اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها [قوانین پست اول خوانده شود]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درود،

همونطور که از اسم تاپیک پیداست این تاپیک ایجاد شده تا تمامی اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها روی پلتفرم های مختلف در اینجا قرار بگیره تا کنترل بخش اخبار هم برای مدیریت راحت بشه هم یه مرجع متمرکز برای کاربران داشته باشیم؛ تا روزانه شاهد ده ها تاپیک مختلف برای هر عنوانی که قراره منتشر بشه نباشیم.

موفق باشیم. :rose:

قوانین تاپیک:

• تاپیک در مورد اطلاع رسانی از نحوه کیفیت اجرایی بازی های مختلف در پلتفرم های مختلف است؛ پس، از قرار دادن اخبار نامربوط خودداری کنید.
  • مقایسه مستقیم سخت افزارهای کنسول ها، و همچنین مقایسه نخ نمای کنسول ها و PC، (خارج از اخبار بند اول) در این تاپیک ممنوع است.
  • قرار دادن مقایسات مختلف از سایت GamingBolt ممنوع است و سعی کنید بیشتر بر مرجع مطمئنی مثل Digital Foundry تکیه کنید.
  • اخبار در مورد قدرت و کارایی کنسول های مختلف رو در این تاپیک ارسال نکنید. برای مثال، مثلا سازنده X گفته هنوز 60% از قدرت کنسول Y مورد استفاده قرار گرفته است؛ یا فلان کنسول فلان % قویتر است.
  • مقایسه بازی های انحصاری کنسول ها با یکدیگر ممنوع است.
  • در صورت عمل نکردن به قوانین ذکر شده، دسترسی فرد خاطی بدون تذکر قبلی به مدت مورد نیاز، از فروم قطع خواهد شد. اگر کسی پست های چنین افرادی را نقل قول کند نیز اخطاری در همین راستا دریافت خواهد کرد. پس از تنش در تاپیک دوری کنید و با دکمه گزارش، تخلف را به ناظمین و مدیران گزارش دهید.
  • خواهشن بحث های سخت افزاری PC و مقایسه انواع بنچمارک های کارت های گرافیکی و افزایش راندومان و DX و ... رو به این تاپیک نیارید و در صورت امکان در بخش سخت افزار ادامه بدید.
  • قوانین با توجه به شرایط و زمان، ممکن است اضافه شوند، پس هراز چندگاهی آن ها را مرور کنید.

اگر قصد ارسال خبری را دارید، حتما باید خلاصه ای از متن ترجمه شود، تا برای همگان قابل استفاده باشد.

آخرین ویرایش:

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
drive club یکی از بهترین نمایش هایی هست که از نسل بعد دیدم اما خواهشاً پای فورزا که توی سبک و سیاق دیگست نکشین وسط و پا نذارین رو اعصاب طرفداراش
forza زور اصلی جای دیگه زده شده نه رو گرافیک پیست و محیط. هر ماشین هندلینگ و فیزیک مخصوص خودش رو داره.
نسل قبل:
هر کی ندونه چه خبره به این عکس ها نگاه کنه فکر میکنه بین این دو تا بازی یک نسل فاصلست! اما کسی که کارش ریسینگ باشه grid و dirt رو جزو ادمم حساب نمیکنه
الان درسته مقایسه این دو تا؟ معلومه نه, همونطور که قیاس driveclub با forza درست نیست
تقصیر کار اصلی نویسنده ign با این مقایسه مسخرش

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
بیشتر این درد داره که از بیکاری بشینی توهم بزنی که FH2 ( بازی ای که وجود نداره ) از DC بهتره :) یا اینکه بری اکانت جدید بسازی و بیای دوباره از actual in game و فریم بافر حرف بزنی و عکس بذاری :-"
اول اینکه تو رو قرآن پستو درست نقل قول کنید...
عنی جدا شک دارید نسبت به این قسمت...
yahoo_7.gif
اون یعنیه...
ثانیا کاری که مدام داری انجام میدیو به بقیه نسبت نده ینی همرو مثل خودت نبین...:)
ثالثا بسه دیگه تاپیکو بیشتر از این منحرف نکنیم بریم عکسای خوشگل از درایو کلاب بذاریم بهتره...:bighug:کنارشم یه دوتا عکس دست ساز از FMS5 بذارید دیگه عالی میشه...

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
ثانیا کاری که مدام داری انجام میدیو به بقیه نسبت نده ینی همرو مثل خودت نبین...:)
ثالثا بسه دیگه تاپیکو بیشتر از این منحرف نکنیم بریم عکسای خوشگل از درایو کلاب بذاریم بهتره...:bighug:کنارشم یه دوتا عکس دست ساز از FMS5 بذارید دیگه عالی میشه...

شما هم از تو توهماتت یه دوتا عکس از horizon2 بگیر بزار ببینیم چه شکلیه :)

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
ثالثا بسه دیگه تاپیکو بیشتر از این منحرف نکنیم بریم عکسای خوشگل از درایو کلاب بذاریم بهتره...:bighug:

درست نقل قول شده
قسمت دوم مربوط به شما نبود که بولد کردی :) اونی که باید بدونه خودش فهمید! ضمن اینکه من نیازی به اینکارا ندارم ;)
ثالثاً ناظم داره اینجا، اگه منحرف شده باشه خودشون رسیدگی میکنن نیازی به گفن شما نیست.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
اما کسی که کارش ریسینگ باشه grid و dirt رو جزو ادمم حساب نمیکنه
؟!?
سری DiRT ، علی الخصوص شماره دوم از نظر من بهترین ریسینگ نسل قبله ، گرافیک و گیم پلی ـی که داشت آدم رو روانی میکرد!!
Grid هم که هر چی باشه از این NFS های اخیر یه سرگردن بالاتره ، ترکیبیه از شبیهساز و آرکید

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
خیلی برام عجیبه که بخوایم forza 5 رو با DC مقایسه کنیم و بگیم گرافیک forza 5 بهتره ! حالا فارغ از بحث فریم و آرکید و شبیه ساز بودن .
1920x-1
1.bmp.jpg
این اسکرین ها از DF هست از خودم در نیووردم:d در طراحی ماشین forza 5 خوبه که عکس های DC هم دوستان گذاشتن ولی در طراحی محیط اطراف مثل اسکرین اول با اون درخت ها اصلا قابل قیاس نیستند !

خسته نباشید !
عکسی که از Forza گذاشتید برای قسمت ظبط هست ، نه خوده بازی :|
بعد مقایسشم کردید :|:|

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
شاید منظورمو بد رسوندم تو بهترین بودن گرافیک بصری dirt و grid که اصلا جای هیچ بحثی‌ نیست منظورم بخش سیمولیشن بود که کلا دنیاشون با فورزا و gt فرق داره برا همین مقایسه این دو تا سبک درست نیست

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
^^
تو این عکس هنوز تکسچر های 4 لود نشدن! از مشکلات بزرگ ID Tech 5 همین دیر لود شدن تکسچر هاست.
موقعی که لود بشن به شکل زیر در میان جفتشون:

مال Gamespot هم هست که بهرام عزیز زحمتش رو کشید بود چند صفحه قبل گذاشته بود:
سایت Gamestop گرافیک بازی wolfenstein: the new order بر روی PC, PS4 و Xbox One مقایسه کرده
لینک ویدیو
اینم تعدادی عکس که خودم از روی ویدیو مقایسه گرفتم:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
عکسها خودش گویاس منبعم یوروگیمر.

23669793165128564954.jpg
72832048161581665931.jpg
کلا عکس زیاد هست ولی خوده DF در کل از برتریه نسخه PS4 گفته
with both PS4 and Xbox One upscaling in the same area. However, the degree of scaling varies between the consoles, with PS4 holding the advantage and there are clearly scenes where the Microsoft console needs to scale, while PS4 remains at native.
اینم بذارم که خالی از لطف نیست !!
One thing we did notice wasa one-off freezing moment on Xbox One - a spot of tearing followed by a number of duplicate frames
wolfenstein-one-off-freeze.jpg

آخرین ویرایش:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein

23669793165128564954.jpg
72832048161581665931.jpg

من نمیدونم تو چه شرایطی این عکس از نسخه ی PS4 گرفته شده ولی خودم همین الان تست کردم، از خیلی قبل از این فریم ( اینجا داره آموزش Look Around رو میده ) درحالیکه این 3تایی که من گرفتم قبل از اینه:

از همون لحظه ی اول تکسچرها لود شدن هرچند کلاً تو حین بازی میبینم که تکسچرها دارن لود میشن!! ولی این چند فریم که DF گذاشته واسه من اینجوری نبوده. دوستان دیگه هم تست کنن اگه خواستن بذارن.
ویرایش: به زیرنویس حواسم نبود ولی تو تصویر یوروگیمر با اینی که من گرفتم زیرنویس یکیه! اولش که شروع میشه سرش به طرف پنجرست، من سریع چرخیدم به اینور و عکس گرفتم، حالا دیگه نمیدونم. لازم باشه از چند فریم عقب تر هم میتونم عکس بذارم.
این عکسها رو برا کی میگیری ؟ کسی که نخواد بفهمه نمی فهمه !
برای شما :D
آخه یکی بازی نکرده باشه الان با اون عکس فکر میکنه مشکل دیر لود شدن تکسچر خیلی به چشم میاد درصورتیکه اصلاً اینطور نیست.

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman

23669793165128564954.jpg
72832048161581665931.jpg

رفتی عکسهای سرعت لود شدن تکسچر گذاشتی بدون هیچ توضیحی فکر میکنی بقیه چیزی نمی فهمن ؟ :))
احتمالا چون از اینها خوشت نیومده ندیدی؟ :))
This cut-scene segues directly into gameplay and appears to render at 1440x1080 on Xbox One and native 1080p on the other platforms
77625862860786576365.jpg
61908847137478743431.jpg
حقیقت همینه که هست ، حالا شما هی خودتو بکوب به در و دیوار...

- - -ویرایش - - -

من نمیدونم تو چه شرایطی این عکس از نسخه ی PS4 گرفته شده ولی خودم همین الان تست کردم، از خیلی قبل از این فریم ( اینجا داره آموزش Look Around رو میده ) درحالیکه این 3تایی که من گرفتم قبل از اینه:

از همون لحظه ی اول تکسچرها لود شدن هرچند کلاً تو حین بازی میبینم که تکسچرها دارن لود میشن!! ولی این چند فریم که DF گذاشته واسه من اینجوری نبوده. دوستان دیگه هم تست کنن اگه خواستن بذارن.
این عکسها رو برا کی میگیری ؟ کسی که نخواد بفهمه نمی فهمه !

KnightX

کاربر سایت
Oct 24, 2008
365
اتفاقا خوشم اومد !
اینجا چی شده نکنه تکسچرای روی ps4 سوختن!
94870785864934732488.jpg
70629115545912149693.jpg

سریعا به DF خبر بدین که متوجه آتیش گرفتن تکسچرای نسخه ps4 نشده ، ممکنه آتیش سوزی بشه
yahoo_21.gif

هه هه . هه هه وای چقد تو بانمکی یه سایت با موضوع طنز افتتاح کن حیفه این همه استعداده حروم بشه.

شما نگران من نباش یه فکری به حال خودت بکن چون واقعا داری از دست میری ، ناسا اگه می دونست همچین استعدادی اینجا هست ، لحظه ای برای استخدامش درنگ نمی کرد.

آره شاید به دردشون بخوره ولی باورکن خوش مزه بازیای تو به درد خندوندن بچه دوساله ام نمیخوره چون خیلی بی نمکه یه فکری به حال خودت بکن!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر