اخبار مرتبط با انتشار بازیهای پلی استیشن روی پی سی

Mohammad@li

Gold User
1 MiVabfpSolGgA8s_1Gtiug@2x(1).jpg

بازی های عرضه شده:

HELLDIVERS™ 2
RATCHET & CLANK: RIFT APART
THE LAST OF US™ PART 1
™RETURNAL
MARVEL'S SPIDER-MAN
MARVEL'S SPIDER-MAN: MILES MORALES
SACKBOY™: A BIG ADVENTURE
UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection
GOD OF WAR
DAYS GONE
Predator: Hunting Grounds
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
Horizon Forbidden West™ Complete Edition
HELLDIVERS™ Dive Harder Edition
Everybody's Gone to the Rapture

بازی های تایید شده:

Ghost of Tsushima DIRECTOR'S CUT - 16 May 2024
Until Dawn™ - 2024

آخرین ویرایش:
مقایسه بین نسخه PC و PS5 بازی Ghost of Tsushima
با اینکه گوست نسبت به بازیهای دیگه دیرتر معرفی شد، الان که میبینم ارزشش رو داشت، بین نسخه PC با PS5 یک نسل تفاوت هست، انگار ریمیک کردن پورت نکردن، هر روز از سونی بیشتر خوشم میاد :D

HFW چند روز دیگه میاد، HZD رو کنسول با ۳۰ فریم اونموقع بازی کردم، نمیدونم دوباره نصبش کنم با فریم و گراف بالاتر قبل HFW بزنمش تو رگ یا نه
برای گوست سریال Shogun بشینیم ببینیم هایپ شیم تا ریمیکش بیاد

مقایسه بین نسخه PC و PS5 بازی Ghost of Tsushima
با اینکه گوست نسبت به بازیهای دیگه دیرتر معرفی شد، الان که میبینم ارزشش رو داشت، بین نسخه PC با PS5 یک نسل تفاوت هست، انگار ریمیک کردن پورت نکردن، هر روز از سونی بیشتر خوشم میاد :D

HFW چند روز دیگه میاد، HZD رو کنسول با ۳۰ فریم اونموقع بازی کردم، نمیدونم دوباره نصبش کنم با فریم و گراف بالاتر قبل HFW بزنمش تو رگ یا نه
برای گوست سریال Shogun بشینیم ببینیم هایپ شیم تا ریمیکش بیاد
چه مقایسه چرت و پرتی !!! با عوض کردن زاویه دید و لوکیشن ها که نمیشه چیزی رو مقایسه کرد . باز حالا اگه یـ فیچر اختصاصی مثل RT داشت یـ چیزی ولی الان بازی همون ـه با یک سری فیچر های بیشتر . تا بوده همین بود

pc brazil سیستم مورد نیاز برای ورژن 1.3.0 رو منتشر کرد، در آپدیت جدید ریتریس هم فعال میشه

View attachment 331341
خداییش خیلی مسخرست.
همین کارها رو میکنن کمپانی ها میرن دنبال اون دنوو خونه خراب شده.
بعد که DRM میزارن میگن فلان فلان شده چرا میزاری.

خب این چه فضاحتیه آخه؟
من هنوز باورم نمیشه [-(

Silknigth گفته GOW Ragnarok تو 2024 برای PC ریلیز نمیشه
با این حساب، احتمالا TLOUP2, Demon's Souls تا آخر سال ریلیز میشن، SM2 و GOW Ragnarok میرن برای 2025
یک احتمال ضعیفی هم هست که SM2 امسال ریلیز بشه تا زودتر جلوی این پورت غیر رسمی بازی بگیرن

خداییش خیلی مسخرست.

خب این چه فضاحتیه آخه؟
من هنوز باورم نمیشه [-(
این اسپایدرمن منشاـش دیتاهای هک شده اینسومنیاک دنوو جلوی چی رو میخواست بگیره چه ربطی داره :D

• Like
Reactions: Taha75
این اسپایدرمن منشاـش دیتاهای هک شده اینسومنیاک دنوو جلوی چی رو میخواست بگیره چه ربطی داره :D
سازنده‌ی قفل ضد کرک Denuvo از ابزار جدید خود رونمایی کرد
=====
در جریانم ولی همین حرکتهاست که کمپانی ها رو سوق میده اون سمت.
نتیجه اینکه یوزر شاکی میشه که چرا هر سال اوضاع DRM و... داره بدتر میشه و همه بازیها حتی سینگل پلیرها دارن میرن سمت always online و...

سازنده‌ی قفل ضد کرک Denuvo از ابزار جدید خود رونمایی کرد
=====
در جریانم ولی همین حرکتهاست که کمپانی ها رو سوق میده اون سمت.
نتیجه اینکه یوزر شاکی میشه که چرا هر سال اوضاع DRM و... داره بدتر میشه و همه بازیها حتی سینگل پلیرها دارن میرن سمت always online و...
همیشه از قدیم اینور امنیت رو بالا میبرن و دزدها هم یه راه جدید واسه دزدی پیدا میکنن و این پروسه همینطور ادامه داره این ابزار هم بعید میدونم تاثیر شگرفی و محسوسی داشته باشه. یه بازی موش و گربه هست که بنظر میاد سمت خلاف پیشرفتشون بیشتره :D

• Like
من بودم الان به Denuvo شک میکردم که شاید لیک ها کار خودشون بود تا این محصول جدیدشون بفروشن
وگرنه چه سریع و ضربتی یک نرم‌افزار و پروتوکل برای چنین اتفاقی ساختن :-?

• Like
من بودم الان به Denuvo شک میکردم که شاید لیک ها کار خودشون بود تا این محصول جدیدشون بفروشن
وگرنه چه سریع و ضربتی یک نرم‌افزار و پروتوکل برای چنین اتفاقی ساختن :-?
این که تسترها ، سازنده های شاکی سالهاست دارن ویدئوهای بازیها رو حین ساخت بازی لو میدن، چیز جدیدی نیست.
این کار دنوو بیشتر برای اینه که جلوی اونها رو بگیره.
جلوی هک رو که نمیتونه بگیره.

اون احتمالا مرحله بعدیه که دنوو میاد کل میزبانی و امنیت سرورهای استودیوها رو تضمین کنه.
واقعا خیلی اوضاع بدیه ، از لو رفتن Tlou2 به اینور واقعا شرایط چرک شده.

• Like
خداییش خیلی مسخرست.

خب این چه فضاحتیه آخه؟
من هنوز باورم نمیشه [-(
چه ارتباطی داره. یه نسخه دوبیلد داده بودن که رو دوبیلد کسی دنوو نمیزاره بعد لیک شده سر هک. اینا هم چند ماهه نشستن براش تکسچر زدن و کلی روش کار کردن تا به یه نسخه استیبل تبدیل شده.
ربط این به دنوو چیه. فضاحتش کجاست، اینقدر کارشون دلی هست که نسخه دو ماه پیششون رو ببین با الان مقایسه کن.
من هنوز باورم نمیشه، این نظرو دادی.

• Like
Reactions: Taha75 and z2s sas

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or