اخبار و حواشي مرتبط با Wii U و نينتندو

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
چی رو خواهیم دید بازی های نینتندو اره خب بازی هایی که برای e3 داره خوبه اما واقعا توی مولتی پلفترم ضعیفه
داداش من Wii U نگرفتم بشینم توش saint raw و Battle بازی کنم گرفتم باهاش زلدا ماریو داکی کونگ بایونتا ریمن لجندز (که البته این مولتی شد اما باز روی وی یو فرق میکنه قضیه ) و.... بازی کنم
الان هم زامبی یو دارم تا چند روز دیگه ماریو و لگو سیتی هم میگیرم این زامبی رو میدم بره
کلا wii هم که اونقدر فروش داشت مولتی زیادی نداشت اکثرا برای انحصاری ها رفتن طرفش

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
جزییات اپدیت جدید:

Loading times will be improved when switching between software or when returning to the Wii U menu.
The ability to copy and move data between USB drives will be added.
The Wii U will automatically install new software that you have downloaded in the background while playing a game.
Software updates will automatically be downloaded even without starting the software .
You can immediately access Wii Mode while the Wii U is starting up if you hold the B button.
The Wii U will continue downloading and installing software even if the system is turned off.
The Wii U Virtual Console will be added the day after the update.​

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
اميدوارم تو e3 يه نمايش از Watch dogs روي wii u ببينيم......محك بسيار خوبيه براي قدرت اين كنسول هست .....اميدوارم يه Zelda هم معرفي كنن با گرافيك خفن.،...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر