اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها [قوانین پست اول خوانده شود]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درود،

همونطور که از اسم تاپیک پیداست این تاپیک ایجاد شده تا تمامی اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها روی پلتفرم های مختلف در اینجا قرار بگیره تا کنترل بخش اخبار هم برای مدیریت راحت بشه هم یه مرجع متمرکز برای کاربران داشته باشیم؛ تا روزانه شاهد ده ها تاپیک مختلف برای هر عنوانی که قراره منتشر بشه نباشیم.

موفق باشیم. :rose:

قوانین تاپیک:

• تاپیک در مورد اطلاع رسانی از نحوه کیفیت اجرایی بازی های مختلف در پلتفرم های مختلف است؛ پس، از قرار دادن اخبار نامربوط خودداری کنید.
  • مقایسه مستقیم سخت افزارهای کنسول ها، و همچنین مقایسه نخ نمای کنسول ها و PC، (خارج از اخبار بند اول) در این تاپیک ممنوع است.
  • قرار دادن مقایسات مختلف از سایت GamingBolt ممنوع است و سعی کنید بیشتر بر مرجع مطمئنی مثل Digital Foundry تکیه کنید.
  • اخبار در مورد قدرت و کارایی کنسول های مختلف رو در این تاپیک ارسال نکنید. برای مثال، مثلا سازنده X گفته هنوز 60% از قدرت کنسول Y مورد استفاده قرار گرفته است؛ یا فلان کنسول فلان % قویتر است.
  • مقایسه بازی های انحصاری کنسول ها با یکدیگر ممنوع است.
  • در صورت عمل نکردن به قوانین ذکر شده، دسترسی فرد خاطی بدون تذکر قبلی به مدت مورد نیاز، از فروم قطع خواهد شد. اگر کسی پست های چنین افرادی را نقل قول کند نیز اخطاری در همین راستا دریافت خواهد کرد. پس از تنش در تاپیک دوری کنید و با دکمه گزارش، تخلف را به ناظمین و مدیران گزارش دهید.
  • خواهشن بحث های سخت افزاری PC و مقایسه انواع بنچمارک های کارت های گرافیکی و افزایش راندومان و DX و ... رو به این تاپیک نیارید و در صورت امکان در بخش سخت افزار ادامه بدید.
  • قوانین با توجه به شرایط و زمان، ممکن است اضافه شوند، پس هراز چندگاهی آن ها را مرور کنید.

اگر قصد ارسال خبری را دارید، حتما باید خلاصه ای از متن ترجمه شود، تا برای همگان قابل استفاده باشد.

آخرین ویرایش:

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
Assassin's Creed 4: Xbox One vs. PS4 Graphics Comparison - IGN Video

با توجه به تعداد تشکر ها معلومه اینجا کسی نه لینک چک میکنه و نه هیچی !!! فقط اگه نظر طرف رو دوست داشت . . .
اون لینک هایی که گذاشتی expire شدن !
اون ویدئوی من هم مال بعد از پچ هست اینم یه لینک از صفحه اصلی که اگه دوست داشتی زیرش رو بخون نوشته که نسخه ی PS4 رزلوشنش 1080p هست ! طرف گفته 1080 یه برتری واضح نسبت به 900 هست اما خودتون قضاوت کنید !

اینم چند تا کامت های کاربرها ؛ 7 تا کامنت آخری رو میزارم :
بقیه کامنت ها رو هم که خوندم توی همین مایه ها هستن و میگن فرقی ندارن و . . .
عزیز من اون لینکی که از IGN گذاشتی مال 10 روز قبل از اومدن پچه ! تاریخشو یه نگاه بنداز بعد به تاریخ عرضه پچ یه نگاه بنداز ! این پچ هم رزولوشنو 1080 میکرد هم AA رو بهبود میبخشید ! اون تصاویری هم که گذاشتم مال GAMESPOT هست نکنه میخوای اعتبار GAMESPOT هم زیر سوال ببری ؟؟
60772357246846266995.jpg

11199094818314390178.jpg
در رابطه با خرابی لینک من اونارو از بخش تریلر خود بازی سنتر گرفتم دیگه این که خرابه تقصیر من نیست !

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,736
نام
علی
آخرین ویرایش:

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
عزیز من اون لینکی که از IGN گذاشتی مال 10 روز قبل از اومدن پچه ! تاریخشو یه نگاه بنداز بعد به تاریخ عرضه پچ یه نگاه بنداز ! این پچ هم رزولوشنو 1080 میکرد هم AA رو بهبود میبخشید ! اون تصاویری هم که گذاشتم مال GAMESPOT هست نکنه میخوای اعتبار GAMESPOT هم زیر سوال ببری ؟؟
60772357246846266995.jpg

11199094818314390178.jpg
در رابطه با خرابی لینک من اونارو از بخش تریلر خود بازی سنتر گرفتم دیگه این که خرابه تقصیر من نیست !

خوب برادر من چرا نمیری متن زیرش رو بخونی خودش نوشته رزلوشن نسخه ی PS4 هست 1080p ! من چیکار دارم به اعتبار فلان سایت ، دارم میگم ویدئویی که گرفتی کیفیتش SD هست ! چه جوری با ویدئوی SD داری مقایسه انجام میدی ؟ فریم ها اصلا نزدیک هم هم نیست توی عکسات ! خوب پس چجوری مقایسه میکنی ؟! اگه بخوام این عکسی که از نسخه ی xone گذاشتی رو قبول کنم که گرافیکش مثل نسخه 360شه !

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
خوب برادر من چرا نمیری متن زیرش رو بخونی خودش نوشته رزلوشن نسخه ی PS4 هست 1080p ! من چیکار دارم به اعتبار فلان سایت ، دارم میگم ویدئویی که گرفتی کیفیتش SD هست ! چه جوری با ویدئوی SD داری مقایسه انجام میدی ؟ فریم ها اصلا نزدیک هم هم نیست توی عکسات ! خوب پس چجوری مقایسه میکنی ؟! اگه بخوام این عکسی که از نسخه ی xone گذاشتی رو قبول کنم که گرافیکش مثل نسخه 360شه !

شما منظورت از این بحثی که راه انداختی چیه؟
اون ویدیوهایی که شما داری از روشون قضاوت میکنی انقدر bit rate ـشون داغونه که Image Quality رو به زور میشه توش تشخیص داد دیگه چه برسه به تفاوت رزولوشن درحالیکه ویدیو حتی 1080 هم نیست!! ضمن اینکه عکسهایی که شما گذاشتی برمیگرده به قبل از عرضه ی پچ 1080 واسه PS4 و اگه خودشون گفتن 1080 ـه صرفاً بخاطر گفته ی خود Ubi بوده ولی بعدا مشخص شد بعد از دانلود پچ 1080 خواهد شد.

Yagami

کاربر سایت
Mar 27, 2014
207
یوروگیمر Wolfenstein: The New Order مقایسه اولیه کرده
تکسچرا بعضی جاها روی ps4 پایین تر از xo هست که برای دیر تر لود شدنه بعضی جاها هم xo اینجوریه مثل این عکسا

ps4
http://cfa.gamer-network.net/2013/a.../6/PS4_000.bmp.jpg/EG11/quality/90/format/jpg

xo
http://cfa.gamer-network.net/2013/a...8/6/XO_000.bmp.jpg/EG11/quality/90/format/jpg

رزولوشن تو بعضی کات سینا روی xo پایین تر از ps4 هست 1440x1080 مثل این عکسا

ps4
http://cfa.gamer-network.net/2013/a.../6/PS4_005.bmp.jpg/EG11/quality/90/format/jpg

xo
http://cfa.gamer-network.net/2013/a...8/6/XO_005.bmp.jpg/EG11/quality/90/format/jpg

Performance Analysis: Wolfenstein: The New Order • Eurogamer.net

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
لینک GAMEPUR که:|لینک معتبر تر بزارید باورمون بشه.:d
فوق العاده هست اگه مترو لست لایت 1080 و 60 فریم اجرا بشه با این گرافیک:d
هم سخنگویـه دیپ سیلور این مسئله رو تائید کرده هم brand manager Huw Beynon تو مصاحبه با پولیگان ! این هم لینک معتبر :d
metro redux
Beynon said The PS4 version will run at 1080p resolution with the Xbox One running at 900p

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
یوروگیمر Wolfenstein: The New Order مقایسه اولیه کرده
تکسچرا بعضی جاها روی ps4 پایین تر از xo هست که برای دیر تر لود شدنه بعضی جاها هم xo اینجوریه مثل این عکسا

ps4
http://cfa.gamer-network.net/2013/a.../6/PS4_000.bmp.jpg/EG11/quality/90/format/jpg

xo
http://cfa.gamer-network.net/2013/a...8/6/XO_000.bmp.jpg/EG11/quality/90/format/jpg

Performance Analysis: Wolfenstein: The New Order • Eurogamer.net

اگه اون نسخه ی PS4 ـه پس این چیه؟ من خودم بازی کردم اصلاً شبیه به اون لینکی که شما گذاشتی نبود!

اونجا نوشتم دیگه دلیلشو

در باره رزولوشن 1440x1080 تو مقاله یوروگیمر گفته احتمالا یه باگه که اینجور شده چون فقط تو یه صحنه از بازی اینجوریه.

تو توضیحات همین عکس:
here we see PS4 resolving textures ahead of both PC and Xbox One

آخرین ویرایش:

Yagami

کاربر سایت
Mar 27, 2014
207
اگه اون نسخه ی PS4 ـه پس این چیه؟ من خودم بازی کردم اصلاً شبیه به اون لینکی که شما گذاشتی نبود!

اونجا نوشتم دیگه دلیلشو
تکسچرا بعضی جاها روی ps4 پایین تر از xo هست که برای دیر تر لود شدنه بعضی جاها هم xo اینجوریه

در باره رزولوشن 1440x1080 تو مقاله یوروگیمر گفته احتمالا یه باگه که اینجور شده چون فقط تو یه صحنه از بازی اینجوریه.

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
اینو ign نوشته تو پیشنمایش درایو کلاب
www.ign.com/articles/2014/05/22/e3-...+twitter&utm_source=twitter&utm_medium=social

Since we have nothing else on PS4 to compare it to yet, I'd say that Driveclub's 1080p, 30 frame-per-second graphics are roughly on par with Forza Motorsport 5's 1080p/60fps looks. I'd give the slight edge to Forza when making a mental
comparison, but I'd have to put them side-by-side in order to really make a call. But this isn't a console face-off; PS4 players are certainly not
going to be disappointed by Driveclub's looks.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,956
نام
نـــــــویـــــــــد
اوه اوه مترو ١٠٨٠/٦٠ يه تجربه ي بي نظيري ميشه ، دمشون گرم و البته سوني هم دمش گرم :d

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman

تو توضیحات همین عکس:
here we see PS4 resolving textures ahead of both PC and Xbox One
این همونه ، داره میگه تکسچرها رو دیرتر لود میکنه دیگه:|

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
www.ign.com/articles/2014/05/22/e3-2014-driveclub-channels-pgrs-racing-spirit?utm_campaign=ign+main+twitter&utm_source=twitter&utm_medium=social

Since we have nothing else on PS4 to compare it to yet, I'd say that Driveclub's 1080p, 30 frame-per-second graphics are roughly on par with Forza Motorsport 5's 1080p/60fps looks. I'd give the slight edge to Forza when making a mental
comparison, but I'd have to put them side-by-side in order to really make a call. But this isn't a console face-off; PS4 players are certainly not
going to be disappointed by Driveclub's looks.
turn10=tech wizardz

horizon2 چی میشه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر