اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها [قوانین پست اول خوانده شود]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درود،

همونطور که از اسم تاپیک پیداست این تاپیک ایجاد شده تا تمامی اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها روی پلتفرم های مختلف در اینجا قرار بگیره تا کنترل بخش اخبار هم برای مدیریت راحت بشه هم یه مرجع متمرکز برای کاربران داشته باشیم؛ تا روزانه شاهد ده ها تاپیک مختلف برای هر عنوانی که قراره منتشر بشه نباشیم.

موفق باشیم. :rose:

قوانین تاپیک:

• تاپیک در مورد اطلاع رسانی از نحوه کیفیت اجرایی بازی های مختلف در پلتفرم های مختلف است؛ پس، از قرار دادن اخبار نامربوط خودداری کنید.
  • مقایسه مستقیم سخت افزارهای کنسول ها، و همچنین مقایسه نخ نمای کنسول ها و PC، (خارج از اخبار بند اول) در این تاپیک ممنوع است.
  • قرار دادن مقایسات مختلف از سایت GamingBolt ممنوع است و سعی کنید بیشتر بر مرجع مطمئنی مثل Digital Foundry تکیه کنید.
  • اخبار در مورد قدرت و کارایی کنسول های مختلف رو در این تاپیک ارسال نکنید. برای مثال، مثلا سازنده X گفته هنوز 60% از قدرت کنسول Y مورد استفاده قرار گرفته است؛ یا فلان کنسول فلان % قویتر است.
  • مقایسه بازی های انحصاری کنسول ها با یکدیگر ممنوع است.
  • در صورت عمل نکردن به قوانین ذکر شده، دسترسی فرد خاطی بدون تذکر قبلی به مدت مورد نیاز، از فروم قطع خواهد شد. اگر کسی پست های چنین افرادی را نقل قول کند نیز اخطاری در همین راستا دریافت خواهد کرد. پس از تنش در تاپیک دوری کنید و با دکمه گزارش، تخلف را به ناظمین و مدیران گزارش دهید.
  • خواهشن بحث های سخت افزاری PC و مقایسه انواع بنچمارک های کارت های گرافیکی و افزایش راندومان و DX و ... رو به این تاپیک نیارید و در صورت امکان در بخش سخت افزار ادامه بدید.
  • قوانین با توجه به شرایط و زمان، ممکن است اضافه شوند، پس هراز چندگاهی آن ها را مرور کنید.

اگر قصد ارسال خبری را دارید، حتما باید خلاصه ای از متن ترجمه شود، تا برای همگان قابل استفاده باشد.

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
من فکر میکردم بیشتر از اینا اختلاف باشه :d.

اگه 960P باشه من که راضیم ، چون فکر میکردم یحتمل Sub-HD باید باشه :-".

آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
من تامب رایدر را روی ps4 بازی میکنم واقعا لذت بخش هست. واقعا تفاوت زیادی با نسخه های نسل قبلی داره. این 1080p و 60 فریم عجب بازی را لذت بخش میکند!

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من تا جایی که میدونم 960p همون 960*1280 هست یعنی در واقع کمتر از 900p هست ! که با نسبت تصویر 16:9 هم جور در نمیاد مگر اینکه مثلا 960*1700 باشه که من چنین رزولوشنی به چشم نخورده :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من تا جایی که میدونم 960p همون 960*1280 هست یعنی در واقع کمتر از 900p هست ! که با نسبت تصویر 16:9 هم جور در نمیاد مگر اینکه مثلا 960*1700 باشه که من چنین رزولوشنی به چشم نخورده :D

البته اين رزولوشناي عجيب غريب جديدا خيلي مد شدن قبل از اين نسل ما فقط 720 و 1080 ديده بوديم بعضي وقتا حالا يه ذره بالا پايين ميشد ولي حداقل اسمش همون بود. اين نسل اما خيلي عددهاي نا ديده ديده ميشن . بايد عادت كرد

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
با توجه به ماهیت سخت افزاری دوتا کنسول 30fps بازی crew خوب بنظر میرسه
اما وقتی بحث pc میاد وسط فک نکنم این اندازه جوابگوی یه بازی ریسنگ که مهمترین خصوصیش فریم دهی مناسبه،باشه
آخه هرجا خوندم گفته شده نباید فریم دهی pc خیلی زیاد تفاوتی با نسخه کنسولی بازی داشته باشه
بخصوص وقتی اعلام کردن مهمترین بخش بازی حالت co-op هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر