اخبار و حواشي مرتبط با Wii U و نينتندو

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
مبارکت باشه :x
بنظرم بیشتر گیمر ها سن بالا که با نینتندو خاطره دارن و این کمپانی و بازی ها میشناسن و دنبال گیم پلی خوب و عالی هستن میرن طرفش , بعضی هام دنبال تجربه خاص بودن و یا گیم هایی که با سبک مورد علاقشون تو این کنسول هست جذبشون کرده

wii که برنده نسل هفت شد تو ایران کم میشناسن چه برسه wii u :D مثل هر بازی که روی wii بود یه تجربه جدید بود بخاطر استفاده از گیم پد خاص خودش بازیا روی 2 کنسول روی wii کلا متفاوت میشد

همین بازیا هاش مجابم کرد wii u بخرم با اینکه اکثر تو سایت گفتن نخر بازی نداره و ......... اما میخوام بخرم مثلا بازی mario 3d world و دانکی کونگ و بازی ها انحصاری دیگه و داشتن عناوین مشترک با wii و بازی ها مولتی مثل همین بتمن آرخام که 3 نسخه داره

یه سوال من بخرم wii u اگر گیرم نیومد فوق باندل ماریو میکر ( چون آخرین باندل هست ) کیپ خور میشه؟ کپی خور شچجوریه؟ دیسک اورجینال نیاز داره؟ اگر کپی خور شد از روی فلش اجرا میکنه یا حتما باید هارد اکسترنال باشه؟ کپی خور شد میشه انلاین بازی کرد؟
مخلص شما :x امیدوارم هر چه سریع تر هم دست شما بیاد تا حال کنی با این کنسول (مخصوصا زلدا هم که امروز تو treehouse عالی بود )
بازی که تو eshop پره واسش :D از بین حدود 20-25 تا گیمی که گرفتم براش فقط یکیش فیزیکی بود که اونم ac armored edition بود :D و eshop card ها هم سایت های ایرانی میفروشن . دانلود بی دردسری هم داره خدا رو شکر و گیم هم تا دلت بخواد تو استورش هست .
تو انجمن واسه کپی خورش تاپیک زده شده و منم یه اموزش گذاشتم میتونید ببینید . خیلی هم راحته و این loadiine دیسک نمیخواد تا اون جایی که میدونم . باید گیم هاتون رو فقط رو sd card بریزید و فکر نکنم با فلش یا هارد اکسترنال بشه :D ولی wii u اوریج قابلیت ریختن بازی هاش رو هارد اکسترنال رو داره . انلاین که مطلقاََ ! چون امکانش هست در fw های جدید نینتندو بیاد برداره این حفره رو ...

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
فدات داداش :* ممنون امیدوارم wii u که مدنظرمه دستم برسه
البته من
آره بازیا eshop دیدم یه سریشو تو سایت E3 2016 @ Nintendo Life - دسته بندی داره برای هر کنسول مثلا قسمت wii u جداست قسمت wii u eshop جداست
من اورجینال بخوام بگیرم فیزیکی میگیرم #:-S:D البته در یه صورت این قانون زیر پا میزارم اونم از این کد دانلود بازی ها باشه که مثلا زیر 15 هزار تومن باشه :)) البته بعضی گیم هاش محشن همونی که دلم میخواد بعضی از گیم ها eshop از صد رحمت به بازی ها اندرویدی :)) بازی دقیقا برای nes ه انگار :D
بازی ها eshop مثل 3ds دامپ شده که بشه دانلود کرد کپی خوری بازی کرد؟

sd کارت با حجم 32 گیگ از کجا پیدا کنم دیگه گیر نمیاد :-B:D آها البته مهم نیست بازی مفتی باشه آنلاین اصلا نخواستیم 8-}
لینک سایت برای دانلود بازی برای wii u داری؟
بازی اورجینال خیلی برات گرون در میاد. کمترین قیمت بازی فیزیکی Wii U حدود ۱۸۰ تومنه. بازی هاش رو هم معمولا سفارشی میارن و در اون صورت ۲۵۰ تومن پات میفته.
از طریق نینتندو ایشاپ بگیری راحت تری. یه سری جاها قیمت معقول میدن. البته وضعیت سرور های نینتندو هم بگیر نگیر داره ولی با اینترنت مخابرات میشه یه کاریش کرد.
پیشنهاد من بهتون اینه که تو انجمن نینتندولند هم عضو بشید چون خیلی بهتون کمک میکنه. اونجا هر چی سوال دارید از آقا مهدی بپرسید بهتون جواب میده.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
فدات داداش :* ممنون امیدوارم wii u که مدنظرمه دستم برسه
البته من
آره بازیا eshop دیدم یه سریشو تو سایت E3 2016 @ Nintendo Life - دسته بندی داره برای هر کنسول مثلا قسمت wii u جداست قسمت wii u eshop جداست
من اورجینال بخوام بگیرم فیزیکی میگیرم #:-S:D البته در یه صورت این قانون زیر پا میزارم اونم از این کد دانلود بازی ها باشه که مثلا زیر 15 هزار تومن باشه :)) البته بعضی گیم هاش محشن همونی که دلم میخواد بعضی از گیم ها eshop از صد رحمت به بازی ها اندرویدی :)) بازی دقیقا برای nes ه انگار :D
بازی ها eshop مثل 3ds دامپ شده که بشه دانلود کرد کپی خوری بازی کرد؟

sd کارت با حجم 32 گیگ از کجا پیدا کنم دیگه گیر نمیاد :-B:D آها البته مهم نیست بازی مفتی باشه آنلاین اصلا نخواستیم 8-}
لینک سایت برای دانلود بازی برای wii u داری؟
فیزیکی هم که میارن برات حالا از امازونی جایی و یا مهدی خودمون @ortegoli تا اون جا که یادمه خودشون کنسول و بازی های wii u رو تهیه میکردن و از نظر اطلاعات در زمینه کنسول های نینتندو شاید تک باشن تو ایران و پیشنهاد میکنم سوالی چیزی دارید از ایشون حتما بپرسید .
هر سوالی که درمورد کپی خور کنسول و دانلود بازی هاش دارید این جا پیدا میشه :D هم پست اول تاپیک و هم پست اخری که من دادم :
آموزش هک وی یو به ساده ترین روش ممکن

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
مثلا dc حدود 16 تا بازی wii u داره قیمت هاشم هست
بازی های WiiU

پس خیلی خوبه با اینترنت ضعیف ما سازگاره :-bd

اون انجمن عضو بودم بعد از 1 سال از بین رفت فرومش

انصافا ۲۵۸ تومن واسه یه بازی حتی به خوبی زنوبلید هم زیادیه. همین بازی رو میتونید ارزونتر از ایشاپ بخرید ولی خب حجم بازی هم مطرحه.
آقا مهدی دوباره انجمن رو راه اندازی کرده و داره تلاش میکنه دوباره سر پاش کنه.

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
درسته گرونه
البته اگر بشه کپی بازی کرد واقعا خوب میشه , ولی انگار با کپی نمیشه آنلاین بازی کرد متاسفانه
www.nintendoland.ir بود تو اون سایت عضو بودم بعد از یه مدتی از کار افتاد و پاک شد بعدش یه فروم دیگه بود که اونم پاک شد

نه فعلا امکانش نیست.
بله اون انجمن متاسفانه بسته شد ولی این یکی به همت آقا مهدی پابرجاست. داریم سعی می کنیم به ایشون کمک کنیم تا انجمن سر پا بمونه.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
آدم ۲ به شک میشه آخه
نمیدونم wii u بخرم یا وایسم nx بیاد بخرم
از اون‌ور شبیه سازشم اومده اما خوب هیچی خود‌ کنسول نمیشه
مسعله ساپورت کنسوله wii u ه
صبر داشته باشی به نظرم بهتره تا زمانی که معلوم شه nx نهایی چی قراره باشه ...
wii u هم گم نمیشه خیالت تخت :D

• Like
Reactions: xbox*360

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
درسته گرونه
البته اگر بشه کپی بازی کرد واقعا خوب میشه , ولی انگار با کپی نمیشه آنلاین بازی کرد متاسفانه
www.nintendoland.ir بود تو اون سایت عضو بودم بعد از یه مدتی از کار افتاد و پاک شد بعدش یه فروم دیگه بود که اونم پاک شد
اتفاقاً فعلاً میشه آنلاین بازی کرد؛ چون روی آخرین ورژن هک اجرا میشه
شما بازی های ارجینالتون رو به سرور نینتندو وصل میشید و بازی می کنید و برای اجرای هک دسترسی به سرور نینتندو رو قطع می کنید
اما مشخص نیست در آینده هم بشه یا نه (امکانش به احتمال زیاد وجود خواهد داشت)

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
اتفاقاً فعلاً میشه آنلاین بازی کرد؛ چون روی آخرین ورژن هک اجرا میشه
شما بازی های ارجینالتون رو به سرور نینتندو وصل میشید و بازی می کنید و برای اجرای هک دسترسی به سرور نینتندو رو قطع می کنید
اما مشخص نیست در آینده هم بشه یا نه (امکانش به احتمال زیاد وجود خواهد داشت)

نمی شه عزیز
وقتی شما بازی کپی رو اجرا می کنید، Wii U فکر می کنه شما توی برنامه Miiverse یا بازی Smash Bros هستید
امکان استفاده از امکانات آنلاین بازی کپی رو به شما نمی ده

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
نمی شه عزیز
وقتی شما بازی کپی رو اجرا می کنید، Wii U فکر می کنه شما توی برنامه Miiverse یا بازی Smash Bros هستید
امکان استفاده از امکانات آنلاین بازی کپی رو به شما نمی ده
منظور من بازی های ارجینال بود؛ میشه اون ها رو از روی دیسک یا دیجیتالی اجرا کرد
بعد دسترسی به سرور نینتندو رو قطع کرد و بازی ها رو از همون Miimaker اجرا کرد

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
البته مهمم نیست وقتی بازیا بشه مفتی بازی کرد زیاد فرقی نمیکنه آنلاین بازی کردن یا نکردن

میگم الان تو یه خبر قدیمی خوندم سرور آنلاین wii قطع شده اما روی wii u میشه بازیا wii آنلاین بازی کرد
خوب اگر دیسک اوریج wii داشته باشم میتونم آنلاین بازی کنم؟ اگر کپی خور باشه چی؟

دنبال جاییم که wii u باندل مد نظرمو با قبمت مناشب و واقعا پلمپ بفروشه جایی رو میشناسی؟
تو dc باندل دیلاکس باندل نینتندو لند داره اما قطعاتش کمه

اون باندل کلاً ریفر هست
بهترین چیز اینه که خودتون برید میدان امام خمینی و تحقیق کنید
حدود 3 - 4 مغازه روی نینتندو فعالیت دارن
جز این روش، می تونید به سایت ها یا جاهایی که کالا از خارج وارد می کنند مراجعه کنید

• Like
Reactions: xbox*360

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
اون باندل کلاً ریفر هست
بهترین چیز اینه که خودتون برید میدان امام خمینی و تحقیق کنید
حدود 3 - 4 مغازه روی نینتندو فعالیت دارن
جز این روش، می تونید به سایت ها یا جاهایی که کالا از خارج وارد می کنند مراجعه کنید

خرید از توپخونه بهترین کاره وگرنه اینکه به سایت ها مراجعه کنن و درخواست کنسول بدن تا از اونور آب براشون بیارن از نظر اقتصادی براشون بصرفه نیست.
البته دریم کالا هم انصافا قیمتش خوبه و نسبت به بقیه جاها منصفانه ترقیمت میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر