اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها [قوانین پست اول خوانده شود]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درود،

همونطور که از اسم تاپیک پیداست این تاپیک ایجاد شده تا تمامی اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها روی پلتفرم های مختلف در اینجا قرار بگیره تا کنترل بخش اخبار هم برای مدیریت راحت بشه هم یه مرجع متمرکز برای کاربران داشته باشیم؛ تا روزانه شاهد ده ها تاپیک مختلف برای هر عنوانی که قراره منتشر بشه نباشیم.

موفق باشیم. :rose:

قوانین تاپیک:

• تاپیک در مورد اطلاع رسانی از نحوه کیفیت اجرایی بازی های مختلف در پلتفرم های مختلف است؛ پس، از قرار دادن اخبار نامربوط خودداری کنید.
  • مقایسه مستقیم سخت افزارهای کنسول ها، و همچنین مقایسه نخ نمای کنسول ها و PC، (خارج از اخبار بند اول) در این تاپیک ممنوع است.
  • قرار دادن مقایسات مختلف از سایت GamingBolt ممنوع است و سعی کنید بیشتر بر مرجع مطمئنی مثل Digital Foundry تکیه کنید.
  • اخبار در مورد قدرت و کارایی کنسول های مختلف رو در این تاپیک ارسال نکنید. برای مثال، مثلا سازنده X گفته هنوز 60% از قدرت کنسول Y مورد استفاده قرار گرفته است؛ یا فلان کنسول فلان % قویتر است.
  • مقایسه بازی های انحصاری کنسول ها با یکدیگر ممنوع است.
  • در صورت عمل نکردن به قوانین ذکر شده، دسترسی فرد خاطی بدون تذکر قبلی به مدت مورد نیاز، از فروم قطع خواهد شد. اگر کسی پست های چنین افرادی را نقل قول کند نیز اخطاری در همین راستا دریافت خواهد کرد. پس از تنش در تاپیک دوری کنید و با دکمه گزارش، تخلف را به ناظمین و مدیران گزارش دهید.
  • خواهشن بحث های سخت افزاری PC و مقایسه انواع بنچمارک های کارت های گرافیکی و افزایش راندومان و DX و ... رو به این تاپیک نیارید و در صورت امکان در بخش سخت افزار ادامه بدید.
  • قوانین با توجه به شرایط و زمان، ممکن است اضافه شوند، پس هراز چندگاهی آن ها را مرور کنید.

اگر قصد ارسال خبری را دارید، حتما باید خلاصه ای از متن ترجمه شود، تا برای همگان قابل استفاده باشد.

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,755
نام
علی
یوروگیمر نوشته اون دموی آنچارتد 4 مثل اغلب کارای nd ریل تایم نبوده:

Watch Uncharted 4 and The Last of Us at 60fps • Eurogamer.net

خوبه یوروگیمر هم نوشته in engine ! و در آخر هم نوشته suggesting it is not real time چون ناتی گقته in engine هست حالا صبر کنید گیم پلی بیاد مثل TLOU میبینیم تفاوت in engine با ریل تایمشو ! خدا رو شکر ناتی تو کاره CG نبوده و نیست و ثابت شدس , ببین چه کردن با ملت ...

به به :bighug: : The Uncharted 4 teaser represents a level of graphical quality beyond anything currently seen on the new consoles

آخرین ویرایش:

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
اما من 3 نفرو میشناسم که چیز دیگه ای میگن
اولیش لئونید ملیکف از gamingbolt هست که میگه ناتی داگ تائید کرده این تریلر real time بوده

Uncharted 4 trailer was a part of an actual level in game -
the entire trailer was running in real time on the PlayStation 4 and it was all in-engine
دومیش corinne Yu هست که یه سری خیلی بهش ارادت داشتن
ojvxwtac99c31oc1r7nd.png
اخریشم که خودتون میدونید کیه که گفته قراره از این هم فراتر بره گرافیک
whx39zrsm0mcis84pzsh.png
تلاش یه سری برای کم ارزش نشون دادن این تریلر قابل تقدیره

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772

Watch Uncharted 4 and The Last of Us at 60fps • Eurogamer.net

یعنی واقعا کسیم بوده که فکر کنه اون دمو ریل تایم بوده!؟
خودشونم تو بلاگ رسمی ND نگفتن ریل تایم بوده فقط گفتن in engine بوده احتمالا یکی از کات سینهای Pre-render بازی هست برای همین in game به حساب میاد.

- - -ویرایش - - -

5m0zr1ejqnvlns6qn8g6.jpg

بعضی قابلیتهای DX12 به Xone در دسترس قرار گرفته.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
خوبه یوروگیمر هم نوشته in engine ! و در آخر هم نوشته suggesting it is not real time چون ناتی گقته in engine هست حالا صبر کنید گیم پلی بیاد مثل TLOU میبینیم تفاوت in engine با ریل تایمشو ! خدا رو شکر ناتی تو کاره CG نبوده و نیست و ثابت شدس , ببین چه کردن با ملت ...

به جان خودم این in engine با in game خیلی فرق داره ! من شخصاً اگه در نهایت همچین کیفیتی از بازی ببینم تعجب نمی کنم ! چون می دونم ناتی داگ تواناییش رو داره.

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
یعنی واقعا کسیم بوده که فکر کنه اون دمو ریل تایم بوده!؟
خودشونم تو بلاگ رسمی ND نگفتن ریل تایم بوده فقط گفتن in engine بوده احتمالا یکی از کات سینهای Pre-render بازی هست برای همین in game به حساب میاد.

- - -ویرایش - - -

5m0zr1ejqnvlns6qn8g6.jpg

بعضی قابلیتهای DX12 به Xone در دسترس قرار گرفته.
هیچکس فکر نکرده که اون دمو REAL TIME بوده. اما همه اطمینان دارن چیزی که در بیلد نهایی میبینیم چیزی بهتر از اونه . برای مقایسه شما رو رجوع میدم به اولین تریلر TLOU که مثل UN4 درواقع in_engine بود اما چیزی که ما در بیلد نهایی tlou دیدیم چیزی بهتر از اون بود
in_engine
wdpme9zwzer78zgh1iqt.jpg
اینم بیلد نهایی
jb0rldoqgdig7fcj5ent.png
همه قبول دارن چیزی که ما از UN4 میبنیم همین تریلر هست یا برتر از اون حالا یکی قبول نداره که دیدن همچین چیزی در UN4 غیر قابل امکان مشکل خودشه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
یعنی تا دیروز کشف نکرده بودن چه جوری "زیرآبی" برن؟
فرافکنی نکن اقشین.
منظور من از زیرابی اینه که شاید بتونن تو رزولوشن برابر فریم برابر بگیرن اما برای اینکار حتما باید یه سری افکتها قربانی بشن.
البته مایکروسافت هم اینطوری راضیتر هست که حداقل در ظاهر بازیها رو 2تا کنسول با Res,FPS برابر اچرا بشه.
البته اینها در صورتی میتونه درست باشه که قبول کنیم X1 کنسول ضعیفتری هست.وگرنه صخبتهای قبلی کفری بیش نیست.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,987
نام
احمد
فرافکنی نکن اقشین.
منظور من از زیرابی اینه که شاید بتونن تو رزولوشن برابر فریم برابر بگیرن اما برای اینکار حتما باید یه سری افکتها قربانی بشن.
البته مایکروسافت هم اینطوری راضیتر هست که حداقل در ظاهر بازیها رو 2تا کنسول با Res,FPS برابر اچرا بشه.
البته اینها در صورتی میتونه درست باشه که قبول کنیم X1 کنسول ضعیفتری هست.وگرنه صخبتهای قبلی کفری بیش نیست.
منظور افشین هم این بود که یعنی بازی ساز ها قبلا نمی تونستن از کیفیت بازی روX1 بزنن رزولوشن رو 1080 کنن؟

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,190
نام
سبحان
خب خداروشکر که مشکل X1 هم با رزولوشنا حل شد:dاین باعث میشه رقابت بیشتر بشه و سونی مثل نسل قبل تا حد توانش انحصاری بده بیرون و که من از خدامه این اتفاق بیوفته>:)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
منظور افشین هم این بود که یعنی بازی ساز ها قبلا نمی تونستن از کیفیت بازی روX1 بزنن رزولوشن رو 1080 کنن؟
این سوال رو من نباید جواب بدم،اینسایدر سایت یکی دیگست:d
من دارم از بدیهیات صحبت میکنم،میگم اگه X1 ضعیفتر باشه و بازیسارها بخوان به این نرخ 1080,60 برسن،پس باید یه سری چیزها قربانی بشن.
پس تجربه بازیهای مولتی روی 2 پلتفرم یکسان نمیشه،بماند که خیلیها از روی PS4 بازیو روی X1 پورت میکنن.یکیش همین Destiny.
همونطور که تو نسل قبل در مورد PS3 اینطوری بود.حالا یا ضعیف بود یا سازنده بلد نبود بسازه!

آخرین ویرایش:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
اینم بیلد نهایی
jb0rldoqgdig7fcj5ent.png

این از فریم بافر و اکشوال-این-گیم نیست:| از تحلیلگران حرفه ای این صنعت که تو BC فعالیت دارن به این نتیجه رسیدیم!
ـــــــــــــــــــــــــــــ
همینکه به خودشون واجب میدونن بیان درمورد اون 10-20 ثانیه تریلر U4 بحث کنن خودش نشون میده که قضیه چیه و چه اتفاقاتی در جریانه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر