اخبار و شایعات پیرامون Xbox Series X | S

176699
thet_rib.jpg

176713
176727
176728
176729
176737
176730
176731
176732
176736
176733
176714
-The Medium ساخته استودیوی لهستانی Bloober در ژانر ترسناک روانشناختی که برای XSX|S و PC در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک بازی The Medium
-بازی Scorn که توسط Ebb Software برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Call of the sea که در سبک ماجراجویی توسط Out of the blue games برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد.
-بازی The Ascent که توسط Neon Giant و در سبک اکشن نقش آفرینی سایبرپانکی برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Second Extinction که توسط Systemic Reaction و در سبک شوتر اول شخص برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
-کمپین بازی Crossfire X که توسط رمدی برای PC و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
482d_tech.png

3me3_poweryourspecs.jpg

176712
-فناوری VRS که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا به شکل بهینه‌ای از تمام قدرت Xbox Series X/S استفاده کنند. بجای آن که تمام سیکل‌های گرافیک را برای تک تک پیکسل‌های روی نمایشگر به کار گیرند، آنها می‌توانند روی بخش‌های خاصی از شخصیت‌های بازی یا اشیاء مهم محیط اولویت بندی کنند. این تکنیک اجازه می‌دهد تا شاهد فریم ریتی پایدار و وضوحی بالاتر باشیم که البته روی کیفیت نهایی تصاویر نیز تاثیر گذار نخواهد بود
-شتاب دهنده سخت افزاری DirectX Ray Tracing که به معنی نورپردازی نزدیک به واقعیت و بازتاب‌های دقیق به صورت real time خواهد بود.
-استفاده از پورت HDMI 2.1 که باعث حالت Low Latency و Variable Refresh Rate در کنسول جدید میشود
-همکاری با کمپانی Seagate برای عرضه هاردهای 1 ترابایتی SSD مخصوص این کنسول که مشابه با کارتریج ویژه سریX|S طراحی میشوند. کنسول این هارد اضافی را نیز به عنوان حافظه ی اصلی شناسایی میکند. این هارد ها، همزمان با کنسول های نسل بعد به بازار عرضه میشوند.
176709
132210

• دارای D-Pad جدید و دکمه‌ی Share
  • استفاده از بلوتوث کم انرژی یا BTLE که در آن داده‌ها به صورت منقطع و محدود ارسال می‌شوند و در عوض مصرف کم انرژی از اولویت بالاتری برخوردار است
  • دارای کمترین Latency با استفاده از تکنولوژی DLI
  • قابلیت پشتیبانی از دستگاه های مختلفی مانند گوشی های هوشمند
  • قابلیت استفاده از پک های باطری قابل شارژ معرفی شده برای کنترلر های elite مایکرسافت
  • امکان به یادآوردم چند دستگاه مختلف (کنسول، کامپیوترهای خانگی یا گوشی های هوشمند) توسط کنترلر که میتولند باعث راحتی هرچه بیشتر جابجایی بدون نیاز به سیم بین آن ها شود.
  • وجود درگاه USB-C که به گیمر اجازه میدهد بدون نیاز به شارژ کنترلر و با اتصال آن به دستگاه، از آن استفاده کند.
  • اضافه کردن یک الگوی نقطه لمسی بر روی بامپر ها و تریگر ها که باعث بهبود احساس و عملکرد در هنگام بازی می شود
مقاله سایت بازی سنتر در مورد کنترلر Xbox Series X|S
176708
ویژگی های جدید

• قابلیت quick resume برای اولین بار برای کنسول های نسل هشت معرفی شد که اجازه میداد در حین انجام بازی به داشبورد کنسول خود رفته و در هر زمان دلخواه، بازی را به سرعت ادامه داد. حال با گسترش این ویژگی امکان استفاده همزمان آن برای چند بازی وجود دارد.
  • تاثیر پویا ورودی یا DLI که میتواند ورودی را بدون تاخیر با چیزی که نمایش داده می‌شود همگام سازی کند تا شاهد کنترلی دقیق‌تر و پاسخگوتر باشیم.
  • ویژگی Smart Delivery که اجازه می دهد تا با تهیه یک نسخه از بازی، به سایر نسخه های بازی نیز بدون پرداخت هزینه اضافی، دسترسی داشت. این قابلیت به خصوص در صورتی که شایعات مربوط معرفی کنسول دوم مایکروسافت حقیقت داشته باشد، می تواند بسیار جالب باشد. گفتنیست گرچه تمام بازی های ساخته شده توسط استودیو های داخلی مایکروسافت از این ویژگی استفاده خواهند کرد، اما استفاده از آن توسط سایر توسعه دهندگان به انتخاب خود آن ها بستگی دارد. با اینحال CD Project Red اولین شرکتی بود که حمایت خود از این ویژگی را اعلام کرد. بر این اساس با تهیه نسخه نسل حاضر بازی بسیار مورد انتظار Cyberpunk 2077 ،بدون پراخت هزینه اضافی به نسخه بهبودیافته نسل بعد این بازی نیز دسترسی خواهید داشت.
سرویس Backward Compatibility

• مایکروسافت پشتیبانی کنسول خود از سرویس بکوارد را تایید کرده است. برخلاف رقیب، سرویس بکوارد مایکروسافت، نه تنها شامل تمام بازی های نسل 8 میشود، بلکه در مجموع 616 بازی از نسل های شش و هفت نیز تحت این سرویس قرار میگیرند.
  • تکنیک بازسازی HDR سری اکس باعث میشود تا تمام بازی های اکس باکس اوریجینال و اکس باکس 360، به صورت اتوماتیک و بدون داشتن اثر منفی منفی روی پرفورمنس بازی، از این ویژگی بهره مند شوند.
  • بر اساس صحبت های جیسون رونالد، تیم بکوارد مایکروسافت، با اختراع تکنیک هایی جدید، امکان دوبرابر شدن نرخ فریم مجموعه مشخصی از بازی های بکوارد، روی XSX|S را فراهم کرده اند. به این صورت که برخی بازی های 30 فریم به 60، و برخی بازی های 60 به 120 فریم بر ثانیه ارتفا می یابند.
  • تایید شده است که قابلیت Quick Resume ، بر روی تمام عناوین نسل های گذشته اکس باکس هم قابل اجرا می باشد و منحصر به بازی های نسل آینده نمیشود.
176707
177104 177105 177106 177107 177108 177109 177110 177111 177112 177113 177114
177115

176706

nmas_poll.png

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا

این هم پیامی از ویس معروف exclusive و world promiere :D
آقا این بابا یه چیزی گفت برام سوال شد الان:
برای دیدن کنفرانس کامل باید بریم پیج Xbox یا YouTube.com/Gaming.

بعدش بنظرتون بسته چند گیگ بخرم بسه برا کنفرانس؟

اون پری شو هم براش کیفیت ۱۴۴ رو در نظر بگیریم یا ۲۴۰ چون مهم نیست.

الان ۶ گیگ دارم.

• Like
Reactions: Bax

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
آقا این بابا یه چیزی گفت برام سوال شد الان:
برای دیدن کنفرانس کامل باید بریم پیج Xbox یا YouTube.com/Gaming.

بعدش بنظرتون بسته چند گیگ بخرم بسه برا کنفرانس؟

اون پری شو هم براش کیفیت ۱۴۴ رو در نظر بگیریم یا ۲۴۰ چون مهم نیست.

الان ۶ گیگ دارم.
6 گیگ برای 720p دیدن کل ایونت با پری شو و پست شو کافیه ...

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
انگار داره یاداوری میکنه که انتظار غیر از نمایش بازی رو نداشته باشیم و مبادا مثل دفعه ی قبل برداشت دیگه ای از ایونت بشه و تیم تبلیغات مقصر بشن.
.....................
ویرایش:
View attachment 155919
دارن روی زیر نویس فارسی هم برای ایونت کار میکنن. واقعا از این همه ساپورت و توجه ادم لذت میبره.
g4mer@ من توبه کردم ، تو هم به عمو گرینی ایمان بیار ... :D

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
بنظرم مشخص کلماتو تغییر داده برای اینکه یکم غیر مستقیم اشاره بکنه
Fable
Everwilde
کاملا مشخصه سعی دارهاشاره غیر مستقیم به اسم ها بکنه!
نمیدونم شاید من ساده میبینم ولی عجیبه که اور واید هست و دنبال کلمات دیگه میگردین!!

همچیز به شکلی پیش میره و دیده میشه که قراره یکی از رویایی ترین نمایش های HALO رو ببینیم :xB-)

بزرگترین لاین آپ لانچ ینی کلی بازی برای معرفی هست که قرار زمستون با سری اکس باهاش بازی کنیم!!!!
معرفی نه!!! نمایش نه بازی کنیم!!!
بعید میدونم یکی دوتا بازی غیر FORZA و HALO برای لانچ داشته باشیم! :D
ینی انقدر ترد پارتی انحصاری گرفته که قرار بزرگترین لانچ رو داشته باشیم!!!:D@-):-SS
در مورد فوکوسی که رو هیلو هست باید عرض کنم دوستان شما که بهتر میدونید بازی فاصله زیادی تا لانچ نداره از طرفی هزینه های سرسام اور همیشه تو ساحت این بازی همراه بوده و از طرفی قراره شدیدا سیستم سلر عمل کنه( مثل نسخه های گذشته)
اینطور که بوش میاد بازی کاملا تاپ لول و خفن و درجه یک توسعه پیدا کرده پس دیگه چه دلیلی داره ماکرو انتظاراتو بالا نبره وقتی از کیفیت کار مطمعنه:DB-)
فقط بعضی فن هایشل ایماننکه زود وا میدن و نگران میشن!!!
نگران چی هستین وقتی ip تو بهترین روزاش قرار نمایش داشته باش
Halo
Forza motor sport 8
Everwilde
Fable reboot
Tow story dlc
Initiative game perfect dark
Rare sot remaster for series X
campultion game
Gears tactics
Undead labs new game
Hell blade II gamplay trailer
InXile new game
Duble fine games psychonauts 2 trailer
Dalala battletoads
World edge EOA IV
و سه چهار تا ترد پارتی خفن :D
شاید شبیه به لیست آرزوها بنظر بیاد اما تا کمتر از ۱۷ ساعت دیگه میبینیم چند درصد درست حدس زدم:D
ماکرو هرچیزی رو که میتونه رو نمایی کنه تقریبا رو میکنه اما کاملا قوی حساب شده رفتار میکنه که از ادمین و بعضی یوزارا که مثل سهام دارای سونی منتظرن ی عاتو بگیرن حمله کنن حسابی همینطوری که تو سکوت بردتشون بذاره به سکوت خودشون بمونن:D
داداش از E3 دو سال پیش داری این لسیتو میدی البته یه ip مشترک inxile و obsidian بود که انگاری بیخیالش شدی? فک نمیکنم یه شرکت بیاد تمام برگ برنده هاشو رو یه کنفرانس رو کنه...یه چنین لیستایی فقط باعث میشه خودت ناامید شی یا بعضیا رو امیدوار کنی و اونام ناامید شن?
خود من به شخصه بیشتر منتظر آیپی های بزرگم..هیلو،فیبل پلی گراند،فورتزا و بازی اینیشیتیو..بقیه هم نبودن نبودن ولی امیدوارم این بازیا اون تغیر نسلیو که انتظار دارم نشون بدن...بدبختی اینه تو این نسلی که اوضاع مالی این همه بهم ریخته دو شرکت بازیایی دارن میسازن ک ارزش تجربه داره و باید بیشتر از همیشه دست به جیب شیم :D

• Like
  • Smile
Reactions: g4mer and Bax

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
Fable
Everwilde
نمیدونم شاید من ساده میبینم ولی عجیبه که اور واید هست و دنبال کلمات دیگه میگردین!!

همچیز به شکلی پیش میره و دیده میشه که قراره یکی از رویایی ترین نمایش های HALO رو ببینیم :xB-)

بزرگترین لاین آپ لانچ ینی کلی بازی برای معرفی هست که قرار زمستون با سری اکس باهاش بازی کنیم!!!!
ینی انقدر ترد پارتی انحصاری گرفته که قرار بزرگترین لانچ رو داشته باشیم!!!:D@-):-SS
در مورد فوکوسی که رو هیلو هست باید عرض کنم دوستان شما که بهتر میدونید بازی فاصله زیادی تا لانچ نداره از طرفی هزینه های سرسام اور همیشه تو ساحت این بازی همراه بوده و از طرفی قراره شدیدا سیستم سلر عمل کنه( مثل نسخه های گذشته)
اینطور که بوش میاد بازی کاملا تاپ لول و خفن و درجه یک توسعه پیدا کرده پس دیگه چه دلیلی داره ماکرو انتظاراتو بالا نبره وقتی از کیفیت کار مطمعنه:DB-)
Halo
Forza motor sport 8
Everwilde
Fable reboot
Tow story dlc
campultion game
Gears tactics
Undead labs new game
InXile new game
Dalala battletoads
World edge EOA IV
شاید شبیه به لیست آرزوها بنظر بیاد اما تا کمتر از ۱۷ ساعت دیگه میبینیم چند درصد درست حدس زدم:D
ماکرو هرچیزی رو که میتونه رو نمایی کنه تقریبا رو میکنه اما کاملا قوی حساب شده رفتار میکنه که از ادمین و بعضی یوزارا که مثل سهام دارای سونی منتظرن ی عاتو بگیرن حمله کنن حسابی همینطوری که تو سکوت بردتشون بذاره به سکوت خودشون بمونن:D
آقا دیگه جنگ که نیست. :D
اینگزایل داره تازه نیرو میگیره و تیم قبلی هم تیمی نبوده که رو ۲ بازی بخواد کار کنه.
بازی بعدی اینگزایل که میگن بیشترین بودجه رو بین استودیو های جدید داره، اخرین بازی از بین تیم های جدید مایکروسافت خواهد بود که عرضه میشه.
اصلا رو معرفیش حساب باز نکن.
حتی ۲۰۲۱ هم معرفی نمیشه بازیشون.

کامپالژن منطقیه ولی از اونجا هم حتی ۱ لیک غیر رسمی هم راجب پروژه شون نبوده، پس اینم نخواهد بود.

اندد لبز یه حرفایی راجب دد رایزینگ مشترک با کپکام بود که خیلی هم البته معتبر نبودن ولی باز احتمالش هست.

اینیشیتیو رو حی میکنم برنامه داشتن بزارن ولی فرستادنش ایونت بعدی که خالی نباشه اونور.
به هرحال امشب بازیشون رو نمیبینم.

نظر خودم اینه که هیلو و فیبل قطعین.
فورتزا ۹۰ درصد هست.
اولوایلد ۷۰ درصد هست.(اخیرا یه چیزایی بود تو ارا که بازی خیلی فاصله داره با اتمام و ...(
ابسیدین صد در صد حضور داره که من فک میکنم ای پی جدید معرفی میکنن. دی ال سی اوتر وردز چه ربطی به کنفرانش مایکرو داره؟ حتی ناشرشم نیست مایکرو. گراندد هم که منتفیه.
هل‌بلید به احتمال زیاد هست ولی بعیده گیم‌پلی نشون بدن. احتمالا باز یه این انجینی چیزیه.

مهم ها همینان.
باقیشون یا ورژن های جدید بازی های نسل قبلن یا بازی های کوچیکتر که فعلا بهشون نمیپردازیم.

از اون گذشته کل مراسم اصلی ۱ ساعته و از پیش ضبط شده هم نیست که رگباری بازی نشون بدن.

اصلا جا نمیشه این همه بازی تو مراسم.

پ.ن: بسته الحاقی گیرز ۵ هم ممکنه معرفی شه یا حتی استند الون مثل اسپایدرمن سونی گرچه هیچ اهمیتی نداره برام این یه مورد.

پ.ن 2: البته همینا کاملا برا یه مراسم عالی کافین.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
Fable
Everwilde

Halo
Forza motor sport 8
Everwilde
Fable reboot
Tow story dlc
campultion game
Gears tactics
Undead labs new game
InXile new game
Dalala battletoads
World edge EOA IV
راجب اون اسمی که دنیل احمد توییت کرد، جف گراب هم ورداشت یه توییتر قدیمی برا ۲۰۰۸ که فقط حاوی کلمه Avowed بود رو ریتوییت کرد.

حتی خودش اولین کسی بود که تو تاپیکش نوشت درواقع به ۲ تا بازی اشاره کرده احمد.

اکثرا حدس میزدن بازی جدید ابسیدین رو میگن ولی خب چیزی مشخص نیست.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
با این تمرکزی که روی Halo هست، فکر کنم واقعا سورپرایزهای خفنی نداریم :| جدی اینکه هیچ استودیو دیگه‌ای هایپ نمی‌کنه واقعا عجیب هست. حداقل امیدوارم مواردی مثل DLC بازی TOW یا نسخه نسل بعد Gears و SoT و ... رو توی نمایش اصلی، نشون ندن و بزارن واسه pre show.
ممد من از یه جایی (!) فهمیدم نمایش ها چی هستن و فقط تمرکز روی هیلو نیست:D طرف هر چی توی این چند سال اخیر بهم گفته درست از آب در اومده. نمیتونم بگم عناوین چی هستن چون طرف ازم قول گرفت چیزی نگم ولی به طور خیلی کلی بخوام بگم، نمایش به 3تا بخش بازی های فرست پارتی (اکثریتشون گیم پلی هستن انگار به جز یکی دوتا دیگه که تازه معرفی میشن)، عناوینی که مایکروسافت قراره ناشرشون باشه (که این یکی سورپرایز توشه:D) و عناوین ترد پارتی (که این یکی زیاد چیز خاصی نداره ولی اوکی هست) تقسیم میشه. تقریبا 14+ تریلر قراره ببینیم. طولانی ترین نمایش هم همونطور که انتظار میره، مال Halo Infinite هست (تقریبا 10 دقیقه).

به نظرم خوبه نمایش و اگر اون لیست حقیقت داشته باشه (چون بینهایت معقوله و حتی یه مورد مسخره یا عجیب هم توش نیست)، میتونی انتظاراتت رو از چیزی که نوشتی چند پله بالاتر ببری:D

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
ممد من از یه جایی (!) فهمیدم نمایش ها چی هستن و فقط تمرکز روی هیلو نیست:D طرف هر چی توی این چند سال اخیر بهم گفته درست از آب در اومده. نمیتونم بگم عناوین چی هستن چون طرف ازم قول گرفت چیزی نگم ولی به طور خیلی کلی بخوام بگم، نمایش به 3تا بخش بازی های فرست پارتی (اکثریتشون گیم پلی هستن انگار به جز یکی دوتا دیگه که تازه معرفی میشن)، عناوینی که مایکروسافت قراره ناشرشون باشه (که این یکی سورپرایز توشه:D) و عناوین ترد پارتی (که این یکی زیاد چیز خاصی نداره ولی اوکی هست) تقسیم میشه. تقریبا 14+ تریلر قراره ببینیم. طولانی ترین نمایش هم همونطور که انتظار میره، مال Halo Infinite هست (تقریبا 10 دقیقه).

به نظرم خوبه نمایش و اگر اون لیست حقیقت داشته باشه (چون بینهایت معقوله و حتی یه مورد مسخره یا عجیب هم توش نیست)، میتونی انتظاراتت رو از چیزی که نوشتی چند پله بالاتر ببری:D
هیلو و فیبل و اینها بیخیال. سایبرپانک و الدن رینگ و بتمن داریم یا نه؟ بله یا خیر؟ :D
3تاش کردم که با بله و خیر هم قول شما سرجاش باشه و مشخص نشه اگر بله کدومه و همچنین اینکه مشخص بشه برنامه ارزش دیدن رو داره یا خیر :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین

اممممم.... امممممممم.... بخش دوم...

• Like
Reactions: Bax

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر