اخبار و حواشي مرتبط با Wii U و نينتندو

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
بچه ها طبق اعلام رسمی سایت Lego city این بازی برای کسانی که میخوان از eShop خریداری کنن باید هارد اکسترنال تهیه بشه چون حجمش 22 گیگه و توی اینترنال جا نمیشه

dlmmyiyxfi5fzbth8yeh.jpg

دوستان یک سوال
من یک ایده خوب در مورد Miiverese به نظرم رسیده میخوام ببینم چجوری میتونم با شرکت نینتندو ارتباط برقرار کنم تا این ایده رو بهشون بدم

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
بچه ها طبق اعلام رسمی سایت Lego city این بازی برای کسانی که میخوان از eShop خریداری کنن باید هارد اکسترنال تهیه بشه چون حجمش 22 گیگه و توی اینترنال جا نمیشه

dlmmyiyxfi5fzbth8yeh.jpg

دوستان یک سوال
من یک ایده خوب در مورد Miiverese به نظرم رسیده میخوام ببینم چجوری میتونم با شرکت نینتندو ارتباط برقرار کنم تا این ایده رو بهشون بدم
توییتر ایمیل.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Project CARS Will "Look And Feel Amazing" On Wii U, Says Developer - Wii U News @ Nintendo Life
نسخه ی wii u بازی Project CARS روی 30 فریم و 720p اجرا می شه اما گرافیک بازی به خوبی بازی های نسل بعد هست و تجربه ی یک بازی نسل بعد رو می ده
و بازی خیلی روان روی 30 فریم اجرا می شه و بدون هیچ لگی
-------------------
حالا بیاید بگید wii u ضعیفه باز

[h=1][/h]

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
سايت آمازون بازي Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut را براي پيش خريد، در دسترس قرار داده است. طبق اطلاعات مندرج در اين سايت اين بازي در تاريخ 7 مي سال جاري عرضه خواهد شد. پيش از اين كمپاني Square-Enix اعلام كرده بود كه در نمايشگاه PAX East از عناوين جديدي براي WiiU پرده برداري مي كند.

This item will be released on May 7, 2013.

Ultimate Deus Ex: Human Revolution experience : take advantage of a multitude of improvements, features and additional content that bring this already critically-acclaimed adventure towhole new levels

Tap into the Wii U?s GamePad true potential: Adam Jensen?s newest augmentation, the Neural Hub, offers an immersive and empowering experience, right at the tips of your fingers

Absolute fusion of action and role-play: A unique combination of action-packed close-quarter takedowns and intense shooting, offering a vast array of augmentations and upgrades for the many weapons at your disposal

Multi-solution structure: Choose how to accomplish each mission using combat, hacking, stealth or social mode to create a customized experience to suit any gaming style
Diverse customization: Engage in combat and challenges utilizing deep, specialized character augmentations and weapon upgrades

منبع

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
سايت آمازون بازي Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut را براي پيش خريد، در دسترس قرار داده است. طبق اطلاعات مندرج در اين سايت اين بازي در تاريخ 7 مي سال جاري عرضه خواهد شد. پيش از اين كمپاني Square-Enix اعلام كرده بود كه در نمايشگاه PAX East از عناوين جديدي براي WiiU پرده برداري مي كند.

منبع

گرافیک بازی هم بهتر شده سایه ها در نسخه ی wii u بهتر هستن و aa هم داره

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Nintendo Removes Restriction On 18+ Content For the Nintendo eShop - Wii U eShop News @ Nintendo Life
سیستم مسخره ی نینتندو برای دانلود بازی های +18 که باید نصف شب دانلود بشه برداشته شد
سیستم مسخره نیست شعبه اروپایی کمپانی تو آلمانی المان هم قوانینش در زمینه بازی‌ها بسیار سخت گیری می‌کنند و مردم فقط می‌تونستند طبق قوانین اروپایی بازی‌های 18 رو در شب دانلود و استفاده کنند.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
Nintendo teases a Wii U system update that will cut system loading times • News • Wii U • Eurogamer.net
اپدیت جدید نینتندو برای WII U زمان لود طولانی رو کوتاه می کنه

این آپدیت هم یک اپدیت بزرگ هستش که سرعت لود خیلی بهتر شده راحت 7 ثانیه لود رو کم کرده
اما هنوزم جا داره برای بهتر شدن سیستم
چون به نظرم wii از Wii U سرعتش خیلی بهتر بود
اینم یک آپدیت دیگه بعدا خواهد داد
من یک جا خوندم که آپدیت های جدید روی بازی های لگو سیتی و مانستر هانتر وجود داره البته فکر کنم منظورشون 2.1.3 بوده :d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
این آپدیت هم یک اپدیت بزرگ هستش که سرعت لود خیلی بهتر شده راحت 7 ثانیه لود رو کم کرده
اما هنوزم جا داره برای بهتر شدن سیستم
چون به نظرم wii از Wii U سرعتش خیلی بهتر بود
اینم یک آپدیت دیگه بعدا خواهد داد
من یک جا خوندم که آپدیت های جدید روی بازی های لگو سیتی و مانستر هانتر وجود داره البته فکر کنم منظورشون 2.1.3 بوده :d

حالا لودش چقدر هست که 7 ثانیه کم شده:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر