اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

rolis63

کاربر سایت
Sep 25, 2005
51
پيترجکسون، کارگردان سه گانه ارباب حلقه‌ها، برنده چندين جايزه اسکار، به همراه همسرش فران والش و نويسنده فيلمنامه ارباب حلقه‌ها يک فيلم بلند سينمايي با اقتباس از بازي کامپيوتري Halo (سايت رسمي و گالري عکس) خواهد ساخت.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، از مجله شبکه، شرکت‌هاي فيلم‌سازي فاکس قرن بيستم و يونيورسال، به عنوان تهيه کنندگان اين فيلم، آن را اواسط سال 2007 به روي پرده خواهند برد. اين دو شرکت در فرآيند توليد فيلم از استوديوي بازي سازي Bungie متعلق به مايکروسافت کمک خواهند گرفت.

گفته مي‌شود فيلمبرداري فيلم Halo در کشور نيوزلند، محل فيلم‌برداري ارباب حلقه‌ها انجام خواهد شد.

پيتر جکسون کارگردان ارباب حلقه‌ها

پيترجکسون خود را يکي از علاقه‌مندان بازي کامپيوتري Halo ناميد و گفت: من تلاش مي‌کنم که داستان اين بازي را بار ديگر روي پرده سينما زنده کنم.

در حال حاضر بازي Halo يکي از پرفروش‌ترين بازي‌هاي کامپيوتري ساخت شرکت مايکروسافت براي کنسول بازي Xbox مي‌باشد. در اين بازي اکشن ماجرايي، يک سرباز با قدرت پيش‌بيني آينده به نبرد با يورش بيگانگان مي‌رود.

اين اولين باري نيست که از روي يک بازي کامپيوتري پرفروش، يک فيلم سينمايي ساخته مي‌شود. پيش از اين، از روي بازي‌هاي Tomb Raider‌ و Resident Evil نيز فيلم سينمايي توليد شده و به روي پرده سينما رفته است.

برخي کارشناسان صنعت هنر و سرگرمي پيش‌بيني مي‌کنند با توجه به اينکه دامنه فراگيري صنعت بازي‌هاي کامپيوتري به طور بالقوه بسيار بيشتر از صنعت سينما است، در آينده نزديک شاهد اوج گيري و رشد گسترده بازي‌هاي کامپيوتري خواهيم بود. رهيافت توليد فيلم از روي بازي‌هاي موفق يکي از راهکارهايي است که اخيرا استوديوهاي فيلم‌سازي براي اطمينان يافتن از حداقل ميزان فروش يک فيلم سينمايي به‌کار برده‌اند اما اين راهکار تاکنون به دليل عدم مشارکت کارگردانان برجسته سينما در اين رويه، چندان موفق نبوده است.

استوديوهاي فيلم‌سازي يونيورسال و فاکس اميدوارند تجربه پيترجکسون در سه‌گانه ارباب حلقه موجب موفقيت فيلم Halo شود.

شرکت مايکروسافت به عنوان بخشي از اين معامله علاوه بر دريافت 5 ميليون دلار از دو شرکت فيلم‌سازي مذکور بابت حق امتياز استفاده از بازي Halo، حدود 10 درصد از درآمد حاصل از فروش بليط‌ هاي سينما را هنگام اکران فيلم دريافت خواهد کرد.
منبع:www.iritn.com
فعلن يا علي

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
UBI ديروز اعلام كرد Ghost Recon 3 از launch-title هاي Xbox360 نخواهد بود و فوريه ي 2006 وارد بازار خواهد شد.يعني حدودا 3 ماه بعد از آمدن Xbox360.بنابراين به علت اين تاخير انتظارات گيمرها از اين بازي بالاتر خواهد رفت.اميدوارم UBI بتونه جواب اين انتظارات رو بده.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگي

اين يك پيغام از طرف حميده كه من به شما رسوندم و هیچ مسوولیتی در قبالش پذیرفته نیست !
smile.gif

http://clannfi.com/x05/pgr3x05gp1.wmv

This Video is a ... .... to anyone who thinks PGR3 is not singular, unco, Incredible and Unique

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
سلام

سوني كم كم داره بدجوري طرفدارهاش رو نا اميد مي كنه.سايت PS3 Today كه از اسمش معلومه طرفدار كدوم كنسول هست در تازه ترين اخبارش اين نوشته نگران كننده رو داشت:

PS3 Losing Support From Developers ?

از چند ماه پيش كه كنسولهاي نسل بعد معرفي شدند خيلي از شركتهاي طرفدار سوني به طرف مايكروسافت رفتند و چند تا بازي كه قرار بود به طور انحصاري براي PS3 توليد بشه براي XBOX 360 هم توليد ميشه.توي قسمت Online كه در كنسولهاي نسل بعد خيلي خيلي مهم هست ( البته توي خارج از ايران ! ) هم مايكروسافت جلوتر هست.توي قيمت هم احتمالآ همين طور ميشه.سوني واقعآ بايد يه فكري به حال PS3 بكنه و اميدوارم بكنه چون من طرفدارش هستم.

-------------------------------------------

عكسهايي از بازي زيباي Ridge Racer 6 براي كنسول XBOX 360 . من كه نميدونم چرا از اين بازي بيشتر از PGR3 خوشم اومده!

692_1311.jpg

692_1312.jpg

692_1314.jpg

692_1313.jpg

692_1315.jpg

692_1302.jpg

موفق و پيروز باشين.

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
چند عكس جديد از Fifa 06

بسيار زيبا و نيكو بود ! چه ميكنه اين فيفا و مخصوصا اكس باكس.ديگه اين نسخه رو حتما ميگيرم.1 ماه 13 روز مونده به ورود اكس باكس 260 به بازار ... واااااي !!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
carmack2.jpg

خوب
بالاخره این id Software هم توجهش به سمت PS3 جلب شد جان کارمک در مصاحبه با مجله gameinformer گفته که قرار پروژه انحصاری رو برای PS3 شروع کنن و اون پروژه DOOM3 هست البته این دوم3 با اون دوم3 PC و XBox چند فرق بزرگ داره و اصلیترین فرقش عوض شدن تمام شلها و تکسچرهای گرافیکی هست.. البته چون مصاحبه پیرو موضوع دیگه ای بوده و کارمک فقط یک اشاره کوچیک کرده امید میره که در آینده اخبار بیشتری در این زمینه بشنویم :)

"Carmack hinting towards a possible Doom3 port said that the company is looking into developing a 'super edition of the Doom3 stuff' for the Playstation3 console."​

البته در Quakecon کارمک گفته بوده که تمایل بیشتری به ساخت بازی برای X360 داره تا PS3 ولی این شاید یک روزنه امیدی باشه باسه طرفدارای کارمک (من جمله خود بنده) در اینطرف یعنی PS3.

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Saman:
بسيار زيبا و نيكو بود ! چه ميكنه اين فيفا و مخصوصا اكس باكس.ديگه اين نسخه رو حتما ميگيرم.1 ماه 13 روز مونده به ورود اكس باكس 260 به بازار ... واااااي !!

من نمیدونم این استیل بازیکنای فیفا کی میخواد درست شه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر