اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها [قوانین پست اول خوانده شود]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درود،

همونطور که از اسم تاپیک پیداست این تاپیک ایجاد شده تا تمامی اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها روی پلتفرم های مختلف در اینجا قرار بگیره تا کنترل بخش اخبار هم برای مدیریت راحت بشه هم یه مرجع متمرکز برای کاربران داشته باشیم؛ تا روزانه شاهد ده ها تاپیک مختلف برای هر عنوانی که قراره منتشر بشه نباشیم.

موفق باشیم. :rose:

قوانین تاپیک:

• تاپیک در مورد اطلاع رسانی از نحوه کیفیت اجرایی بازی های مختلف در پلتفرم های مختلف است؛ پس، از قرار دادن اخبار نامربوط خودداری کنید.
  • مقایسه مستقیم سخت افزارهای کنسول ها، و همچنین مقایسه نخ نمای کنسول ها و PC، (خارج از اخبار بند اول) در این تاپیک ممنوع است.
  • قرار دادن مقایسات مختلف از سایت GamingBolt ممنوع است و سعی کنید بیشتر بر مرجع مطمئنی مثل Digital Foundry تکیه کنید.
  • اخبار در مورد قدرت و کارایی کنسول های مختلف رو در این تاپیک ارسال نکنید. برای مثال، مثلا سازنده X گفته هنوز 60% از قدرت کنسول Y مورد استفاده قرار گرفته است؛ یا فلان کنسول فلان % قویتر است.
  • مقایسه بازی های انحصاری کنسول ها با یکدیگر ممنوع است.
  • در صورت عمل نکردن به قوانین ذکر شده، دسترسی فرد خاطی بدون تذکر قبلی به مدت مورد نیاز، از فروم قطع خواهد شد. اگر کسی پست های چنین افرادی را نقل قول کند نیز اخطاری در همین راستا دریافت خواهد کرد. پس از تنش در تاپیک دوری کنید و با دکمه گزارش، تخلف را به ناظمین و مدیران گزارش دهید.
  • خواهشن بحث های سخت افزاری PC و مقایسه انواع بنچمارک های کارت های گرافیکی و افزایش راندومان و DX و ... رو به این تاپیک نیارید و در صورت امکان در بخش سخت افزار ادامه بدید.
  • قوانین با توجه به شرایط و زمان، ممکن است اضافه شوند، پس هراز چندگاهی آن ها را مرور کنید.

اگر قصد ارسال خبری را دارید، حتما باید خلاصه ای از متن ترجمه شود، تا برای همگان قابل استفاده باشد.

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,859
نام
مهراد
همین لیستی که دادی
F1 23
Ps5:59 x:52
Remnant 2
Ps5:65 x:63
Immortal
Ps5:59 x:57
Nba2k
Ps5:173 x:170
Alanwake 2
Ps5:81 x:76

Starwars jedi survivor مطمئنم تو اکس حجم کمتری از ps5 داره.

طبق این لیست بالا اکسباکس یه megamavata مخفی داره که فقط سازندگان کاردرست میتونن ازش استفاده کنن.
01.jpg

چون لیست دوست داری برات خط کشیدم اونایی که قرمزه برای پلی استیشن کمتره سایزش! بعضی هاش بیشتر از 10-20 گیگ میرسه فایلش!

خودت جمع و تفرق کنن ببین کدوم حجم کمتری داره. بعد بهم بگو دلیلش فشرده سازی کراکنه یا کمبود تایم سازنده سر اینکه مایکروسافت زحمت گذاشته رو دست دولوپر که برای دو تا کنسول بهینه کنه!

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,441
نام
aliakbar
View attachment 318516

چون لیست دوست داری برات خط کشیدم اونایی که قرمزه برای پلی استیشن کمتره سایزش! بعضی هاش بیشتر از 10-20 گیگ میرسه فایلش!

خودت جمع و تفرق کنن ببین کدوم حجم کمتری داره. بعد بهم بگو دلیلش فشرده سازی کراکنه یا کمبود تایم سازنده سر اینکه مایکروسافت زحمت گذاشته رو دست دولوپر که برای دو تا کنسول بهینه کنه!
این کراکن و این داستانها چرا تو بازیهایی که لیست کردم جواب نداده؟

هرچی سازنده گمنام تر کراکن قویتر عمل میکنه؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,859
نام
مهراد
این کراکن و این داستانها چرا تو بازیهایی که لیست کردم جواب نداده؟

هرچی سازنده گمنام تر کراکن قویتر عمل میکنه؟
ععع پس رمدی سازنده بزرگیه، وارنر و یوبی سافت و EA گمنام! عجب:-??
هر چند تو آپدیت هم میبینی که AW آپدیت سبک تری داره روی کنسول PS5

ولی از مزایای کنسول ایکس باکس غافل نشیم:

Screenshot 2023-11-12 005632.png

Screenshot 2023-11-12 005643.png

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,441
نام
aliakbar
ععع پس رمدی سازنده بزرگیه، وارنر و یوبی سافت و EA گمنام! عجب:-??
هر چند تو آپدیت هم میبینی که AW آپدیت سبک تری داره روی کنسول PS5

ولی از مزایای کنسول ایکس باکس غافل نشیم:

View attachment 318518

View attachment 318519
جواب کامنت من این نبود.

مگه نمیگی سرنی نابغه کراکن انداخته رو ps5 و حجم بازیها رو کاهش داده؟

تو بازیهای زیر که اکثرا معروف ان کراکن کجا بوده؟

F1
Ps5:59 x:52
Remnant 2
Ps5:65 x:63
Immortal
Ps5:59 x:57
Nba2k
Ps5:173 x:170
Alanwake 2
Ps5:81 x:76
Sherlock Holmes
Ps5:25 x:27
Nfs unbound
Ps5:30 x:32
Witcher 3
Ps5:40 x:42
Motorfest
Ps5:33 x:36
Lies of p
Ps5:35 x:36
Fifa24
Ps5:45 x:49
Payday3
Ps5:24 x:26
Ac mirage
Ps5:32 x:33
Lord of fallen
Ps5:32 x:34

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,859
نام
مهراد
جواب کامنت من این نبود.

مگه نمیگی سرنی نابغه کراکن انداخته رو ps5 و حجم بازیها رو کاهش داده؟

تو بازیهای زیر که اکثرا معروف ان کراکن کجا بوده؟

Sherlock Holmes
Ps5:25 x:27
Nfs unbound
Ps5:30 x:32
Witcher 3
Ps5:40 x:42
Motorfest
Ps5:33 x:36
Lies of p
Ps5:35 x:36
Fifa24
Ps5:45 x:49
Payday3
Ps5:24 x:26
Ac mirage
Ps5:32 x:33
Lord of fallen
Ps5:32 x:34
آقااااا یه نگاه به همین متونی که زحمت کشیدی گذاشتی بکن!
چرا اینا 9 تاش برای PS5 بهتره؟؟؟

اون سیستم کراکن هم اگه میخوای اطلاعات بیشتری درباره ش کسب کنی، لطفا به این لینک سر بزن. دوستان زحمت کشیدن ترجمه کردن. اینکه AW2 فایل نصب بازیش روی PS5 بیشتره ولی آپدیتش حجمش کمتره از ایکس باکس من نمیدونم دلیلش چیه. اینکه تونسته از کراکن استفاده بکنه یا نکنه رو هم نمیدونم. اینجا با بدیهیات سر و کار داریم. به طور کلی در اکثر موارد، حجم فایل نصب و آپدیت بازی ها روی PS5 کمتر از ایکس باکس هست. این یه مزیت محسوب میشه یا نه؟

حالا خلاف این هم هست کسی نگفت نیست. مثل موردی که سرعت لود اکثر بازی ها روی PS5 کمتر از ایکس باکسه ولی خلاف اینم هست. حالا یا سازنده تلاش کمتری کرده یا هر دلیل دیگه ای میتونه داشته باشه.

من از شما چیز عجیبی نمی خوام جواب بدی. میتونی فکت رو بپذیری و رد بشی. می تونی هم ادامه بدی و تیکه بندازی.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,441
نام
aliakbar
آقااااا یه نگاه به همین متونی که زحمت کشیدی گذاشتی بکن!
چرا اینا 9 تاش برای PS5 بهتره؟؟؟

اون سیستم کراکن هم اگه میخوای اطلاعات بیشتری درباره ش کسب کنی، لطفا به این لینک سر بزن. دوستان زحمت کشیدن ترجمه کردن. اینکه AW2 فایل نصب بازیش روی PS5 بیشتره ولی آپدیتش حجمش کمتره از ایکس باکس من نمیدونم دلیلش چیه. اینکه تونسته از کراکن استفاده بکنه یا نکنه رو هم نمیدونم. اینجا با بدیهیات سر و کار داریم. به طور کلی در اکثر موارد، حجم فایل نصب و آپدیت بازی ها روی PS5 کمتر از ایکس باکس هست. این یه مزیت محسوب میشه یا نه؟

حالا خلاف این هم هست کسی نگفت نیست. مثل موردی که سرعت لود اکثر بازی ها روی PS5 کمتر از ایکس باکسه ولی خلاف اینم هست. حالا یا سازنده تلاش کمتری کرده یا هر دلیل دیگه ای میتونه داشته باشه.

من از شما چیز عجیبی نمی خوام جواب بدی. میتونی فکت رو بپذیری و رد بشی. می تونی هم ادامه بدی و تیکه بندازی.
چه فکتیه که توش ۱ مورد نه ۴،۵ مورد مثال نقض وجود داره؟

خودت میگی نمیدونی دلیلش کمکاری یا چیزه دیگست،
هر وقت دلیلش رو فهمیدی بیا فکت صادر کن.

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
چه فکتیه که توش ۱ مورد نه ۴،۵ مورد مثال نقض وجود داره؟

خودت میگی نمیدونی دلیلش کمکاری یا چیزه دیگست،
هر وقت دلیلش رو فهمیدی بیا فکت صادر کن.
از اونجایی که تا اطلاع ثانوی رمدی قبله جدیده. خدمت شما با تصاویر و مدارک

PlayStation 5 vs Xbox Series X: Kraken gets cracking with Control and gives the PS5 an almost 40% smaller file size to store

IMG_7845.jpeg IMG_7844.jpeg
این لیستم تا تاریخ may 2021. که هر طور مایلید می‌تونید ازش برداشت کنید

IMG_7846.jpeg

خب چیز عجیبی نیست همون طور که یه سری برتری های سخت افزاری سری اکس داره. برعکسشم صادقه. خود DF هم چند باری تو ویدیوش اشاره کرده. شما و کلا کاربرای بازی سنتر کلاس کاریتون بالاتر از ایناست که بدیهیاتو کلا ایگنور کنید. البته حق با شماست همه بازیا از کراکن استفاده نمیکنن. شاید دلیلش همین پلتفرمای مختلف باشه. در نهایت الان که ما بحث حجم می‌کنیم CoD نشسته یه گوشه پاپکورن میخوره و به ما میگه این لوزرارو ببین :D

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,441
نام
aliakbar

PlayStation 5 vs Xbox Series X: Kraken gets cracking with Control and gives the PS5 an almost 40% smaller file size to store

View attachment 318521View attachment 318520

View attachment 318522

خب چیز عجیبی نیست همون طور که یه سری برتری های سخت افزاری سری اکس داره. برعکسشم صادقه. خود DF هم چند باری تو ویدیوش اشاره کرده. شما و کلا کاربرای بازی سنتر کلاس کاریتون بالاتر از ایناست که بدیهیاتو کلا ایگنور کنید. البته حق با شماست همه بازیا از کراکن استفاده نمیکنن. شاید دلیلش همین پلتفرمای مختلف باشه. در نهایت الان که ما بحث حجم می‌کنیم CoD نشسته یه گوشه پاپکورن میخوره و به ما میگه این لوزرارو ببین :D
عاشق این لیستاتون شدم.
ورژن بیس کنترل رو داره با ورژن 2.0.02 مقایسه میکنه
منم ۱۰ تا بازی که رو اکس حجم کمتری دارن رو لیست کنم و یه جمله آلمانی تنگش بزنم میتونم به عنوان فکت به ملت فرو کنم؟

نظرت در مورد بازیهایی که رو اکس باکس حجم کمتری دارن چیه؟

منبع این لیستها کجاست که بشه بهش استناد کرد؟

آخرین ویرایش:

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
800

View attachment 318522

کنترل یه بازی نسل قبل هستش.
صرفا FPS lock رو تغییر دادن و‌ کمی‌ رزولوشن.(این دو مورد اگر انیمیشن‌ها دوباره طراحی نشده‌ هیچ‌تغییری تو‌حجم بازی نمیدن!)
مثال می‌خوای برو در‌مورد هک PS5 و بازی‌های PS4 با FPS چند برابری بخون. رزولوشن رو هم میشه‌ تغییر داد اما‌ فکر‌کنم نیاز به سورس یا ادیتوری خاص باشه!)
رفلکشن اضافه شده هم در حد براق شدن همه‌ی محیط هست. رسما تغییری روی‌ حجم نداره. بازی رو‌دانلود کنی و‌ اپدیت کنی، دو تا DLC همراه رو‌هم باید جداگانه دانلود‌ کنی.

اختلاف تو حجم بازی در نسل قبل وجود داشت ولی این نسل دیگه به‌ همت سازنده‌س. یکی‌ حال می‌کنه و روی کمپرس بازی وقت می‌ذاره، یکی هم ۷ مگ روی بلوری میزنه میگه بیا تا دور‌هم ۱ ترابایتی دانلود کنی برای بازی ۱۰۰ گیگی (حضرت اکتیویژن)

Ssd و‌ کرکن و ترافلاپس پلاس پلاس رو باید ریخت دور. هیچ غلطی برای ۹۰ درصد بازی‌ها که‌مالتی پلتفرم‌ هستن نمی‌کنه.

استودیو‌ سازنده حال کنه میشه مثل سازنده‌ی BG3، از اپتیمایز کردن بازی و جلوگیری از لیک‌ مموری روی Series S هم واس خودش افتخار می‌آفرینه.
وظیفه‌ی همه‌ی بازی ساز‌ها روی کنسول هست ولی پول واسشون اولویت داره.

اگز ملت حاضر بشن ۷۰ دلار برای سینگل بخش استوری‌مد بدن‌ و ۷۰‌ دلار‌ هم‌برای بخش مالتی پلیر، چنان‌ در همه زمینه‌ها‌ وقت‌ می‌ذارن که کف خون قاطی کنیم. منتها ماجرا پوله. ملت که نمیدن، باید صاب شرکت کنسول‌ بده. یا نیروی کمکی‌و‌آموزشی براشون بفرستن.

• Like
Reactions: Milad.Samavati

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
عاشق این لیستاتون شدم.
ورژن بیس کنترل رو داره با ورژن 2.0.02 مقایسه میکنه
منم ۱۰ تا بازی که رو اکس حجم کمتری دارن رو لیست کنم و یه جمله آلمانی تنگش بزنم میتونم به عنوان فکت به ملت فرو کنم؟

نظرت در مورد بازیهایی که رو اکس باکس حجم کمتری دارن چیه؟

منبع این لیستها کجاست که بشه بهش استناد کرد؟
قبل عاشق شدن یه سرچ ساده حل میکرد قضیه رو. آخرین آپدیت کنترل مارچ ۲۰۲۱ واسه کنسولای نسل ۹ اومده و 1.03 هستش. ورژن 2.0.0.2 که تو داشبور سری اکس ملاحظه میفرمایید اینترنال ورژنه که توسط توسعه دهنده ها استفاده میشه و ربطی به ورژن نهایی بازی نداره. در مورد بازیایی که رو اکس‌باکس حجم کمتری دارن ذاتا کلمه “تفاوت معنی دار” اینجور مواقع کاربرد داره. مثلا ۶۵ گیگ در برابر ۶۲ گیگ تفاوت معنی دار حساب نمیشه. ولی ۷۰ گیگ در برابر ۱۱۵ یا ۴۰ در برابر ۷۰ معنی داره. بیخیال دیگه قبول نکردن این قضیه گل به خودیه. من اولم گفتم قصد ترول اگه داشتم لازم نبود جای دور برم. ترول خور سری اکس ملسه. من سعی کردم منطقی توضیح بدم

اینم همین الان از کنسول خودم گرفتم یه لحظه گذاشتم دانلود تا حجمشو ملاحظه کنین
IMG_7850.jpeg
در نهایت هرچی شما بفرمایید من قبول می‌کنم

آخرین ویرایش:

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,375
هیچوقت به آمار و جداول این دوستان استناد نکنید کافیه یه بازی رو نگاه کنید و با جدول مقایسه کنیدView attachment 318517
سلطان این حجم نسخه 2.0 + phantom liberty
1699768023925.png

-------------------
نسخه ps4 بازی 115 گیگ بود
نسخه Cyberpunk 2077 2.0 روی ps5 حدود 56.4 گیگ
Cyberpunk 2077 2.0 + Phantom Liberty روی ps5 حدود 89 گیگ

آخرین ویرایش:

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,259
نام
Mansour

View attachment 318522

تونی هاک یک گیگ کمتر بود:p:D

Milad.Samavati

کاربر سایت
Jul 23, 2023
215
جدای از موضوع حجم دانلود بازی ها، در خصوص حجم اشغال شده روی کنسول ، عزیزان لطف کنند حجم پوشه ی others پی اس فایوشون هم عکس بزارن😁
(البته اون کسی که لیست گذاشته بود که میگن کلا کنسول نداره ، اون می تونه تو نت تحقیق کنه😁 )
سرطانی به نام پوشه others که هر چی بازی بیشتر رو کنسول باشه این هم بیشتر میشه حجمش و به چند صد گیگ هم ممکنه برسه. (فقط نگین که برای سیستم عامله ها! چون اگه همه ی بازیاتونو پاک کنیین اینم به صفر نزدیک میشه.سیستم عامل جای دیگه مصرف شده که ۶۶۰ گیگ مونده برا کنسول از ۸۲۵گیگ😅)
این others حجم رزرو سیستمی برای اجرای بازی هاست که این مقدار روی حجم بازی ها نشون داده نمی شه .
تو ایکس باکس حجم رزرو سیستمی برای هر بازی، روی حجم خود بازی اضافه و نشون داده میشه.

20231112_112911.jpg
تو این☝️ مثال،این طرف کلی زحمت کشید برا کاهش حجم others.آخرش از ۶۶۰ گیگ حجم در دسترس، ۴۸۸ گیگ بازی داره ۱۰۰ گیگ others . مثلا فرضا می گیم ۷ تا بازی داره هر کدوم می شه ۶۹ گیگ. اون ۱۰۳ گیگ پوشه others هم در واقع بین بازی ها تقسیم میشه به طور متوسط ۱۴ گیگ برای هر بازی اشغال شده که هر بازی با حساب حجم رزرو سیستمیش، ۸۳ گیگ از فضای کنسول رو گرفته
حالا دوستانی که نگران حجم بازی ها و فضای ایکس باکس هستن، یه عکس بزارن مثل عکس بالا

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,375
جدای از موضوع حجم دانلود بازی ها، در خصوص حجم اشغال شده روی کنسول ، عزیزان لطف کنند حجم پوشه ی others پی اس فایوشون هم عکس بزارن😁
(البته اون کسی که لیست گذاشته بود که میگن کلا کنسول نداره ، اون می تونه تو نت تحقیق کنه😁 )
سرطانی به نام پوشه others که هر چی بازی بیشتر رو کنسول باشه این هم بیشتر میشه حجمش و به چند صد گیگ هم ممکنه برسه. (فقط نگین که برای سیستم عامله ها! چون اگه همه ی بازیاتونو پاک کنیین اینم به صفر نزدیک میشه.سیستم عامل جای دیگه مصرف شده که ۶۶۰ گیگ مونده برا کنسول از ۸۲۵گیگ😅)
این others حجم رزرو سیستمی برای اجرای بازی هاست که این مقدار روی حجم بازی ها نشون داده نمی شه .
تو ایکس باکس حجم رزرو سیستمی برای هر بازی، روی حجم خود بازی اضافه و نشون داده میشه.

View attachment 318536
تو این☝️ مثال،این طرف کلی زحمت کشید برا کاهش حجم others.آخرش از ۶۶۰ گیگ حجم در دسترس، ۴۸۸ گیگ بازی داره ۱۰۰ گیگ others . مثلا فرضا می گیم ۷ تا بازی داره هر کدوم می شه ۶۹ گیگ. اون ۱۰۳ گیگ پوشه others هم در واقع بین بازی ها تقسیم میشه به طور متوسط ۱۴ گیگ برای هر بازی اشغال شده که هر بازی با حساب حجم رزرو سیستمیش، ۸۳ گیگ از فضای کنسول رو گرفته
حالا دوستانی که نگران حجم بازی ها و فضای ایکس باکس هستن، یه عکس بزارن مثل عکس بالا
سلطان چند دقیقه وقت گذاشتی این پست نوشتی ؟ 5 ثانیه تو گوگل سرچ می کردی ps5 other storage مشکل حل می شد

1699780705235.png
How to Remove Other Storage Space from PS5

حجم پوشه other معمولا به خاطر نصب بازی های ps4 روی ssd ps5 افزایش پیدا می کنه و با انتقال بازی های ps4 به هارد اکسترنال مشکل حل می شه
با حذف اسکرین شات ها / ویدیو ها حجم پوشه کمتر هم می شه
PS5 Other Storage Huge? (3 QUICK Ways To Clear It!) in 2023 - TechProfet

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,859
نام
مهراد
بررسی بازی Resident Evil Village نسخه آیفون 15 پرو توسط GSMArena

0.jpg

به طور کلی نقات قوت این نسخه:

- MetalFX upscaler: سیستم آپ اسکیلر اختصاصی اپل با عملکردی مشابه FSR 2.0 شرکت AMD که دو مود کوالیتی و پرفورمنس داره

- دارای تنظیمات گرافیکی مختلف که مشابه نسخه های مخصوص مک بوک و PC هست

- گرافیک کلی بازی، نورپردازی، مدلینگ، محیط و ... در دو حالت Max و Low Setting خیلی شارپ و قابل قبوله و بسیار نزدیک به مد Max نسخه PC

- استفاده از ویژگی True HDR نمایشگر آیفون و بوست فوق العاده رنگ ها

- حجم بسیار کم بازی روی آیفون: 8 گیگ + 1.37 گیگ از اپ استور

- کنترل لمسی بازی با امکان کوچک و بزرگ کردن دکمه ها، تعیین میزان شفافیتشون و امکان ساخت پریست های مختلف

- پشتیبانی از ذخیره سازی در فضای ابری iCloud

- خروجی صدای بسیار خوب و بدون اشکال

- امکان تجربه رایگان مراحل اولیه بازی تا رسیدن به قلعه

1.jpg

نقاط منفی این نسخه:

- اجرای بازی به صورت 30 فریم بر ثانیه

- عدم بهینه سازی و ثبت تنظیمات پیشفرض مناسب از سمت کپکام برای نسخه موبایل (در واقع تنظیمات همونجوری که برای نسخه مک بودن وارد این نسخه شدن)

- پرفورمنس بازی در بعضی مواقع دچار مشکل میشه و افت فریم هایی رو تجربه خواهید کرد و بازی حتی به داخل هوم اسکرین هم کرش می کنه

- مشکل تاخیر عملکرد با کنترلر ایکس باکس به صورت بلوتوث

- عدم پشتیبانی کنترلر ایکس باکس از اتصال Type-C بر روی آیفون (این میتونه بعدا با آپدیت حل بشه)

- گرم شدن تلفن همراه و کاهش پرفورمنس بازی

- لودینگ های طولانی تر از نسخه PC

- عدم وجود مد ری تریسینگ در بازی

2.jpg

مقایسه نسخه PC و iOS در حالت Max Settings بدون ری تریسینگ

iOS:

iOS.jpg

PC:

PC.jpg

مقایسه حالت Native و MetalFX Quality و MetalFX Performance:

Native:

Native.jpg