اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
فکر نمی کنم که شرایطی که هم اینک در مورد اختلالات جدید شاهد هستیم ربطی به قیبر نوری یا کابل مسی داشته باشه.

این تغییرات بصورت عامدانه و از طریق تغییر فی-لترها و تعریف الگوهای جدید در مسیریابهای اصلی یا دروازه های اینترنتی کشور ایجاد میشه و کل شبکه ی داخلی ور تحت تاثیر قرار می ده، داشتن لایه های چندگانه ی پالایشی روی مسیرهای اصلی و دسترسی بدون نظارت و غیر قانونمند نهادهای مختلف و بعضا غیرپاسخگو به شبکه هم مکررا باعث اختلال و سردرگمی کاربران و ضررهای جبران ناپذیر است. این مشکلات ربطی به کیفیت شبکه ی انتقال ندارد.
بله مشکل پورت ها و محدودیت روی پروتکل ها که مشخصه ربطی به بستر نداره ولی این یک قسمت از مشکلات هست ، دها مشکل دیگه داریم که کنار هم جهنمی ساخته که هر روز مغزمون رو می سوزونه ولی خیلی از اون مشکلات روی بستر فیبر میتونه رفع بشه.

به نظر من وقتی بستر و کیفیت و سرعت و قیمت که فاکتور های اصلی شبکه هستند ، خوب و استاندارد باشند محدودیت های ریز رو میشه با روش های فنی و ابداعی مثل V P N و ... دور زد.

جا داره از کسانی که دو سال متوالی عید مارو با تنها سرگرمی سالممون گند زدن بهش نهایت تشکر رو کنیم ^_^
والا نتمون به نت نبرده تاحالا!!! از هیچ لحاظ! آرزوی یه دست! فقط دست! بازی بدون دلهره و لگ و خطر قطعی مونده رو دل کل ماها . .
با خرید سرویس کاهش پینگ چنان تایم اوت میگیریم انگار اونم باهامون پدر کشتگی داره
دوماه دیگه سربازم از یه لحاظ حرص نمیخورم ببینم تو این زمینه فقط وعده دادن بهمون

دوستان سرعت دانلود تورنت هم برا شماها به ف*ک رفته ؟ انگار یه محدوده ای هست بین 30 کیلو و 0 . شب و روز هم فرقی نداره نزدیکه 3 هفته ای میشه .
قید گیم و زدیم . همین اینترنت معمولیمون و بهمون بدن نخواستیم اصن .

تا حالا ضرب المثل" آشپز اگه دوتا بشه آش یا شوره یا بی نمک میشه " رو شنیدین
این حال روز این بلاده شما تو هر جای دست بزارید 50 تا وزارت خونه صاحبشن
بل فرض میرید مغازه بزنید
باید از شهرداری / اتحادیه تون / مالیت و عوارض / مخابرات و برق و گاز اله و اوره و...... اجازه بگیرید
این وضعیت الان تو اینترنت هم هست دقیقآ معلوم نیست این اینترنت دسته کیه میری وزارت ارتباطات میگن ایندفه از ما نبود میری *پ** میگن از ما نیست خلاصه هرکی یه دستی اینجا داره
خلاصه هر روز یه بامبول هست
یه روز ارتقای نسل به 3g
یه روز به 4g
یه روز تغییر سیم مسی
یه روز کوسه میزنه
یه روز دارن اینترانت میدن
یه روز قنـــد شکنا رو میبندن
یه روپورت UDP
یه روز......
و یه روز

دوستان سرعت دانلود تورنت هم برا شماها به ف*ک رفته ؟ انگار یه محدوده ای هست بین 30 کیلو و 0 . شب و روز هم فرقی نداره نزدیکه 3 هفته ای میشه .
قید گیم و زدیم . همین اینترنت معمولیمون و بهمون بدن نخواستیم اصن .
تورنت هم از بسته های udp استفاده می کنه. وقتی udp رو دستکاری کنن اونم مشکل دار میشه

دوستان لحظه تحویل سال دعا واسه درد بی درمون گرفتن باعث و بانی های این وضع بادتون نره .
ممنون برا یاداوری ;) انشاالله

اینا دوباره شتشون کردن تو چشم اینتنرت این دفعه حتما وزیر محترمه میخواد بهونه افزایش پهنای باند بدن دم عید یادشون افتاد
کمی پهنا اضافه کنن

اینا دوباره شتشون کردن تو چشم اینتنرت این دفعه حتما وزیر محترمه میخواد بهونه افزایش پهنای باند بدن دم عید یادشون افتاد
کمی پهنا اضافه کنن
همش برای بستن کریو و اوپن وی پی ان بوده و ظاهرا هم موفق بودند،،،اما شعورشون نمیرسه با بستن و کند کردن یه پورت کلی نقص تو شبکه ایجاد میشه ،،،،

همش برای بستن کریو و اوپن وی پی ان بوده و ظاهرا هم موفق بودند،،،اما شعورشون نمیرسه با بستن و کند کردن یه پورت کلی نقص تو شبکه ایجاد میشه ،،،،

دقیقا هر وقت میان هجوم میارن سر اینا ببندن از اون ور مشکلات اینترنت تو بخش دیگه میزنه بیرون
سیسکو تو بعضی مراکز مخابرات مشکل دیده شده تقریبا هجوم مثل همون سابق میان از ریشه همه چی میزنن (ایلی میفتن روش)

از پریشب ****** فایر و باز میکنم ویندوز به فنا میره ناچار میشم ریستارت کنم. این مدل و ندیده بودم. بقیه کریو و چی پی ان هارم باز میکنم کار نمیکنن.

الان تو بتل از بازی کم پیش میاد بندازه بیرون ولی لگ و درجا زدن هر چند ثانیه کلا امکان بازی کردن رو گرفته،،،،فرشید جان مگه میشه زیر ساخت ندونه چه اتفاقی داره می افته...اگه مقدوره باز پیگیری و اطلاع بده این udp کند میکنند تو بخش ها ی دیگه از جمله انلاین گیمینگ اخلال ایجاد میکنه ....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or