اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,128
نام
شایان
برای من پینگ درست شده اینم 4.2.2.4 با 8.8.8.8 اصلا یک عدد هم تایم اوت ندارم
توی BF4 هم پینگم 90 شده :-o
به طرز عجیبی پینگم اومده پایین از همیشه پایین تر شده
512 مخابرات تهران

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
636
نام
آرش
دوستان که مخابرات هستن خودتونو واسه تماس گرفتن 2020 خسته نکنید . من زنگ زدم ( دقیقا 10 دقیقه خط انتظار ) گفتم 2 هفتس نصف سایتا باز نمیشن اصن و هنگ ـه کلا , گفت .COM یا .IR ? گفتم همه چی فرقی نمیکنه
و غیر از این مشکل پینگ هم رو 400 -300 خورده ای هست . کلا نمیشه کاری کنم

گفت شماره تلفن رو بده تا به مرکز اطلاع بدیم فردا تماس میگیریم باتون . این فردا شد 2 روز ، 3 روز ، 4 روز ، 5 روز و ..... خبری نشد .

خلاصه خیالتون راحت ، کل این انتظار پشت خط و پیچونده شدنتون یه حرفه : هــمـــیــنـــه کــه هـــســـت !!!

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
های وب این چند روزه قشنگ ...... :sick:

زنگ هم که میزنی میگه سراسری هست سرعت دانلودش خوبه ولی پینگش افتضاحه ... حتی بعضی از سایت ها رو هم باز نمیکنه مثل battlelog :|

همچین میگن سراسری هست که انگار خیلی دلیل موجهی هست. چه سراسری چه غیر سراسری مشکل هست و باید پیگیری کنند. چیزی که هنوز تو ملت جا نیفتاده حقوق مشتری هست. میگم پینگم خیلی بالاس و تایم اوت نزدیک 50% میگه ما گیم پشتیبانی نمیکنیم. آخه این که نشد حرف. اینترنت هر چیزی رو که بهش وابستس رو باید پشتیبانی کنه دیگه. اگه نه که میشه نیمچه اینترنت و باید قبلش مشتری کاملا در جریان قرار بگیره که چی داره خریداری میکنه.

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
همچین میگن سراسری هست که انگار خیلی دلیل موجهی هست. چه سراسری چه غیر سراسری مشکل هست و باید پیگیری کنند. چیزی که هنوز تو ملت جا نیفتاده حقوق مشتری هست. میگم پینگم خیلی بالاس و تایم اوت نزدیک 50% میگه ما گیم پشتیبانی نمیکنیم. آخه این که نشد حرف. اینترنت هر چیزی رو که بهش وابستس رو باید پشتیبانی کنه دیگه. اگه نه که میشه نیمچه اینترنت و باید قبلش مشتری کاملا در جریان قرار بگیره که چی داره خریداری میکنه.
Hiweb گند زده پاک... الان پینگ من 450 هستش.. یه بازی رنک هم به همین دلیل باختم!!
کجای دنیا قبل اینکه بزن تو بازی باید وضعیت نتشون و هزار جور چک کنن بلکه مشکلی وجود نداشته باشه..

goody

کاربر سایت
May 8, 2014
5

خیلی ببخشیدا دوستان کسی مجبورتون نکرده از امثال این شرکت ها که یک همچین پاسخ هایی میدن سرویس بگیرین !

ای اس پی های دیگرو هم امتحان کنید

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
face palm
اورجینم از صبح تا الان نه با ***** شکن نه با ف.ر.ی گ. ی.ت با هیچی انلاین نمیشه
دیروز هم که بازی میکردم یا وارد نشدهdcمیشد یا بعد چند دقیقه بازی
سایت های ***** رو هم میخوام باp.m.9باز کنم ارورSSLمیده

واسه من هم استیم هم اوریجین و بقیه نرم افزار ها بالا میان ولی پینگ اصلا تعریفی نداره حتی وقتی خوب هم باشه به قول خودت یا دیسکانکت میشه یا لگه ... بعضی از آی پی های مخابرات تعطیل شدن احتمالا تو روی همون رنج افتادی فقط هم باید صبر کنی تا درست بشه از استان هم نیست و این بار واقعا سراسریه ! وزیر رفته جلسه خارج از کشور .... برادران زیرساخت هم منتظر فرصت بودن چشمشو دور دیدن دارن یه چیزی رو تست می کنن یحتمل ... :|

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
تا اونجا که من میدونم 99% ای دی اس ال ها داغون شدن من وایمکس ایرانسل رو پیشنهاد میدم خودم رفتم ثبت نام کردم 1 مگ نامحدود وصل شد میام اینجا وضعیت رو گزارش میدم :D

Death King

کاربر سایت
Jun 16, 2012
188
نام
Hamed
الان دو روزه که افت سرعت دارم که نمیتونیم بازی کنیم زنگ زدم پشتیبانی میگه افت سرعت داریم از سمت ما هم نیست خارج از شرکته
شاتل تهران منطقه 19

ولی با پارس انلاین راحت بازی میکنم مشکلی نداره

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
تا اونجا که من میدونم 99% ای دی اس ال ها داغون شدن من وایمکس ایرانسل رو پیشنهاد میدم خودم رفتم ثبت نام کردم 1 مگ نامحدود وصل شد میام اینجا وضعیت رو گزارش میدم :D
من زخک خ.رده وایمکس هستم اصلا برا انلاین طرف وایمکس نرو که پشیمون میشی

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
من زخک خ.رده وایمکس هستم اصلا برا انلاین طرف وایمکس نرو که پشیمون میشی

دوستم خونشون پایین کوچه هست همین ساعت پیش داشتیم بتل میزدیم بعد 30 دقیقه ماله من پکید اون به راحتی بازی میکرد خودمم یه بار رفتم خونشون کفم برید اصلا لگ نداشت بعدش ماله من همش عقب جلو میشه

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
899
نام
Reza
معلوم نیست دارن چه گندی میزنن ! با های وب حتی نمیتونم سایتی باز کنم ولی با پارس آنلاین بعد چند روز تونستم 3 دست فیفا بزنم.

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
دوستان پست ها رو خوندم ظاهرا مشکل همگانیه .. منم مخابرات دارم و پینگ مدام بالا پائین میشه (200-2400) صبح یا آخر شب پینگ خوبه اما همچنان تایم اوت و لگ .. بتل لاگ رو هم زوری باز میکنه...

یه نکته جالب دیگه ... گوگل که سرچ میکنم میره سرور عراق :D

4554.md.jpg

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دوستم خونشون پایین کوچه هست همین ساعت پیش داشتیم بتل میزدیم بعد 30 دقیقه ماله من پکید اون به راحتی بازی میکرد خودمم یه بار رفتم خونشون کفم برید اصلا لگ نداشت بعدش ماله من همش عقب جلو میشه
من خودم وایمکس مبین نت داشتم اولین مشکل وایمکس قیمت گرونش دومیش هم پینگش که برا من خیلی بالا بود از ایزانسل تجربه ندارم شاید بهتر از مبین نت باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر