اخبار و شایعات پیرامون Xbox Series X | S

176699
thet_rib.jpg

176713
176727
176728
176729
176737
176730
176731
176732
176736
176733
176714
-The Medium ساخته استودیوی لهستانی Bloober در ژانر ترسناک روانشناختی که برای XSX|S و PC در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک بازی The Medium
-بازی Scorn که توسط Ebb Software برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Call of the sea که در سبک ماجراجویی توسط Out of the blue games برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد.
-بازی The Ascent که توسط Neon Giant و در سبک اکشن نقش آفرینی سایبرپانکی برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Second Extinction که توسط Systemic Reaction و در سبک شوتر اول شخص برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
-کمپین بازی Crossfire X که توسط رمدی برای PC و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
482d_tech.png

3me3_poweryourspecs.jpg

176712
-فناوری VRS که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا به شکل بهینه‌ای از تمام قدرت Xbox Series X/S استفاده کنند. بجای آن که تمام سیکل‌های گرافیک را برای تک تک پیکسل‌های روی نمایشگر به کار گیرند، آنها می‌توانند روی بخش‌های خاصی از شخصیت‌های بازی یا اشیاء مهم محیط اولویت بندی کنند. این تکنیک اجازه می‌دهد تا شاهد فریم ریتی پایدار و وضوحی بالاتر باشیم که البته روی کیفیت نهایی تصاویر نیز تاثیر گذار نخواهد بود
-شتاب دهنده سخت افزاری DirectX Ray Tracing که به معنی نورپردازی نزدیک به واقعیت و بازتاب‌های دقیق به صورت real time خواهد بود.
-استفاده از پورت HDMI 2.1 که باعث حالت Low Latency و Variable Refresh Rate در کنسول جدید میشود
-همکاری با کمپانی Seagate برای عرضه هاردهای 1 ترابایتی SSD مخصوص این کنسول که مشابه با کارتریج ویژه سریX|S طراحی میشوند. کنسول این هارد اضافی را نیز به عنوان حافظه ی اصلی شناسایی میکند. این هارد ها، همزمان با کنسول های نسل بعد به بازار عرضه میشوند.
176709
132210

• دارای D-Pad جدید و دکمه‌ی Share
  • استفاده از بلوتوث کم انرژی یا BTLE که در آن داده‌ها به صورت منقطع و محدود ارسال می‌شوند و در عوض مصرف کم انرژی از اولویت بالاتری برخوردار است
  • دارای کمترین Latency با استفاده از تکنولوژی DLI
  • قابلیت پشتیبانی از دستگاه های مختلفی مانند گوشی های هوشمند
  • قابلیت استفاده از پک های باطری قابل شارژ معرفی شده برای کنترلر های elite مایکرسافت
  • امکان به یادآوردم چند دستگاه مختلف (کنسول، کامپیوترهای خانگی یا گوشی های هوشمند) توسط کنترلر که میتولند باعث راحتی هرچه بیشتر جابجایی بدون نیاز به سیم بین آن ها شود.
  • وجود درگاه USB-C که به گیمر اجازه میدهد بدون نیاز به شارژ کنترلر و با اتصال آن به دستگاه، از آن استفاده کند.
  • اضافه کردن یک الگوی نقطه لمسی بر روی بامپر ها و تریگر ها که باعث بهبود احساس و عملکرد در هنگام بازی می شود
مقاله سایت بازی سنتر در مورد کنترلر Xbox Series X|S
176708
ویژگی های جدید

• قابلیت quick resume برای اولین بار برای کنسول های نسل هشت معرفی شد که اجازه میداد در حین انجام بازی به داشبورد کنسول خود رفته و در هر زمان دلخواه، بازی را به سرعت ادامه داد. حال با گسترش این ویژگی امکان استفاده همزمان آن برای چند بازی وجود دارد.
  • تاثیر پویا ورودی یا DLI که میتواند ورودی را بدون تاخیر با چیزی که نمایش داده می‌شود همگام سازی کند تا شاهد کنترلی دقیق‌تر و پاسخگوتر باشیم.
  • ویژگی Smart Delivery که اجازه می دهد تا با تهیه یک نسخه از بازی، به سایر نسخه های بازی نیز بدون پرداخت هزینه اضافی، دسترسی داشت. این قابلیت به خصوص در صورتی که شایعات مربوط معرفی کنسول دوم مایکروسافت حقیقت داشته باشد، می تواند بسیار جالب باشد. گفتنیست گرچه تمام بازی های ساخته شده توسط استودیو های داخلی مایکروسافت از این ویژگی استفاده خواهند کرد، اما استفاده از آن توسط سایر توسعه دهندگان به انتخاب خود آن ها بستگی دارد. با اینحال CD Project Red اولین شرکتی بود که حمایت خود از این ویژگی را اعلام کرد. بر این اساس با تهیه نسخه نسل حاضر بازی بسیار مورد انتظار Cyberpunk 2077 ،بدون پراخت هزینه اضافی به نسخه بهبودیافته نسل بعد این بازی نیز دسترسی خواهید داشت.
سرویس Backward Compatibility

• مایکروسافت پشتیبانی کنسول خود از سرویس بکوارد را تایید کرده است. برخلاف رقیب، سرویس بکوارد مایکروسافت، نه تنها شامل تمام بازی های نسل 8 میشود، بلکه در مجموع 616 بازی از نسل های شش و هفت نیز تحت این سرویس قرار میگیرند.
  • تکنیک بازسازی HDR سری اکس باعث میشود تا تمام بازی های اکس باکس اوریجینال و اکس باکس 360، به صورت اتوماتیک و بدون داشتن اثر منفی منفی روی پرفورمنس بازی، از این ویژگی بهره مند شوند.
  • بر اساس صحبت های جیسون رونالد، تیم بکوارد مایکروسافت، با اختراع تکنیک هایی جدید، امکان دوبرابر شدن نرخ فریم مجموعه مشخصی از بازی های بکوارد، روی XSX|S را فراهم کرده اند. به این صورت که برخی بازی های 30 فریم به 60، و برخی بازی های 60 به 120 فریم بر ثانیه ارتفا می یابند.
  • تایید شده است که قابلیت Quick Resume ، بر روی تمام عناوین نسل های گذشته اکس باکس هم قابل اجرا می باشد و منحصر به بازی های نسل آینده نمیشود.
176707
177104 177105 177106 177107 177108 177109 177110 177111 177112 177113 177114
177115

176706

nmas_poll.png

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
بستگی به فروشنده داره
اگه با گیفت کارت هکی غیر قانونی خریده باشو اکانتا رو احتمال بن شدنش هست
گیفت کارت هکی یا غیر هکی بن نداره کلا
پیپل کریدیت کارت اینا بن میکنن
گیفت که استفاده میکنی میره دیگه
اکانت رو بن میکنه یا کنسول رو؟
اکانت

• Like
Reactions: payot

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
چرا برای یک اکانت باید کنسول بن کنه ؟ سورس شما کجاست
کنسول الکی بن نمیشه که
دقیقا چیزی که با منطق جور درنمیاد همینه تمام کسانی که بن شدن کنسولشون بن شده یکی دو نفر هم نبودن متاسفانه و تا جایی هم که اطلاع دارم بن دائم هست ! بجای اینکه اکانت بن بشه , بدون اخطار کنسول رو مایکروسافت داره بن میکنه !

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
من نمی دونم کنسولی/اکانتی بن شده یا نه.

ولی استفاده از کردیت کار هکی جرم اه و در کل دنیا پیگرد قضایی داره
اینی که یک سری طلب کارم هستن که چرا کنسول بن شه و اصلا چرا مایکروسافت بن می کنه خیلی جالبه :))

آخرین ویرایش:

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
611
من نمی دونم کنسولی/اکانتی بن شده یا نه.

ولی استفاده از کردیت کار هکی جرم اه و در کل دنیا پیگرد قضایی داره
اینی که یک سری اینا طلب کارم هستن که چرا کنسول بن شه و اصلا چرا مایکروسافت بن می کنه خیلی جالبه :))
شما درست میگی جای تعجب که نداره و کاملا قانونی و طبیعیه ولی ما که تو ایران زندگی میکنیم چاره ای نداریم ... وقتی اکانت اشتراکی میخریم از کجا بفهمیم فروشنده از کردید کارت هکی استفاده کرده یا نه :(

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
شما درست میگی جای تعجب که نداره و کاملا قانونی و طبیعیه ولی ما که تو ایران زندگی میکنیم چاره ای نداریم ... وقتی اکانت اشتراکی میخریم از کجا بفهمیم فروشنده از کردید کارت هکی استفاده کرده یا نه :(
راه خاصی واسه فهمیدنش نیست و به وجدان خود فروشنده بستگی داره متاسفانه
تمام کنسول هایی که بن شدن هم گیمپس ۱ ماهه تریال بوده که به روش های غیر قانونی فعال شده.
دو فروشنده واسه یه ذره سود خودشون کلی رو بدبخت کردن. بدیش اینه خود کنسول بن میشه اونم دائم.یعنی عملا باید بندازید دور کنسولو

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
من الان ۶ ماهه برادرم که خارج از کشوره برام گیم پس یک دلاری قانونی میخره یه بار سه ماهه بود بعدش یک ماهه .منبع پرداخت پول اگه دزدی وهکی نباشه مشکلی نداره.ولی چندین نفر که از فروشگاه game renter اکانت گیم پس گرفتن گنسول بن شدن

Maziar6363

کاربر سایت
Sep 25, 2019
29
دوستان اکانت ۳ ماهه سوییچ قبلا گرفتم و استفاده کردم تمام شده از کنسولم حذفش کردم.آیا نیازه کنسولم رو از سایت مایکروسافت هم توی اون اکانت پاک کنم؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
دوستان اکانت ۳ ماهه سوییچ قبلا گرفتم و استفاده کردم تمام شده از کنسولم حذفش کردم.آیا نیازه کنسولم رو از سایت مایکروسافت هم توی اون اکانت پاک کنم؟
اگه هوم شده از هوم دربیازید و اکانت و پاک کنید از کتسول.
همین فقط.

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794

اگه سوییچ باشه اکانت فقط کافیه اکانت از روی کنسول پاک کنید ولی اگه اکانت رو هوم کرده باشید و از روی کنسول پاک کرده باشید ۳ تا راه دارید :

۱.دوباره اکانت رو وارد کنید و از هوم خارج کنید
۲.از سایت مایکروسافت وارد اکانت بشید و از هوم کنسول خودتون دربیارید
۳.ریست هوم کنید از طریق کنسول که همه ظرفیت های هوم از حالت هوم خارج میشن

Maziar6363

کاربر سایت
Sep 25, 2019
29
اگه سوییچ باشه اکانت فقط کافیه اکانت از روی کنسول پاک کنید ولی اگه اکانت رو هوم کرده باشید و از روی کنسول پاک کرده باشید ۳ تا راه دارید :

۱.دوباره اکانت رو وارد کنید و از هوم خارج کنید
۲.از سایت مایکروسافت وارد اکانت بشید و از هوم کنسول خودتون دربیارید
۳.ریست هوم کنید از طریق کنسول که همه ظرفیت های هوم از حالت هوم خارج میشن
مرسی ولی حتی اگه اکانت هوم نشده باشه وقتی از طریق سایت واردش میشم نوع کنسول و سریالش رو تو قسمت دیوایس میشه دید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر