اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
این پینگ جدید داغه داغه مثل اینکه دوباره پیج وزیر تو کلوب بازدیدش کم شده باید برم بازدید و کامنتشو زیاد کنیم.
jnnku5a6vcfpo61qawzh.jpg

مسخره بازیه که میگن به مسئولان فحش ندین خب یکی نیست بگه پس چطوری خودمون رو خالی کنیم ؟ :-/
اگر این کار رو هم نکنیم دیگه باید بمیریم
خیلی ممنون!
یعنی باید توی فروم خودمون رو خالی کنیم یا باید دنبال پیگیری باشیم؟
اینکار حوصله و صبر می خواد

اصفهان کو پ ...
دوستانی که اینجا پینگ میزارن میگن ا چرا پینگم رفته رو 300 برن خدا رو شکر کنن مثل من براشون آرزو نشه همین پینگ :| .
مطمئن باش اونجا گفته توی 10 استان ولی توی کل کشور مخابرات داره دزدی می کنه و پهنای باند کمی رو به تعداد زیادی کاربر میفروشه و تخلف می کنه ، سازمان تنظیم هم فقط نظاره گر هست البته دست همشون تو یه کاسه هست دیگه... !
زود از کوره در نرید. 167% حق با شماست ولی نذارید مث اون دفعه بشه. ظاهرا باید زحمت یه جلسه دیگه رو به آقا فرشید بدیم :">
مشکل بزرگ ، انحصار پهنای باند است که نه با فحش و توهین به کسی حل میشه نه با اون جلسات و ... به تنهایی ، تنها راه حل این مشکلات ایجاد بازار رقابتی و غیر انحصاری و آزاد در اینترنت کشور هست که متاسفانه به دست آدم های بزرگتر از وزیر باید حل بشه. یک بار دیگه هم گفتم در مورد این قضیه باید با ریاست جمهوری ارتباط برقرار کرد تا به مرور بتونیم مشکل رو ریشه ای حل کنیم نه اینکه ما یه فشار بیاریم اونا بیان قول بدن 45 روز دیگه مشکلات بهبود پیدا میکنه بعد از 2 هفته هم همه بیخیال شن انگار نه انگار. (از این قول ها زیاد شنیدیم ولی کوچکترین قدم عملی برداشته نشده که نشده !)

بنده خودم به خیلی از این وعده های زیرساخت و وزارت خونه امیدوارم چون کاره دیگه ای نمی تونم بکنم ولی امیدواری شخص من دلیل نمیشه اون وعده ها واقعا اتفاق خواهد افتاد. شاید شما باخودتون بگید توی این قضیه سرمایه گذاری خیلی سنگین نیازه و وقت می بره ، حرف شما قبول ولی با وعده های عملی نشده و آدم های ناکارامد و وضعیت بحرانی ای که هست واقعا نمیشه براورده شدن عملی خواسته هارو انتظار داشت.

ما رو بگو زنگ میزدیم فکر میکردیم میریم تو صف انتظار رفتم شرکت پاس ماناماد (سرویس دهنده مخابرات) دیدیم 4 نفر پشت میز نشستن دارن در دیوار نگاه میکنن همونجا زنگ زدم با گوشی به پشتیبانی خدا سر شاهده گوشی زنگ میخورد صداش میشنیدم برنمیداشتن کارشون به جایی رسیده که از مردم فرار میکنن

مطمئن باش اونجا گفته توی 10 استان ولی توی کل کشور مخابرات داره دزدی می کنه و پهنای باند کمی رو به تعداد زیادی کاربر میفروشه و تخلف می کنه ، سازمان تنظیم هم فقط نظاره گر هست البته دست همشون تو یه کاسه هست دیگه... !

مشکل بزرگ ، انحصار پهنای باند است که نه با فحش و توهین به کسی حل میشه نه با اون جلسات و ... به تنهایی ، تنها راه حل این مشکلات ایجاد بازار رقابتی و غیر انحصاری و آزاد در اینترنت کشور هست که متاسفانه به دست آدم های بزرگتر از وزیر باید حل بشه. یک بار دیگه هم گفتم در مورد این قضیه باید با ریاست جمهوری ارتباط برقرار کرد تا به مرور بتونیم مشکل رو ریشه ای حل کنیم نه اینکه ما یه فشار بیاریم اونا بیان قول بدن 45 روز دیگه مشکلات بهبود پیدا میکنه بعد از 2 هفته هم همه بیخیال شن انگار نه انگار. (از این قول ها زیاد شنیدیم ولی کوچکترین قدم عملی برداشته نشده که نشده !)

بنده خودم به خیلی از این وعده های زیرساخت و وزارت خونه امیدوارم چون کاره دیگه ای نمی تونم بکنم ولی امیدواری شخص من دلیل نمیشه اون وعده ها واقعا اتفاق خواهد افتاد. شاید شما باخودتون بگید توی این قضیه سرمایه گذاری خیلی سنگین نیازه و وقت می بره ، حرف شما قبول ولی با وعده های عملی نشده و آدم های ناکارامد و وضعیت بحرانی ای که هست واقعا نمیشه براورده شدن عملی خواسته هارو انتظار داشت.

خب راهی نیست برای اینکار؟

چه باید کرد؟
از کی شکایت کرد؟

این پینگ دیشب تو بازیمه کلیک میکردم تیر بزنه با تاخیر 1 ثانیه ای انجام میشد بعد اون یارو از سنگاپور با پینگ 5 بازی میکنه ما به اولین سرور مون پینگمون بالای 50 هست بعد میاین میگین فحش ندین به این مسئولان.
vqx7693kwqtqcjpnu7hh.jpg

اینم پینگ الانمه اصلا نمیشه پیج باز کرد
4266rdsb9xpmzgvnh4v3.jpg

مخابرات تهران 2020 هم که کلا ترکیده اصلا نمیتونم برم تو صف انتظار (حالاانگا اگه اپراتور هم جوابمو بده مشکل حل میشه :-&)
من که هر ثانیه با این پینگ به تمام باعث بانی این پینگ فحش و لعنت میدم تمام این جلسات و جنگولک بازی ها هم سر این بود که یه مدت سرمونو گرم کنن تا آتیشمون بخوابه
:-&:-&حالم از این مملکت دیگه بهم میخوره :-&:-&

این بازیه چیه؟

خب راهی نیست برای اینکار؟

چه باید کرد؟
از کی شکایت کرد؟
از کسی نمیشه شکایت کرد و یک شبه هم اتفاقی نمی افته. باید تعامل با وزیر ارتباطات طبق برنامه ای که فرشید داره ، ادامه پیدا کنه ولی دامنه ی انتقادات به سمت خروج انحصار از زیرساخت بره و در صورت نیاز رئیس جمهور هم در جریان قرار بگیره.

آخرین ویرایش:
یحتمل کانتر جدیده! cs go

بلی CS GO هست.

- - -ویرایش - - -

از زمانی که اینترنت تو این مملکت همه گیر شده اینا دارن دزدی میکنن تا الان دزدیشونم یکی دو میلیاردی نیست که بخاطر ما گیمر ها بی خیالش بشن مطمئن باشین اینا به دزدیشون ادامه میدن و رئیس جمهورو وزیر و اینا همش کشکه یا اینا خودشونم از همین سفره میخورن یا این صاحب سفره اینقدر قدرتمنده که نمیتونن جمش کنن این که هی میان وعده وعید هم میدن الکیه و این مشکل اینترنت این خراب شده هم به نظرم هیچ وقت هیچ وقت درست نمیشه شاید مقتعی یه خورده خوب بشه اما اونم با افزایش روز افزون کاربر ها بازم میشه همون آش و همون کاسه

خوبه دوستان هر اعتراضی دارین بیاین اینجا بگید قشنگ مثه اژدها این تایپیک رو به آتیش بکشید ! آخر درد سوزش باعث میشه اینا یه فکری بکنن اصلاً نذارین این تایپیک بخوابه اگه هنوز مشکل برقراره
منم امروز صبح dota 2 سرور اروپا و روسیه یا بهتر بگیم همه سرور های خارجی لگ داشتم اصلاً نشد بازی کنم : شاتل - تهران

های وب این چند روزه قشنگ ...... :sick:

زنگ هم که میزنی میگه سراسری هست سرعت دانلودش خوبه ولی پینگش افتضاحه ... حتی بعضی از سایت ها رو هم باز نمیکنه مثل battlelog :|

face palm
اورجینم از صبح تا الان نه با ***** شکن نه با ف.ر.ی گ. ی.ت با هیچی انلاین نمیشه
دیروز هم که بازی میکردم یا وارد نشدهdcمیشد یا بعد چند دقیقه بازی
سایت های ***** رو هم میخوام باp.m.9باز کنم ارورSSLمیده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or