اخبار مرتبط با انتشار بازیهای پلی استیشن روی پی سی

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,113
نام
MohammadAli
1 MiVabfpSolGgA8s_1Gtiug@2x(1).jpg

بازی های عرضه شده:

HELLDIVERS™ 2
RATCHET & CLANK: RIFT APART
THE LAST OF US™ PART 1
™RETURNAL
MARVEL'S SPIDER-MAN
MARVEL'S SPIDER-MAN: MILES MORALES
SACKBOY™: A BIG ADVENTURE
UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection
GOD OF WAR
DAYS GONE
Predator: Hunting Grounds
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
Horizon Forbidden West™ Complete Edition
HELLDIVERS™ Dive Harder Edition
Everybody's Gone to the Rapture

بازی های تایید شده:

Ghost of Tsushima DIRECTOR'S CUT - 16 May 2024
Until Dawn™ - 2024

آخرین ویرایش:

bigboss12

کاربر سایت
Dec 22, 2012
176
یه بازی که بعد 4 5 سال و بصورت فول پرایس واسه pc میاد به این شکل ازش استقبال میشه نسخه دوم اگه بعد 1 سال و حتی کمتر ریلیز بشه چند 10 برابر این میشه انتظار استقبال رو داشت
به همین خیال باش

A X E L

کاربر سایت
May 17, 2024
59
بین بقا و احساسات فن بیس پلی استیشن, سونی بقا رو انتخاب میکنه. هر شرکت دیگه ای هم بود همینکارو میکرد. اگر نخواد بازیهاشو رو PC بده نتیجش میشه افزایش قیمت سرویس و بازیهاش + ریمستر و ریمیک. یا بخواد هزینه های ساخت رو کاهش بده باید خودش رو مانند نینتندو 10 سال از نظر فن آوری عقب بندازه و یه تبلت بده دست هواداراش.

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
471
من تا پایان 2024 به سونی برای GT7 مهلت میدم.
اگه نیاد که واقعا دیگه کنسله ولی مهم نیست قلک سفالی گرفتم میخوام پرو بخرم بعد دو نسل بی کنسولی.

البته دروغ چرا خیلی دوست دارم روی PC بیاد.
دلم غنج میره برای یه نسخه ازش روی PC که تا سالها بعد از خاموش شدن سرورهاش هم بشه مادش کرد و باهاش سرگرم شد.

من هنوز که هنوزه GT 3 و 4 رو بازی میکنم.
روی PC که بیاد به لطف مادینگ حتی میشه به این فکر کرد که بخش کریر نصفه نیمه اش رو هم میشه کاملتر کرد.
نمیدونستم جی تی ۷ نداری اونموقع که اومدن تویوتا gt1 رو تبریک گفتم.😅
اومدن جی تی ۷ رو پی سی به نظرم یه چیز خیلی جالبه و خیلی بعید میدونم سونی یکی از اصلی ترین بازی های کنسول فروشش رو بده رو پی سی.

• Like
Reactions: m.d.makan

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,205
نام
محمد حسین
نمیدونستم جی تی ۷ نداری اونموقع که اومدن تویوتا gt1 رو تبریک گفتم.😅
اومدن جی تی ۷ رو پی سی به نظرم یه چیز خیلی جالبه و خیلی بعید میدونم سونی یکی از اصلی ترین بازی های کنسول فروشش رو بده رو پی سی.
همه بازیا رو داده. اونموقع gt7 نمیده برا فروش کنسولش.
بازی گسه و یا یاید دی وان بده یا نده و تیم دومی نداشتن که بتونه اینو ساپورت کنه برا pc
gt7 با عرضه تموم نمیشد و باید یه تیم، برا آپدیتها و موارد دیگه آمماده میکردن که محتوا رو بتونه بلافاصله بیاره رو pc.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,205
نام
محمد حسین
این هفته مراسم سونی هست بالاخره ؟؟

God of war ragnarok

until Dawn

احتمالا امسال 30 یا 31 می هست که business meeting کمپانی هست ولی معمولا اونجا معرفی نمیکنند فقط یه اسپایدر من اونجا معرفی شده.
3 تا هم زدی به فاصله هر دو دقیقه یدونه که تاپیکت بیاد بالا مثل بازارچه های سخت افزار.
_______
ماکان تهش داره قلکش رو میشکونه بره یه کنسول بگیره. تو هم برو قلکتو بشکون و بگیر. کم آوردی به ماکان بگو از قلکش بهت قرض بده.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,719
نام
طاها
احتمالا امسال 30 یا 31 می هست که business meeting کمپانی هست ولی معمولا اونجا معرفی نمیکنند فقط یه اسپایدر من اونجا معرفی شده.
3 تا هم زدی به فاصله هر دو دقیقه یدونه که تاپیکت بیاد بالا مثل بازارچه های سخت افزار.
_______
ماکان تهش داره قلکش رو میشکونه بره یه کنسول بگیره. تو هم برو قلکتو بشکون و بگیر. کم آوردی به ماکان بگو از قلکش بهت قرض بده.
فقط منتظر بودم تو بگی که برم بگیرم

اگر پول کم آوردم از کاین می گیرم . از ماکان بهتره

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,717
نام
milad
Ghost of Tsushima هنوز تو تاپ سلر استیم شماره یکه البته خودم الان دیدم واقعا عملکرد عالی داشته از لحاظ فروش واسه بازی که 4 ساله اومده و تازه فول پرایس تو استیم منتشر شده
امیدوارم این موفقیت ادامه دار باشه و باعث بشه سونی هر چه سریعتر بازی های demons souls - god of war ragnarok - the last of us part 2 - bloodborne- gt7 و spider man 2 رو واسه pc بده

• Like
Reactions: Taha75 and Refill

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,683
نام
حسین
باورم نمیشه GT هنوز اینقدر طرفدار داره و اشتیاق دارین براش
در مورد فورزا موتور اسپورت هم نظرم همینه
من همون فورزا هورایزن و نید فور اسپید که مثلا نسخه هیجانی بازی های رانندگی هستن رو هم بزور نیم ساعت تحمل میکنم چه برسه به اینا که سیمولیشنن
سیمولیشنن بعد از اونور وقتی تصادف میکنی انگار با پاره آجر زدی به دیوار فیزیک dirt ازشون بهتره
البته من این بازی ها رو از نظر فنی زیر سوال نمیبرم ولی بی هدفن خیلی حوصله سر برن
bloodborne بده بیاد بابا :|

• Like
Reactions: Taha75

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,430
نام
Majid
سیمولیشنن بعد از اونور وقتی تصادف میکنی انگار با پاره آجر زدی به دیوار
خب نکته سیمولیشن همینه که نمیتونی مثل آرکیدا با 350 کیلومتر سرعت دریفت بزنی با کله میری تو دیوار :D
کل چلنج بازی اینه که کجا ترمز کنی کجا گاز بدی کجای جاده حرکت کنی همه اینا یه پروسه یادگیری داره برعکس مثلا فورتزا هورایزن و NFS که بیشتر حالت فان دارن.

گرچه درسته همشون از کنترلر پشتیبانی میکنن ولی در نهایت واسه تجربه واقعی به فرمون نیازمندن.

یک نکته دیگه هم که هست سیمولیتر بازا اکثرا پی سی گیمرن پس طبیعیه دنبال عرضه GT باشن، مخصوصا چون ریسینگا رو پی سی یه دنیای دیگه ای هستن بخاطر مادینگ.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,205
نام
محمد حسین
سونی امسال تو جلسه مالی، هیچ عدد و رقمی از درآمد امسال و انتظارات سال آینده و میزان فروش بازیها نداد و صرفا به همون فروش بیش از 12 میلیونی تا 5 می اشاره کرد که اونم تفکیکی نیست

2024-05-30_4-39-42.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر