلود تماس

آره دقیقا همین شخص از پارس آنلاین به من زنگ زد و همین جواب رو به منم داد !
مشکل اینه که حتی نمیگن تا کی قراره این وضع ادامه پیدا کنه تا لااقل بدونیم برنامه مون چیه !

H

"HERMES

3485702179.png

جالبه که من هر سری دارم تست میگیرم وضعیت نتم داره بهتر میشه . الانم که پینگ با شهرهای اروپایی حول و حوش همین 150ـه . ولی به جاش هر دفعه که میرم آنلاین بزنم وضعیتم بدتر میشه !
یادش بخیر من قبلا با پینگ 350-400 تقریبا راحت killzone 3 میزدم ولی الان با این پینگ دائما توی killzone shadow دیسی میشم . در حالی که قبلا کیلزونو خیلی راحت تر بازی می کردم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر