اخبار و حواشي مرتبط با Wii U و نينتندو

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
a87d2ds-656x368.jpg

فروشگاه آنلاین رسمی نینتندو قیمت 2DSهای قرمز و آبی را تا 60$ کاهش داد.

منبع

---
ffd9monster-hunter-x-41.jpg

لیستی از بازیهای مورد انتظار مجله‌ی فامیتسو منتشر شده که در زیر مشاهده می‌کنید:

1. [3DS] Monster Hunter X – 1,145 votes
2. [PS4] Final Fantasy XV – 852 votes
3. [PS3] Persona 5 – 816 votes
4. [PSV] Tokyo Xanadu – 660 votes
5. [PS4] Final Fantasy VII – 632 votes
6. [PS4] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – 595 votes
7. [3DS] Dragon Quest XI – 562 votes
8. [PS4] Dragon Quest XI – 475 votes
9. [PS3] Persona 5 – 431 votes
10. [PS4] Kingdom Hearts III – 405 votes
11. [3DS] 7th Dragon III Code: VFD – 360 votes
12. [PSV] Kan Colle Kai – 330 votes
13. [WIU] The Legend of Zelda – 312 votes
14. [PS4] Street Fighter V – 286 votes
15. [PS4] Yoru no Nai Kuni – 279 votes
16. [PS4] Dragon Quest Heroes II – 276 votes
17. [3DS] Yo-Kai Watch 3 – 270 votes
18. [PS4] Mad Max – 226 votes
19. [PSV] Yoru no Nai Kuni – 222 votes
20. [PS4] Tales of Berseria – 220 votes
21. [PSV] SaGa 2015 – 201 votes
22. [PS4] Star Ocean V: Integrity and Faithlessness – 198 votes
23. [3DS] Pro Yakyuu Famista Returns – 195 votes
24. [PS4] The Last Guardian – 187 votes
25. [PSP] Ushiro – 169 votes
26. [PS4] Fallout 4 – 159 votes
27. [3DS] Project X Zone 2 – 155 votes
28. [3DS] Monster Hunter Diary: Poka Poka Airou Village DX – 152 votes
29. [3DS] Pokemon Super Mystery Dungeon – 147 votes
30. [PS3] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – 145 votes​

این نظرسنجی بین 6 تا 19 آگوست انجام شده است.

منبع

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
دوستان بنظرتون آینده wii u چی میشه؟
به فرض پروژه با اسم رمز nx معرفی شده آیا همچنان از wii u حمایت میشه؟ یا مثلا به نوع مولتی گیم بین کنسولا نینتندو میشه؟
تحلیل شما چیه؟
نینتندو خیلی وقته امیدش رو نسبت به WiiU از دست داده وگرنه برای عرضه بازی های خودش و third party بیشتر تلاش میکرد

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
نینتندو خیلی وقته امیدش رو نسبت به WiiU از دست داده وگرنه برای عرضه بازی های خودش و third party بیشتر تلاش میکرد

این همه باندل جدید . بازی . ایمو و ....... بدون برنامه ریزی پیش میرن؟
حتی گیم کیوب هم وضع بدی داشت اما نینتندو حسابی ازش حمایت کرد
یه برداشت اینه که نینتندو از wii u در کنار nx پیشتیبانی میکنه مثلا بازیا مشترک یا استریم کردن یا چیز دیگه
درست مثل زلدا گرگ و میش که زمانی برای گیم کیوب اومد که سال ها خط تولید گیم کیوب متوقف شده بود
برداشت شما چیه؟ ( البته با توجه به ساپورت خوب نینتندو از کنسولاش و طرفداراش )

• Like
Reactions: sadegh93

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
این همه باندل جدید . بازی . ایمو و ....... بدون برنامه ریزی پیش میرن؟
حتی گیم کیوب هم وضع بدی داشت اما نینتندو حسابی ازش حمایت کرد
یه برداشت اینه که نینتندو از wii u در کنار nx پیشتیبانی میکنه مثلا بازیا مشترک یا استریم کردن یا چیز دیگه
درست مثل زلدا گرگ و میش که زمانی برای گیم کیوب اومد که سال ها خط تولید گیم کیوب متوقف شده بود
برداشت شما چیه؟ ( البته با توجه به ساپورت خوب نینتندو از کنسولاش و طرفداراش )
من هم امیدوارم در کنار کنسول جدیدش، NX، از Wii U همزمان پشتیبانی کنه البته با توجه به شرایط Wii U، در حال حاضر، نمیدونم چه چیزی میشه
اما در موردی که بالا گفتم، نظر شخصی من است، نینتندو پشتیانی خوبی از Wii U به عمل نیاورده، شاید اگر نصف 3DS بهش میپرداخت وضعیت خیلی بهتری نسبت به الان داشت
اگر بازی «افسانه زلدا: گرگ و میش» را کامل کرد شاید به این دلیل بود که Game Cube و Wii از ساختار مشابه‌ای استفاده میکردند و سریع بعد از انتشار اون روی GC، میتونستن بر روی Wii پرت کنند. این یک مزیت نسبی بود چون اگر نتیجه نهایی مطابق میل نینتندو میشد، ۱. از فروش GC بازی سود میکرد و ۲. با زحمت کم همون رو برای Wii پرت میکنه، با مشخص شدن مشکلات بازی (اگر داشه باشه) برای Wii برطرف میکردند

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
من هم امیدوارم در کنار کنسول جدیدش، NX، از Wii U همزمان پشتیبانی کنه البته با توجه به شرایط Wii U، در حال حاضر، نمیدونم چه چیزی میشه
اما در موردی که بالا گفتم، نظر شخصی من است، نینتندو پشتیانی خوبی از Wii U به عمل نیاورده، شاید اگر نصف 3DS بهش میپرداخت وضعیت خیلی بهتری نسبت به الان داشت
اگر بازی «افسانه زلدا: گرگ و میش» را کامل کرد شاید به این دلیل بود که Game Cube و Wii از ساختار مشابه‌ای استفاده میکردند و سریع بعد از انتشار اون روی GC، میتونستن بر روی Wii پرت کنند. این یک مزیت نسبی بود چون اگر نتیجه نهایی مطابق میل نینتندو میشد، ۱. از فروش GC بازی سود میکرد و ۲. با زحمت کم همون رو برای Wii پرت میکنه، با مشخص شدن مشکلات بازی (اگر داشه باشه) برای Wii برطرف میکردند

صد در صد از wii u پشتیبانی میکنه یه نمونه اش قضیه gba و ds بود
داستان از این قرار بود که نینتندو سال 2001 کنسول gba وارد بازار کرد که خوب فروشم کرد بخاطر سابقه درخشان نسل gb
بعد نینتندو فهمید سونی داره روی یه کنسول دستی قدرتمند کار میکنه بخاطر همین سال 2004 کنسول ds لانچ کرد ,,,,, اما چی شد؟ نینتندو gba ساپورت کرد حتی کلی از بازی ها انحصاری ها gba زمانی عرضه شدن که ds تو بازار بودن مثل DK - King of Swing و تا سال 2009 برای gba بازی اومد --- با این حال gba روی هم 81.51 میلیون کنسول فروخت

تو شایعه ها گفته شده که nx یه کنسول خانگی میان افزاری میتونه باشه که ارتباط برقرار میکنه حالا ممکنه بازیا مشترک باشه یا بازیا استریم و ........ البته استریم خیلی احتمالش بیشتره
نینتندو کلا عادت داره بازی ها قدیمیش چه برای 1 نسل یش چه چند نسل پیشش رو کنسولش بیاره پس سیستمی میاره که بشه اون بازیا رو روی کنسولش اجرا شن

• Like
Reactions: sadegh93

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان عزیز هوادار نینتندو،
ما توی تلگرام یه گروهی داریم که بحث درباره نینتندو، کنسول ها و بازی هاش هست
بیشتر اعضای این گروه گیمر های قدیمی و با تجربه هستند
در کنار این ها بازارچه ای هم که بیشتر با محوریت محصولات نینتندو هست ایجاد کردیم
در صورت تمایل به عضویت به بنده پیام بدید.
خیلی خوشحال میشیم اگه جمع هواداران نینتندو با حضور تک تک شما گرم تر و گرم تر بشه

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
دوستان بنظرتون آینده wii u چی میشه؟
به فرض پروژه با اسم رمز nx معرفی شده آیا همچنان از wii u حمایت میشه؟ یا مثلا به نوع مولتی گیم بین کنسولا نینتندو میشه؟
تحلیل شما چیه؟
سلام
به نظر من کنسول nx از گرافیک بالایی بهره خواهد برد و فقط به همین خاطر این کنسول متولد شد و سیاست نینتندو اینگونه خواهد بود که بازیهای گرافیک بالا در حد ps4 که شرکت بازی سازی دیگر مثل EA برای nx به تنهایی عرضه خواهد شد ولی بازیهای انحصاری خود نینتندو که احتیاجی به گرافیک انچنانی ندارن برای هر دو کنسول ( nx و wii u) عرضه میشه (بازم به نظر بنده بازی بیش از اینکه به گرافیک احتیاج داشته باشه به گیم پلی احتیاج دارد که شخصا بازی خدای جنگ سونی و ماریو نینتندو رو دوست دارم ) ...الان هم بازی کم میده برای WIIU فقط به این خاطره که کنسول nx عرضه بشه بنظر من سیاست قویی پشت این تصمیم گیری می باشد که به گفته مسئولان نینتندو هواداران را شگفت زده خواهد کرد....

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
سلام
به نظر من کنسول nx از گرافیک بالایی بهره خواهد برد و فقط به همین خاطر این کنسول متولد شد و سیاست نینتندو اینگونه خواهد بود که بازیهای گرافیک بالا در حد ps4 که شرکت بازی سازی دیگر مثل EA برای nx به تنهایی عرضه خواهد شد ولی بازیهای انحصاری خود نینتندو که احتیاجی به گرافیک انچنانی ندارن برای هر دو کنسول ( nx و wii u) عرضه میشه (بازم به نظر بنده بازی بیش از اینکه به گرافیک احتیاج داشته باشه به گیم پلی احتیاج دارد که شخصا بازی خدای جنگ سونی و ماریو نینتندو رو دوست دارم ) ...الان هم بازی کم میده برای WIIU فقط به این خاطره که کنسول nx عرضه بشه بنظر من سیاست قویی پشت این تصمیم گیری می باشد که به گفته مسئولان نینتندو هواداران را شگفت زده خواهد کرد....

امیدوارم اینطور که شما میگید باشه.
به نظر من با وجود فروش کم کنسول Wii U بازم عرضه ی کنسول جدید فقط در صورتیکه شرکت های دیگر هم کنسول جدید عرضه کنن قابل قبوله. نینتندو همیشه پشتیبانی خوبی از کنسول های گذشته کرده و امیدوارم حداقل ۲ سال به طور کامل از Wii U پشتیبانی کنه.

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
عجب :| مگه تولید پک بیسیک متوقف نشده بود ؟

پک بیسیک اولیه باندل نبودن , این پک ها بیسیک باندل شدن و دوباره وارد بازار شدن
همین پک بیسیک wii party u - پک بیسیک جاست دنس - پک بیسیک اسکای لندز + اکشن فیگور و پک ها بیسیک دیگه
البته بازی ها این باندل ها فیزیکی هست بر خلاف دیلاکس که اکثرا بازی ها دیجیتالی هستن
البته کلا wii u بازی ها دیجیتالی جدا نمیشه فروخت باید همراه کنسول فروخت بخاطر همین بازی ها فیزیکی ارزش بیشتری دارن

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
مدیرعامل نینتندو از امکان توقف تولید Wii U در سال ۲۰۱۸ خبر داد

تاتسومی کیمیشیما، مدیرعامل نینتندو، به‌ تازگی اعلام کرده است که «احتمالا» تولید کنسول Wii U در فروردین – اردیبشهت سال ۱۳۹۷ (مارسِ ۲۰۱۸) رسما متوقف خواهد شد. با جزئیات خبر در ادامه همراه زومجی باشید.

بر طبق گزارشاتِ منتشر شده از سوی بی‌بی‌سی و رویترز، خط تولید کنسول خانگی اخیر نینتندو، یعنی Wii U، حدودا یک سال پس از عرضه کنسول نینتندو NX رسما متوقف خواهد شد. این اظهارات در سوال و جواب اخیر نینتندو به بیرون درز کرد و آن‌طور که معلوم است، امکان صحت این موضوع بسیار بالاست.

بر طبق آمار منتشر شده از سوی نینتندو، کنسول خانگی Wii U از زمان عرضه‌اش (در سال ۲۰۱۲) تاکنون موفق شده حدودا ۱۲/۸ میلیون واحد فروش داشته باشد. جالب است بدانید که کنسول Wii موفق شده بود در طول حدودا ۷ سال به رقم فروش ۱۰۱ میلیون واحد دست پیدا کند. به‌علاوه، کنسول پلی‌استیشن 4 [به‌صورت تخمینی] تاکنون حدود ۳۶ میلیون واحد فروش داشته است.

نینتندو امروز اعلام کرد که فروش ۸۰۰ هزار واحدی را برای کنسول Wii U در سال جاری پیش‌بینی کرده است که خب رقم بسیاری ضعیفی محسوب می‌شود.
نظر شما در این‌مورد چیست؟ نظرات خود را با زومجی در میان بگذارید.
منبع: IGN

تبلیغ ضعیف و معرفی نه چندان جالب کنسول دلیل اصلی شکستش بود. تا دو سال همه فکر میکردن Wii U گیمپد هستش و حکم وسیله ی جانبی برای کنسول Wii رو داره. یه عده هم هنوز که هنوزه از Wii U به عنوان کنسول دستی یاد میکنن. بازاریابی ضعیف نینتندو باعث شد تو این نسل شدیدا مجازات بشه.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درسته حق باشماست , مقاله های از سیاست ها بد نینتندو تو نسل هشت و بازاریابی بسیار کهنه و قدیمی نینتندو باعث این شکست بزرگ شد

حتی تو سایت دیجی کالا که مثلا مرجع خلی ها شده wii u رو کنسول دستی معرفی کرده اما در بخش کنسول خونگیه :D خود اسم کنسول بنظرم مشکل داره بعد از wii باید اسم کنسول یه چیز متفاوت میشد همونطور که نینتندو هر کنسول که هر نسل میده کلا طراحیش - گیم پدش - اسم کنسول و .......... با نسل قبلش متفاوته

البته من بجا خرید موبایل :D تصمیم به خرید 2 کنسول گرفتم wii u و xbox one
فقط هر چی میگردم فقط باندل ماریو میکر هست که هم بازیش کد دانلودیه ( بازی باید فیزیکی باشه ) هم من دنبال یه باندل دیگه اشم
همین مزیت کپی خور بودنش اونم نرم افزاری خیلی کمک کننده اس

البته یه جایی خونده بودم یکی از پرسنل نینتندو گفته بود قرار نیست nx جایگزین wii u و 3ds بشه قراره nx برای مقابله با گیم ها اسمارت فونی وارد بشه و بین تمام کنسول ها نینتندو یه اکوسیستم یا استریم تشکیل میشه
زمانی که arkham city armored edition معرفی شد ، با این که اصلا نمیدونستم wii u چی هست و حتی خیلی ها ps vita رو بهش ترجیح دادن موقع مشاوره دادن به من (حتی هنوز نمیفهمم کنسول پرتابل چه ربطی به کنسول خونگی داره :D ) ولی واقعا از انتخابم همچنان راضیم ...
چون اولا افراد کمی تو ایران این کنسول رو دارن یا بهش علاقه مندن و به همین خاطر ، دست بچه 10 ساله پیدا نمیشه معمولا :D و ثانیا بازی های نسل هفت مولتی پلتفرم ، رو این کنسول گرافیک بهتری داشتن ( با فریم دهی کاری ندارم که همه از دم به خاطر مشکل پورت داغون بودن :) ) و گیم پدش هم تجربه جالبی رو موقع گیم برای پلیرا فراهم میکرد .
عناوین انحصاری هم که طرفدارای خاص خودش رو داره :x و علاقه مندهاش دلیلی نداره اهمیت بدن به حرف کسی که میگن "بچگانس" این عناوین (والا بزرگ شدن به cod پلی دادن نیس ...)
الانم که کپی خور شده خدا رو شکر راحت میشه یکی از این باندل ها با فریمور دلخواه رو تهیه و اکثر گیم هاش رو تجربه کرد . ولی به قول @Pooya HL عزیز ، تبلیغ ضعیف یکی از دلایل تاثیرگذار بود تو فروشش . وقتی هنوز خیلی ها نمیشناسنش یا میگن کنسول پرتابله واقعا نمیشه بهشون ایراد گرفت ! چون مقصر خود نینتندو بود .
nx هم نفهمیدم امروز چی شد ! خبری ازش شد توtreehouse ؟!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر