اخبار و شایعات پیرامون Xbox Series X | S

176699
thet_rib.jpg

176713
176727
176728
176729
176737
176730
176731
176732
176736
176733
176714
-The Medium ساخته استودیوی لهستانی Bloober در ژانر ترسناک روانشناختی که برای XSX|S و PC در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک بازی The Medium
-بازی Scorn که توسط Ebb Software برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Call of the sea که در سبک ماجراجویی توسط Out of the blue games برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد.
-بازی The Ascent که توسط Neon Giant و در سبک اکشن نقش آفرینی سایبرپانکی برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Second Extinction که توسط Systemic Reaction و در سبک شوتر اول شخص برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
-کمپین بازی Crossfire X که توسط رمدی برای PC و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
482d_tech.png

3me3_poweryourspecs.jpg

176712
-فناوری VRS که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا به شکل بهینه‌ای از تمام قدرت Xbox Series X/S استفاده کنند. بجای آن که تمام سیکل‌های گرافیک را برای تک تک پیکسل‌های روی نمایشگر به کار گیرند، آنها می‌توانند روی بخش‌های خاصی از شخصیت‌های بازی یا اشیاء مهم محیط اولویت بندی کنند. این تکنیک اجازه می‌دهد تا شاهد فریم ریتی پایدار و وضوحی بالاتر باشیم که البته روی کیفیت نهایی تصاویر نیز تاثیر گذار نخواهد بود
-شتاب دهنده سخت افزاری DirectX Ray Tracing که به معنی نورپردازی نزدیک به واقعیت و بازتاب‌های دقیق به صورت real time خواهد بود.
-استفاده از پورت HDMI 2.1 که باعث حالت Low Latency و Variable Refresh Rate در کنسول جدید میشود
-همکاری با کمپانی Seagate برای عرضه هاردهای 1 ترابایتی SSD مخصوص این کنسول که مشابه با کارتریج ویژه سریX|S طراحی میشوند. کنسول این هارد اضافی را نیز به عنوان حافظه ی اصلی شناسایی میکند. این هارد ها، همزمان با کنسول های نسل بعد به بازار عرضه میشوند.
176709
132210

• دارای D-Pad جدید و دکمه‌ی Share
  • استفاده از بلوتوث کم انرژی یا BTLE که در آن داده‌ها به صورت منقطع و محدود ارسال می‌شوند و در عوض مصرف کم انرژی از اولویت بالاتری برخوردار است
  • دارای کمترین Latency با استفاده از تکنولوژی DLI
  • قابلیت پشتیبانی از دستگاه های مختلفی مانند گوشی های هوشمند
  • قابلیت استفاده از پک های باطری قابل شارژ معرفی شده برای کنترلر های elite مایکرسافت
  • امکان به یادآوردم چند دستگاه مختلف (کنسول، کامپیوترهای خانگی یا گوشی های هوشمند) توسط کنترلر که میتولند باعث راحتی هرچه بیشتر جابجایی بدون نیاز به سیم بین آن ها شود.
  • وجود درگاه USB-C که به گیمر اجازه میدهد بدون نیاز به شارژ کنترلر و با اتصال آن به دستگاه، از آن استفاده کند.
  • اضافه کردن یک الگوی نقطه لمسی بر روی بامپر ها و تریگر ها که باعث بهبود احساس و عملکرد در هنگام بازی می شود
مقاله سایت بازی سنتر در مورد کنترلر Xbox Series X|S
176708
ویژگی های جدید

• قابلیت quick resume برای اولین بار برای کنسول های نسل هشت معرفی شد که اجازه میداد در حین انجام بازی به داشبورد کنسول خود رفته و در هر زمان دلخواه، بازی را به سرعت ادامه داد. حال با گسترش این ویژگی امکان استفاده همزمان آن برای چند بازی وجود دارد.
  • تاثیر پویا ورودی یا DLI که میتواند ورودی را بدون تاخیر با چیزی که نمایش داده می‌شود همگام سازی کند تا شاهد کنترلی دقیق‌تر و پاسخگوتر باشیم.
  • ویژگی Smart Delivery که اجازه می دهد تا با تهیه یک نسخه از بازی، به سایر نسخه های بازی نیز بدون پرداخت هزینه اضافی، دسترسی داشت. این قابلیت به خصوص در صورتی که شایعات مربوط معرفی کنسول دوم مایکروسافت حقیقت داشته باشد، می تواند بسیار جالب باشد. گفتنیست گرچه تمام بازی های ساخته شده توسط استودیو های داخلی مایکروسافت از این ویژگی استفاده خواهند کرد، اما استفاده از آن توسط سایر توسعه دهندگان به انتخاب خود آن ها بستگی دارد. با اینحال CD Project Red اولین شرکتی بود که حمایت خود از این ویژگی را اعلام کرد. بر این اساس با تهیه نسخه نسل حاضر بازی بسیار مورد انتظار Cyberpunk 2077 ،بدون پراخت هزینه اضافی به نسخه بهبودیافته نسل بعد این بازی نیز دسترسی خواهید داشت.
سرویس Backward Compatibility

• مایکروسافت پشتیبانی کنسول خود از سرویس بکوارد را تایید کرده است. برخلاف رقیب، سرویس بکوارد مایکروسافت، نه تنها شامل تمام بازی های نسل 8 میشود، بلکه در مجموع 616 بازی از نسل های شش و هفت نیز تحت این سرویس قرار میگیرند.
  • تکنیک بازسازی HDR سری اکس باعث میشود تا تمام بازی های اکس باکس اوریجینال و اکس باکس 360، به صورت اتوماتیک و بدون داشتن اثر منفی منفی روی پرفورمنس بازی، از این ویژگی بهره مند شوند.
  • بر اساس صحبت های جیسون رونالد، تیم بکوارد مایکروسافت، با اختراع تکنیک هایی جدید، امکان دوبرابر شدن نرخ فریم مجموعه مشخصی از بازی های بکوارد، روی XSX|S را فراهم کرده اند. به این صورت که برخی بازی های 30 فریم به 60، و برخی بازی های 60 به 120 فریم بر ثانیه ارتفا می یابند.
  • تایید شده است که قابلیت Quick Resume ، بر روی تمام عناوین نسل های گذشته اکس باکس هم قابل اجرا می باشد و منحصر به بازی های نسل آینده نمیشود.
176707
177104 177105 177106 177107 177108 177109 177110 177111 177112 177113 177114
177115

176706

nmas_poll.png

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
نقد IGN از بسته الحاقی Gears 5 رو دیدم .

۳ شخصیت قابل بازی که قبلا تو بخش انلاین بودن الان روایتشون رو در قالب یه DLC میبینیم . از سریع و اکشن بودن بازی تعریف میکنه منتقد ، اینکه روی XSX خیلی خوب هست گرافیک و فریم ریت . داستان رو به نوبه خودش خیلی خوب میدونه و میگه بازی یجور روی لبه نگه میداره آدم رو که هر لحظه فکر میکنی قرار نیست گروه بتونه ماموریت های خودش رو با موفقیت تموم کنه و به اصطلاح it keeps you on your toes .

لوکیشن های متنوعش خیلی منو جذب کرد . جای جنگلی و ساحلی دیدم و فکر کنم آتشفشان و اینا هم بود .

کلا اینهمه تعریف بعد من اصلا نمیدونستم عرضه شده ! اگه ویدیو رو که یکی از بچه ها صفحه قبل نذاشته بود نمیدیدم اصلا نمیدونستم چی هست حتی !

وقتی انگار یه dlc از خود باز اصلی بهتر کار کرده نباید از قبل تو بوق و کرنا بشه و بیوفته رو دور مارکتینگ واقعا ؟

از گرینبرگ چه انتظاراتی داری :D

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
دوستان من نسل قبل پلی ۴ داشتم

الان به دلیل قیمت بالا میخوام بیام رو ماکرو

چند تا سوال دارم

اول اینکه این داستان دی ان اس و اینا خیلی معضله ؟ یهویی یه هفته آفلاین نشیم !!

سوال بعدی دی ان اس پولی وجود داره مشکل کلا رفع بشه ؟

و سوال دیگه اینکه با نت همراه اول و مبین نت که واسه دانلود و آنلاین مشکلی نداره ؟

این اکانت های گیم پس و بازی های دیگه رو جدا بخریم میشه همزمان روش فعال کرد ؟

در کل خیالمو راحت کنین اذیتم نمیکنه بعدا بگم چه غلطی کردم یا نه ؟
سلام, در کل خیالت راحت باشه بخر وحالشو ببر از DNS نترس من چند ساله دارم راحت ازش استفاده میکنم البته بعضی اوقات هم به مشکل میخوره اما خیالی نیست, نت همراه اول برای دانلود دیتا عالیه
شما اکانت گیم پس رو وقتی میخری و فعال میکنی همزمان هم گلد داری و گیم پس البته جدیدا سرویس EA Play هم بهش اضافه شده

• Like
Reactions: a.messi10

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
دوستان من نسل قبل پلی ۴ داشتم

الان به دلیل قیمت بالا میخوام بیام رو ماکرو

چند تا سوال دارم

اول اینکه این داستان دی ان اس و اینا خیلی معضله ؟ یهویی یه هفته آفلاین نشیم !!

سوال بعدی دی ان اس پولی وجود داره مشکل کلا رفع بشه ؟

و سوال دیگه اینکه با نت همراه اول و مبین نت که واسه دانلود و آنلاین مشکلی نداره ؟

این اکانت های گیم پس و بازی های دیگه رو جدا بخریم میشه همزمان روش فعال کرد ؟

در کل خیالمو راحت کنین اذیتم نمیکنه بعدا بگم چه غلطی کردم یا نه ؟
بنظرم اصلا بخاطر ارزون بودن نباید سمت اکس باکس اومد، چون حداقل بازی هاش ‌‌گیفت کاردهاش ارزون تر نیست، حالا این گیم پس ۱ دلاری رو بزاریم کنار که چن وقته اومده بماند که البته اینم چند وقت اینطوری میمونه و قیمت اصلیش ۱۴ دلار در ماهه اگه اشتباه نکنم
کلا از اول نسل بخاطر اینکه تعداد کسایی که وان داشتن کم بود باید همه بازی ها رو چه دیجیتال چه فیزیکی ۳۰ ۴۰ % بیشتر پول میدادی از اون طرف کلا بازی های دست دوش خیلی سخت تر فروش میره، همین الان برای مثال سایبر پانک رو دیجیتالی با ۴۵۰ میشه روی ۴ جور کرد اما برای وان قیمت روی ۷۰۰ عه. کلا یسری قیمت های بازی ها رو مقایسه کنی میبینی تو ایران حداقل از لحاظ اقتصادی نمیارزه(البته باز میگم با این حساب که گیم پس ۱ دلاری فعلی رو بزاریم کنار ،که واقعا خوبه از اون نظر فعلا )
از لحاظ آنلاین هم اصلا پیشنهاد نمیکنم ، مایکروسافت کلا ایران رو حساب نمیکنه و ساپورت نمیکنه ، همین dns ها هم unstable عه کاملا و معلوم نیست الان مثلا آیا هفته دیگه هم کار میکنه یا نه، بار ها شده شب خسته میای خونه میخوای دو دست انلاین بزنی ولی اصلا وصل نمیشه و کلا رو اعصاب . همه چیز بکنار واقعا خب چرا باید محصولی خرید که سازندش ملیت مارو یه طرفش هم حساب نمیکنه و نمیزارن به سرویسش وصل شی ؟ وقتی داری پول همه چیزو هم تمام کمال میدی.اونم با این وضع اقتصادی
بنظرم اذیتت میکنه و پشیمون میشی
My Two cents

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
بنظرم اصلا بخاطر ارزون بودن نباید سمت اکس باکس اومد، چون حداقل بازی هاش ‌‌گیفت کاردهاش ارزون تر نیست، حالا این گیم پس ۱ دلاری رو بزاریم کنار که چن وقته اومده بماند که البته اینم چند وقت اینطوری میمونه و قیمت اصلیش ۱۴ دلار در ماهه اگه اشتباه نکنم
کلا از اول نسل بخاطر اینکه تعداد کسایی که وان داشتن کم بود باید همه بازی ها رو چه دیجیتال چه فیزیکی ۳۰ ۴۰ % بیشتر پول میدادی از اون طرف کلا بازی های دست دوش خیلی سخت تر فروش میره، همین الان برای مثال سایبر پانک رو دیجیتالی با ۴۵۰ میشه روی ۴ جور کرد اما برای وان قیمت روی ۷۰۰ عه. کلا یسری قیمت های بازی ها رو مقایسه کنی میبینی تو ایران حداقل از لحاظ اقتصادی نمیارزه(البته باز میگم با این حساب که گیم پس ۱ دلاری فعلی رو بزاریم کنار ،که واقعا خوبه از اون نظر فعلا )
از لحاظ آنلاین هم اصلا پیشنهاد نمیکنم ، مایکروسافت کلا ایران رو حساب نمیکنه و ساپورت نمیکنه ، همین dns ها هم unstable عه کاملا و معلوم نیست الان مثلا آیا هفته دیگه هم کار میکنه یا نه، بار ها شده شب خسته میای خونه میخوای دو دست انلاین بزنی ولی اصلا وصل نمیشه و کلا رو اعصاب . همه چیز بکنار واقعا خب چرا باید محصولی خرید که سازندش ملیت مارو یه طرفش هم حساب نمیکنه و نمیزارن به سرویسش وصل شی ؟ وقتی داری پول همه چیزو هم تمام کمال میدی.اونم با این وضع اقتصادی
بنظرم اذیتت میکنه و پشیمون میشی
My Two cents
دوست عزیز اگر در زمینه ای اطلاع کافی نداری لطفا بقیه رو هم گمراه نکن
شما با قیمتی که رو کنسول مورد علاقت سایبرپانک میخری ما گیم پس التیمیت یه ساله میخریم!
در مورد dns هم درسته بعضی وقتا اذیت میکنه ولی کسی اگه حوصله اینم نداره میتونه vpn شیر کنه و خودشو خلاص کنه...
الانم با شاتل بچه ها بدون dns و vpn کانکت میشن بعید هم نیست بقیه ISP ها هم همچین امکاناتی رو اضافه کنن
خلاصه مطلب اینکه اینجا جای تبلیغ واسه برند مورد علاقت نیست تشریف ببر تاپیک همسایه:-h

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
شما با قیمتی که رو کنسول مورد علاقت سایبرپانک میخری ما گیم پس التیمیت یه ساله میخریم!
در مورد dns هم درسته بعضی وقتا اذیت میکنه ولی کسی اگه حوصله اینم نداره میتونه vpn شیر کنه و خودشو خلاص کنه...
الانم با شاتل بچه ها بدون dns و vpn کانکت میشن بعید هم نیست بقیه ISP ها هم همچین امکاناتی رو اضافه کنن
خلاصه مطلب اینکه اینجا جای تبلیغ واسه برند مورد علاقت نیست تشریف ببر تاپیک همسایه:-h
دی ان اس شکن، همیشه وصل میشه؟ دی ان اس گوگل چطور؟ در کل میشه مطمئن بود و به همین چند تا دی ان اس رایگان اتکا کرد؟

• Like
Reactions: rosgod

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
Bruh...
یعنی خوبه دو بار هم با تاکید نوشتم اگه شرایط فعلی گیم پس رو در نظر نگیری... اما باز میای به گیم پس اشاره میکنی. البته من کلا با فن بوی جماعت آشنایی دارم ‌و انتظار همچین ریپلایی رو‌ داشتم ، اینجا هم به هر حال آخره لونه ی فن بوی هاست :D
من دلایلم و تجربه ام رو نوشتم به هرحال و با یکم تحقیق یه بی طرف میتونه همش رو چک کنه، در ضمن من ۱۱ ساله کنسول مایکروسافت دارم و تا بحال هم کنسول غیر مایکروسافت نداشتم،گیمرتگم رو چک کنی دستت میاد بعید می دونم متوسط این تاپیک اندازه من فن مایکرو بوده باشه...lol ولی به هرحال هرچیزی رو باید جوانب منفیش رو هم نگاه کرد دور از تعصب.
جدا چه وضع رفتاره واقعا حداقل از سنتون خجالت بکشید ، کلا تو همون ۱۲ ۱۳ سالگی و کل کل هاش موندید قشنگ. بدیهتا شما برا من تعیین تکلیف نمیکنی چی کجا پست کنم

• Like
Reactions: erfan zero

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
یعنی خوبه دو بار هم با تاکید نوشتم اگه شرایط فعلی گیم پس رو در نظر نگیری... اما باز میای به گیم پس اشاره میکنی.
من هم منظورم شرایط فعلی گیم پس نبود. شما بعد از این تخفیفات مایکروسافت هم میتونی گیم پس التیمیت یه ساله رو در همین حدود ۷۰۰تومن بخری. حتی قبلش هم میتونستی! از شما که ۱۱ ساله فقط کنسول مایکروسافت رو داری بعیده این چیزا رو ندونی!
من دلایلم و تجربه ام رو نوشتم
خیلی عجیبه که تو دلایل و تجربیاتتون فقط به نکات منفی اشاره کردید که البته همونا هم‌ اکثرا غلط و ناقص بود:-??
اینجا هم به هر حال آخره لونه ی فن بوی هاست :D
پس انگار زیاد هم به فروم سر نمیزنید جدیدا :D
جدا چه وضع رفتاره واقعا حداقل از سنتون خجالت بکشید ، کلا تو همون ۱۲ ۱۳ سالگی و کل کل هاش موندید قشنگ. بدیهتا شما برا من تعیین تکلیف نمیکنی چی کجا پست ک
من که چیز بدی نگفتم ولی به هر حال اگه باعث رنجش شما شده ازتون عذر میخوام ولی شما هم قبول کن که کامنتتون کاملا جانب دارانه بود...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اون اکانت قانونی طرف مقابل هم تازگیا خیلی بازیهاش بد فروش میره والا دوست من اساسین والهالا داشت یه ماه خودشو به درودیوار زد تا فروخت، دقت کنید جدیدترین اساسین که قبلا روی هوا میزدن، اون سایبر 450 تومنی هم من نفهمیدم کجا میفروشن من کمتر از 600 ندیدم البته با ظرفیت سه شما نمیتونی داخل پروفایل خودت بازی کنی تروفی بگیری ولی جفت ظرفیت های ایکس باکس توی تمام بازی‌ها قابلیت بازی کردن توی اکانت شخصی خود آدم رو داراست، مسئله بعدی dns هست که قبول دارم نوسان داره ولی اونجورم نیست که کلا یه شب کانکت نشه و طرف پا در هوا بمونه من یه دوستی دارم امسال اعتیاد به مد جذاب فیفا پیدا کرده، هر روز همینو داره بازی میکنه بعضی وقتها ممکنه شکن یا گذر (دوتا شرکت dns که برای ایکس باکس dns میسازن) اختلال پیدا کنن ولی سریع میتونین عوض کنید، در هر حال ایکس باکس برای کسی که نمیخواد زیاد هزینه کنه عالیه، هیچ پلت‌فورمی عاری از عیب نیست، من خودم پروفایل psn مو ول کردم بخاطر سنگینی 10 سال وقت گذاشتم روش آخرشم این شد، منتظرم قیمت Ps5 مثل آدم بشه (خدا میدونه کی) بزنم ببینم درست شده روی اون یا نه، این قضیه رو هم پارسال خودم در آوردم و به چندتا از بچه های دیگه هم گفتم تست کنن اونا هم با یه اکانت جدید تست زدن دیدن دقیقا درسته، سه ماه هر راهی بگید تست زدم درست نشد که نشد، خیلی زور داره ته مهارت باشی ولی بخاطر سنگین پروفایل نتونی حریف رو ببری، این امضامو هم دقت کنید فیفا 20 و 21 رو 100%اچیومنت یا تروفی نزدم بخاطر همینه، خلاصه فک نکنید یه پلت‌فورم خاصی همه چی توش گل و بلبل هست والا از اول نسل تاحالا داشبورد ps4 عوض نشد جز تغییرات کم ولی ایکس باکس هر زمستان داشبوردش کلا عوض میشه، اینقدر فک نکنید مرغ همسایه غازه، کنار گود نشینید بگید لنگش کن، سونی و مایکرو درست مکمل همن جایی سونی قویه مایکرو ضعیفه و برعکس البته این نسل با گیم پس و خرید استودیو های گوناگون مایکرو سعی بر ارتقا ضعفهای خودش کرده،

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
جناب میکامی فرمودند
اگر فک کنن که بازیی می تونن بسازن که راضیشون کنه دوباره کارگردانی می کنن<):)
View attachment 187024

<:-P
روی استاد با طرفدار هاش هست که بریم به مایکروسافت بفهمونیم به میکامی بودجه تپل و اختیار تام بده واسه پروژه آخرش ...
بهترین راهش هم توییتر هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر