اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
من از مخابرات به پارس انلاين رفتم و تو اين 4 5 روز خداروشکر پينگش با 4.2.2.4 بالاى 150 نرفته DC هم نداشته.

خلاصه اينكه هر چه زودتر مخابراتتونو تخليه کنين

Sent from my GalaxyNote3 using Tapatalk

نمیدونم دوستان چه اصراری به بسته شدن تاپیک دارن ! وقتی مشکل ما حل نشده برای چی تاپیک بسته بشه ؟! الان اگه مشکل شما حل نشده بود بازم میگفتید تاپیک باید بسته بشه ؟

نمیدونم دوستان چه اصراری به بسته شدن تاپیک دارن ! وقتی مشکل ما حل نشده برای چی تاپیک بسته بشه ؟! الان اگه مشکل شما حل نشده بود بازم میگفتید تاپیک باید بسته بشه ؟

آخه چه نتیجه ای میخوای از این تاپیک بگیری؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

آخه چه نتیجه ای میخوای از این تاپیک بگیری؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk
خوب اگه اینطوریه اون موقعه که باز بودش دوستان چه نتیجه ای میگرفتن ؟!
وقتی بازه دوستان مشکل رو اعلام میکنن تا بدونیم مشکل فقط برای ما نیست یا اگه راه حلی پیدا کنن در اختیار بقیه میزارن.

توصیه میکنم پست اول تایپکو بخونید! فقط بگید الان هست یا نیست. سرعت و packet loss بالا (به غیر 100% که به udp ربط پیدا می کنه ) رو هم خواهشا دیگه مطرح نکنید (گرچه خودمم یکی دوبار اینجا پستیدم.) فقط بگید مشکل هست یا نیست. واسه اینکه اسپم نشه
مخابرات کرمانشاه
امروز DC نبود.

- - -ویرایش - - -

بازی WAR THUNDER

اصراری که هست اینه که بسیاری از دوستان اصلا در چهار چوب تاپیک صحبت نمی کنند یا بعضی از دوستان حتی نمیدونن مشکلشون اگر هم DC شدن هست واقعا آیا به همون اختلالات پروتکل UDP بر می گرده یا نه !!! قطع شدن وسط یک بازی یا قطعی از PSN یا قطعی های مکرر می تونه 100 تا دلیل دیگه به جز اختلالات UDP داشته باشه ! یک نمونه پکت لاست بالا و نوسانات سرعت و اختلالات کیفیی روی شبکه اینترنتی فرد مشترک هست که هیچ کدوم ربطی به مشکلات پروتکلی در اینترنت نداره بلکه مشکل از ISP یا مخابرات ارائه دهنده ی سرویس هست.

اکثر دوستان میان می نویسن فلان بازی نیمه تموم بود افتادیم بیرون یا فلان بازی مدام قطع میشه ... بدون اینکه پست اول تاپیک رو خونده باشند یا توضیحی بدن که دقیق مشکل چیست ! خب طبیعی اینطوری هیچ کاری از پیش نمیره.
الان مشکل خود من درست 4 هفته است حل شده (من نوعی مهم نیستم اصلا حل بشه برام یا نشه اهمیت نداره) ولی لااقل همونطور که مشکل دها نفر دیگه هم مثل من حل شده می تونم این نتیجه رو بگیرم که مشکلات فعلی ای که بیان میشه نمیتونه به اختلالات UDP ربطی داشته باشد.

در نهایت بگم که قرار نیست کلا بحث درش تخته بشه ، فقط لااقل تاپیک قفل بشه فعلا تا مباحث طرح شده در تاپیک به عنوان سند دقیق و بدون حاشیه بعدا در دسترس بمونه و ادامه ی بحث ها رو میشه در این تاپیک ادامه داد:
http://forum.bazicenter.com/thread82411/page1705/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or