اخبار داغ کنسول ها

• Thread starter Thread starter Behzad
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

خوب من پیشاپیش بگم که خبر ساخت GTA جدید با نام GTA: Chicago به صورت انحصاری برای PS3 دروغ ماه آوریله :)
دیگه کسی خبرشو نزاره :)

NOTE: This is not a real game. It was part of an April Fool's prank by TheGTAPlace.com

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
خوشم میاد میدونی فرق میکنه این که حجمش بالای 200 مگابایت هست اون تریلر گیم تریلرز 44 مگ هست:confused:
خوب این که معلومه این با اون فرق داره ;)
این self-playing هستش ، فرمت فایل exe هستش ، 400 مگا بایت حجمشه ، HD هستش با رزولوشن 1280 در 720 و ...
:cheesygri
فکر میکردم منظور منو از یکمکی فرق میکنه میگیری ;)

نمیدونم چرا یک سری اخبار جالب از دستتون در رفته و نذاشتید. هر چند این خبر باسه 3, 4 روز پیشه ولی خوندنش خالی از لطف نیست..
چیزهایی که سونی در GDC برای ps3 به نمایش گذاشته از طریق HDMI و در کیفیت 1080P نبوده و جالبتر از اون عکس العمل مسئولان سونی بوده که من بهش میگم خنده دار... واقعا خودتون بخونید و قضاوت کنید:

Last week Sony president Ken kutaragi explained that the PS3 delay was due to problems with the finalization of the next-gen Blu-ray discs. Earlier today we reported that the delay might also be the result of developers not getting all the needed development tools in a timely fashion. Now, there may be even another reason for the delay.

Humphrey Cheung of tgdaily.com, claims that Sony was not able to run the console through HDMI at 1080p resolution at the recent GDC.

From the article:

Of course, we were interested in why Sony did not run the units with HDMI. There may be an obvious explanation, but we received some surprising answers from Sony's staff. First, we were told that it isn't easy to get a hold of HDMI-equipped TVs. We found this to be very strange, because after all we were at the Sony booth and all the television sets had HDMI inputs. On the second try, we were told that the reason for not using HDMI was that Sony did not have any HDMI cables and that "they are difficult to find". Matt Butrovich, a former intern with Tom's Hardware and who walked the show floor with us, offered the staff to use one of the HDMI cables he actually had in his car and connect the PS3 with the TVs. Sony officials turned down the offer and we were left without seeing the demos in HD.
سونی هیچ وقت با گیمر ها روراست نبوده اینم روش ;)

می خواستم یک تاپیک با عنوان April Fool بزنم ولی دیدم چندان کار جالبی نیست و اگه این دروغ ها همین جا پست بشن بهتره.
درسته که این اخبار دروغ هستن ولی بعضی هاشون واقعا جالبه مخصوصا اگه به واقعیت بپیوندن. خب اینم یکی دیگر از April Fool ها:
بازی Dino Crisis 4 انحصارا برای ps3 ساخته خواهد شد. بعد از عملکرد نه چندان جالب قسمت سوم بازی بر روی XBOX شرکت Capcom قصد دارد قسمت چهارم را برای Ps3 بسازد. این طور که در این خبر اومده بازی قراره تابستان 2007 عرضه بشه. داستان هم در یکی از مناطق آمریکای شمالی که مورد تاخت و تاز دایناسور ها قرار گرفته اتفاق میفته...

نوشته شده توسط kinopio:
خوب این که معلومه این با اون فرق داره ;)
این self-playing هستش ، فرمت فایل exe هستش ، 400 مگا بایت حجمشه ، HD هستش با رزولوشن 1280 در 720 و ...
:cheesygri
فکر میکردم منظور منو از یکمکی فرق میکنه میگیری ;)

ممنون کیانوش جان من که نمیتونم با این حجم دانلود کنم اگه adsl داشتم حتما میگرفتم ولی با dial up که نمیشه;)
فقط اگه تو سایت های بازی چرخی میزدی بهفکر من هم باش :p و یه تریلر کم حجم اگه تونستی برام پیدا کن:)

سلام اینم اولین عکسها از بازی smackdown vs raw 2007 این بازی برای ps2 ps3 psp و xbox 360 پاییز امسال عرضه میشه گرافیک بازی خیلی پیشرفت کرده شما حتی می تونید عرق کردن کشتی گیر ها رو ببینید!(توجه کنید که عکسها مال نسخه x360 هستش) امیدوارم خوشتون بیاد:cheesygrin:

سلام...
مایکروسافت همچنان به دنبال جذب افراد مهم بیشتری از صنعت بازی به سوی خود است. در همین راستا مایکروسافت اخیرا چند ژورنالیست مشهور و نیمه مشهور رو هم به استخدام خود درآورده تا مطالب و نقدها و... در مورد بازیهای خود مایکروسافت بنویسن و از این راه توجه گیمرها رو به خودش و کنسولش جلب کنه. البته ممکنه این افراد موارد استفاده دیگه ای هم داشته باشن (البته بعضی هاشون) مثلا مدل برای یک برنامه تلویزیونی یا تبلیغ یا هر چیزی مرتبط به بازیها! :cheesygri
معروفترین و محبوبترین این افراد(البته در بین گیمرهای حرفه ای) که اخیرا 1UP رو به مقصد مایکروسافت ترک کرده Che هست! Che واقعا یکی از بهترینها در جهان توی این زمینه هست! که اونجور که میگن داره روی یک سری مطلب برای یک بازی که هنوز اعلام نشده کار میکنه:

wtf1mj.jpg

دو نفر بعدی Tina Wood و Laura Foy هستن که قبلا تو G4TV یه سری برنامه اجرا میکردن . خبر این رو Major nelson توی سایتش داده.

onsetlauraandtina1.jpg

majornelson_outfit.jpg

مایکروسافت همچنین یکی از نویسنده های OXM رو هم استخدام کرده تا روی پروژه ای که Bungie داره میسازه کار کنه (البته منظور نوشتن مطالب و ... هست)
و این روند همینجور ادامه داره و اینها فقط 4 تا نمونه بودن...

نمیدونم کی میشه مایکروسافت یکی از نویسنده های بازیرایانه مخصوصا اونی که مطلبای XBOX360 رو مینویسه استخدام کنه!!!:cheesygri

من خیلی گرفتارم برای همین نمیتونم زیاد بیام توی سایت.
یکی دو تا خبر که البته قدیمی هم هستن بدم در مورد روولوشن

به احتمال خیلی زیاد ، خیلیهاتون Bob Ross یعنی اون نقاش مشهور که توی چند دقیقه نقاشی های بسیار زیبا میکشه رو میشناسید چون تلویزیون خودمون هم برنامه آموزشی اون رو پخش کرده. قراره که بازی ای ساخته بشه بر اساس تکنیکهای آموزش نقاشی ایشون برای کنسولهای نینتندو (یعنی DS , Revolution ) و همینطور PC

splashLandscape.jpg

بازی ای با اسم رمز Project Katana توسط Ubisoft داره برای روولوشن ساخته میشه. ظاهرا توی این بازی خشونت زیادی هستش. سبک بازی FPS هست و بطور انحصاری برای روولوشن ساخته میشه. البته وجود این بازی خیلی وقت بود که مشخص شده بود (اولین بار توسط خود بازیسازان شرکت Ubisoft چندین ماه پیش توی بوردهای IGN و توسط Matt Cassamassina وجود این بازی تایید شد.)
راستی در مورد بازیسازان Ubisoft صحبت کردم ، بد نیست این رو هم بگم که اکثر اونها با توجه به چیزهایی که دیدند پیش بینی کردند که توی نسل آینده شاهد اوج گرفتن دوباره یکی از شرکتهای تولیدکننده کنسولهای بازی خواهیم بود (که اون شرکت هم قطعا نینتندو هستش)

شرکت Free Radical هم داره یک بازی انحصاری برای روولوشن میسازه. هنوز هیچگونه اطلاعاتی از این بازی مطرح نشده. در واقع هنوز هیچ منبعی هم وجود این بازی رو تایید نکرده (غیر از یکی از دوستان من در شرکت نینتندو که وجود این بازی رو تایید کرد :cheesygri )

حالا که حمید از Che Chou صحبت کرد بهتره اینم بگم که زمانی که داشتیم روی مشخصات سخت افزاری روولوشن که توسط Matt مطرح شده بود بحث میکردیم ، Che به طرفداران نینتندو گفت که نگران نباشند چرا که خصوصیات سری روولوشن که هنوز مطرح نشده همه رو حیرت زده میکنه. البته Che از طریق جاسوسهایی که داره تونسته از این خصوصیات سری باخبر بشه :laughing:
(مقر شرکتهای نینتندو و مایکروسافت هر دو در ردموند هستش)

در GDC شرکتهای Bioware و Pandemic وقتی در پشت درهای بسته کنسول روولوشن (و احتمالا ویژگیهای سری اون رو که هنوز فاش نشده) رو دیدند حیرت زده شدند و نظرات بسیار جالبی در مورد این کنسول داشتند.
راستی در مورد مشخصات فنی روولوشن که IGN گزارش کرده من هنوز فکر میکنم که مربوط به Dev kit های نهایی نباشه (فکر نمیکنم اصلا هنوز Dev kit های نهایی به بازیسازان داده شده باشه)
احتمالا خود کنسول روولوشن در زمان عرضه مشخصاتش با این مشخصات اعلام شده متفاوت خواهد بود (CPU با سرعت 900 - 1100 مگا هرتز و GPU با کلاک 300 - 350 مگا هرتز یک پیش بینی معقول هستش) البته همونطور که بارها خود شرکت نینتندو گفته ، تمرکز این شرکت در نسل آینده بر روی گرافیک نخواهد بود. نینتندو همواره به دنبال نوآوری بوده و شرکتهای دیگه هم همیشه بلافاصله از طرحهای نینتندو استفاده میکنند (بهتره بگیم می دزدند :cheesygri )

Sony-thief.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or