اخبار داغ کنسول ها

• Thread starter Thread starter Behzad
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

یکسری شایعات جالب در مورد بازیهای جدید Xbox360 که قراره بزودی معرفی بشن در سایتهای ژاپنی پخش شده ، البته خیلی از چیزهاش با هم نمیخونند که احتمال شایعه بودنشون رو زیادتر میکنه اما بهر حال فکر میکنم اگه بدونید بد نباشه :cheesygri
چند تا از بازیهای جدید که نام برده شدند اینها هستند:

- Chrono Guransu (with Sakaguchi supervision)
- New Seiken densetsu
- New Lufia
- New Level 5's Online game
- Heavy Nightmare
- Fantasy ....

که در بین اونها وجود شماره جدیدی از سری بازی Chrono بسیار جالبه ، همینطور نسخه ای از بازی Seiken densetsu یا Secret of Mana (نام انگلیسیشه) که در مجموع میشه دو تا بازی از Square Enix
بعلاوه بازی آنلاین ساخته شده توسط Level 5 هم میتونه جالب باشه.
البته همونطور که گفتم و میتونید ببینید مشکلات اساسی و تناقضهای زیادی توی این شایعات وجود داره که باعث میشه احتمال درست بودنشون بسیار کم بشه. بهرحال باید منتظر موند و دید مایکروسافت چه بازیهای جدیدی برای کنسولش معرفی میکنه (خدا کنه چند تا بازی RPG توپ توشون باشه :cheesygri )

نوشته شده توسط ehsan_62:
:exclaim: :confused: این وسط ما چی کاره هستیم ؟
احسان جان روی سخن من با کسانی که به کنسولهای Xbox علاقه دارند نبود. بالاخره هر کسی یک سلیقه ای داره ، من خودم Xbox دارم و به محض اینکه Xbox360 هم کپی خور بشه یکی میخرم. همونطور هم که بارها گفتم این کنسول یک کنسول بسیار قوی و خوب هستش که بنظرم هر کسی میتونه و قدرت خریدش رو داره باید اونو بخره. من در مورد آدمهای متعصبی صحبت میکنم که موضوع به این واضحی رو هم قبول نمیکنند و انتظار دارند که مایکروسافت با عرضه بازیهایی مثل اون 4 تا بازی (که هیچکدومشون غیر از Chrome Hounds اصلا با سلیقه ژاپنی ها جور در نمیاد) بتونه یکدفعه معجزه کنه و فروشش رو در ژاپن به حد قابل قبولی برسونه.

نوشته شده توسط Police_110:
کیانوش جان بهتر نبود از این مطالب رو یه خورده ترجمه میکردی

که همه درست متوجه شند
فکر نمیکنم خیلی مهم باشه. منظور کلی من این بود که تاریخ این خبر به 4 روز پیش بر میگرده (برای همین تاریخ اون مقاله رو پر رنگ کردم تا مشخص تر بشه)
بعلاوه اون چیزی که همه میدونن و دیگه باورش کردن (حتی طرفدارهای مایکروسافت) اینه که مایکروسافت توی ژاپن شانسی نداره. مشکل خیلی ها اینه که نمیتونن با واقعیات کنار بیان و این مشکل توی گیمرهای ایرانی خیلی بیشتره.

احسان جان روی سخن من با کسانی که به کنسولهای Xbox علاقه دارند نبود. بالاخره هر کسی یک سلیقه ای داره ، من خودم Xbox دارم و به محض اینکه Xbox360 هم کپی خور بشه یکی میخرم. همونطور هم که بارها گفتم این کنسول یک کنسول بسیار قوی و خوب هستش که بنظرم هر کسی میتونه و قدرت خریدش رو داره باید اونو بخره. من در مورد آدمهای متعصبی صحبت میکنم که موضوع به این واضحی رو هم قبول نمیکنند و انتظار دارند که مایکروسافت با عرضه بازیهایی مثل اون 4 تا بازی (که هیچکدومشون غیر از Chrome Hounds اصلا با سلیقه ژاپنی ها جور در نمیاد) بتونه یکدفعه معجزه کنه و فروشش رو در ژاپن به حد قابل قبولی برسونه
کیانوش جان فروش زیاد 360 توی ژاپن منا خوشحال میکنه ولی اگر هم فروش نره زیاد ناراحت نیستم ،من این جا تا چند وقت دیگه میشینم توی خونه با بازی هاش کیف میکنم ،از دستگاه PS3 هم نفرتی ندارم حالا جدا از علاقه ی شخصیم به 360 ،
به دلیل اینکه PS2 بازار را با سیاستی که برای من جالب نبود قبضه کرد دوست دارم یک محصول دیگه ای جاشا بگیره ، چون واقعا اسم PLAYSTATION هر جا گفته میشه دیگه اجازه اجازه داده نمیشه در مورد چیزه دیگه ای بحث بشه ، میتونم بگم خیلی بی دلیل تبدیل به یک بت شده ، اینکه میگم بیدلیل برای اینکه همون بازی هایی که روی PS بود اگر برای دستگاه دیگه ای میومد( حتی با کیفیت بهتر) اونقدر فروش نمیکرد ، در حالی که PS فقط یک دستگاه شبیه کنسول های دیگه بوده.
حرف آخرم هم اینه که XBOX 360 الان جایگاه خودش را داره حالا کمتر از محصولات SONY مهم نیست ، مهم اینه که توی کارش تا الان موفق بوده و مشکل حادی نداشته ، به شخصه خودما وارد این جنگ تعصبانه نمیکنم(یه مقدار بچه گانه)

اگر هم قبل از این بحثی داشتم فقط جهت دفاع از موقعیت این دستگاه بوده نه خراب کردن موقعیت PS3 یا ...
الانم خوب جو تاپیک های این سایت خوشبختانه دوستانه تر شده (در مورد PS VS XBOX) ولی من هنوز موضع خودم را در مورد ANTI-SONY دارم(بنا به دلایلم)
بالاخره MS هم سیاست هایی برای خودش داره که شاید اونا هم زیاد جالب نباشه ولی تا اینجا چون حد اقل در مورد دستگاه XBOX 360 کاملا روراست بوده، اگر هم ادامه ی این پست من میخواد به بحث کشدار کشیده بشه یک کلمه بگم که اینا همش نظر شخصیه من بوده و علاقه ای به ادامه ی بحث ندارم
در آخره آخر هم بگم که تموم این کنسول ها فقط جنبه ی تفریحی دارند و غیر از این دیگه میشه تعصب ...(البته جنبه های تحقیقی ،تشریحی .. به کنار)

نوشته شده توسط ehsan_62:
کیانوش جان فروش زیاد 360 توی ژاپن منا خوشحال میکنه ولی اگر هم فروش نره زیاد ناراحت نیستم ،من این جا تا چند وقت دیگه میشینم توی خونه با بازی هاش کیف میکنم ،از دستگاه PS3 هم نفرتی ندارم حالا جدا از علاقه ی شخصیم به 360 ،
به دلیل اینکه PS2 بازار را با سیاستی که برای من جالب نبود قبضه کرد دوست دارم یک محصول دیگه ای جاشا بگیره ، چون واقعا اسم PLAYSTATION هر جا گفته میشه دیگه اجازه اجازه داده نمیشه در مورد چیزه دیگه ای بحث بشه ، میتونم بگم خیلی بی دلیل تبدیل به یک بت شده ، اینکه میگم بیدلیل برای اینکه همون بازی هایی که روی PS بود اگر برای دستگاه دیگه ای میومد( حتی با کیفیت بهتر) اونقدر فروش نمیکرد ، در حالی که PS فقط یک دستگاه شبیه کنسول های دیگه بوده.
حرف آخرم هم اینه که XBOX 360 الان جایگاه خودش را داره حالا کمتر از محصولات SONY مهم نیست ، مهم اینه که توی کارش تا الان موفق بوده و مشکل حادی نداشته ، به شخصه خودما وارد این جنگ تعصبانه نمیکنم(یه مقدار بچه گانه)

اگر هم قبل از این بحثی داشتم فقط جهت دفاع از موقعیت این دستگاه بوده نه خراب کردن موقعیت PS3 یا ...
الانم خوب جو تاپیک های این سایت خوشبختانه دوستانه تر شده (در مورد PS VS XBOX) ولی من هنوز موضع خودم را در مورد ANTI-SONY دارم(بنا به دلایلم)
بالاخره MS هم سیاست هایی برای خودش داره که شاید اونا هم زیاد جالب نباشه ولی تا اینجا چون حد اقل در مورد دستگاه XBOX 360 کاملا روراست بوده، اگر هم ادامه ی این پست من میخواد به بحث کشدار کشیده بشه یک کلمه بگم که اینا همش نظر شخصیه من بوده و علاقه ای به ادامه ی بحث ندارم
در آخره آخر هم بگم که تموم این کنسول ها فقط جنبه ی تفریحی دارند و غیر از این دیگه میشه تعصب ...(البته جنبه های تحقیقی ،تشریحی .. به کنار)
احسان جان من که گفتم منظور من طرفدارهای Xbox360 (که یکیشون هم خودت هستی) نبود. بهرحال هرکسی با سلیقه ای که داره به یک کنسول بیشتر علاقمند میشه. مثلا اگه بازیهای FPS دوست داشته باشه میره سمت Xbox360 و اگه بازیهای ژاپنی و RPG بیشتر دوست داشته باشه میره سمت PS3 (البته اینها رو بعنوان مثال گفتم چون مثلا در حال حاضر Xbox360 بازیهای RPG زیاد داره و بعید نیست در آینده بیشتر هم بشه). مسئله مهم اینه که علاقمند بودن و طرفدار یک کنسول بودن با تعصب بیجا و بی منطق داشتن خیلی فرق میکنه.
طریقه شناخت اون آدمهای متعصب خیلی راحته:
1. اگه به خبرها ، نظرها و صحبتهایی که این آدمها در گذشته کردند و الان هم میکنند نگاه کنی میبینی که تمام اونها مربوط به یک کنسول میشه (مثلا طرفدارهای متعصب سونی فقط در مورد PS3 و طرفدارهای متعصب مایکروسافت فقط در مورد Xbox360) ، اگر هم مطلبی در مورد کنسول رقیب بگن فقط و فقط در جهت خراب کردن اون کنسول بوده و هست ، فقط سعی میکنن یک مطلب پیدا کنن و مسخره کنن و کنسول رقیب رو بکوبونن.
2. همیشه سعی میکنن واقعیات رو اونجور که دوست دارن ببینن ، هیچ وقت حتی ذره ای تلاش نمیکنن با واقعیات کنار بیان
فاکتورهای دیگه ای هم هستش که بشه نام برد اما همینا مهم ترینهاشون بودن.
من خودم علاقه شخصی ام به کنسول روولوشن و شرکت نینتندو هستش اما فقط کافیه یک نگاه به پستهای من توی این یک ماه و خورده ای که اینجا هستم بندازی تا ببینی در مورد دو تا کنسول دیگه بیشتر خبر گذاشتم توی این تاپیک ، یعنی هر زمان که حالشو داشتم :cheesygri در مورد هر کنسولی که شده مطلب گذاشتم. خیلی وقتها از اونها تعریف و تمجیدم کردم و همیشه هم گفتم که تا جایی که بتونم همشون رو میخرم (جالب اینجاست که آدمهایی که فقط کافیه یک نگاه به پستهای گذشتشون بندازی تا ببینی چقدر تعصب دارن میان و به من میگن :laughing: fanboy )
اینجور آدمها حتی ارزش بحث کردن هم ندارن چون اصلا نمیشه با کسی که میگه مرغ من یک پا داره بحث منطقی کرد. اینجور افراد توی forum های خارجی خیلی راحت بن میشن (یعنی اونجا خیلی راحت قانون اجرا میشه) اما خوب ماها هنوز خیلی با اونها فاصله داریم و توقعی هم نمیشه داشت.
بهرحال ما ایرانیها تا بخواهیم خیلی چیزها رو یاد بگیریم سالها زمان لازم داریم.

یکی از افرادی که Source های زیادی نزدیک به مایکروسافت داره گفتش که فردا بازیهای بزرگی برای Xbox360 کانفیرم میشن. باید تا فردا منتظر بمونیم و ببینیم چه بازیهایی معرفی میشن.

مثل اینکه بازی N3 هم از فامیتسو امتیاز 10/9/9/9 (37/40) گرفته که امتیاز خیلی خوبیه.

نوشته شده توسط kinopio:
یکی از افرادی که Source های زیادی نزدیک به مایکروسافت داره گفتش که فردا بازیهای بزرگی برای Xbox360 کانفیرم میشن. باید تا فردا منتظر بمونیم و ببینیم چه بازیهایی معرفی میشن.

Blim = source ????
من حدس میزنم که مایکروسافت اعلام بکنه که دیگه تولید نسخه Core رو متوقف میکنه و فقط نسخه Premium رو با 100GB هارد و قیمت 399$ عرضه میکنه!
یکی از اون بازیها هم شاید از سری Tales... باشه. من منتظر اون روزی هستم که ساخت Next-Gen Killer instinct برای X360 اعلام بشه :cheesygri

نوشته شده توسط Restricted Area:
Blim = source ????
من حدس میزنم که مایکروسافت اعلام بکنه که دیگه تولید نسخه Core رو متوقف میکنه و فقط نسخه Premium رو با 100GB هارد و قیمت 399$ عرضه میکنه!
یکی از اون بازیها هم شاید از سری Tales... باشه. من منتظر اون روزی هستم که ساخت Next-Gen Killer instinct برای X360 اعلام بشه :cheesygri
آره Blim گفته که از رابطهایی که داره و باهاشون صحبت کرده چیزهایی شنیده (که البته همش رو نمیشه گفت تا فردا :cheesygri ) و فقط میتونه بگه که فردا خبرهای خوبی خواهد بود. در ضمن خود Arne هم این موضوع رو تایید کرده.
اینم از طرف من نشنیده بگیرید که یکی از اون بازیها Tales هستش :p

نوشته شده توسط kinopio:
احسان جان من که گفتم منظور من طرفدارهای Xbox360 (که یکیشون هم خودت هستی) نبود. بهرحال هرکسی با سلیقه ای که داره به یک کنسول بیشتر علاقمند میشه. مثلا اگه بازیهای FPS دوست داشته باشه میره سمت Xbox360 و اگه بازیهای ژاپنی و RPG بیشتر دوست داشته باشه میره سمت PS3 (البته اینها رو بعنوان مثال گفتم چون مثلا در حال حاضر Xbox360 بازیهای RPG زیاد داره و بعید نیست در آینده بیشتر هم بشه). مسئله مهم اینه که علاقمند بودن و طرفدار یک کنسول بودن با تعصب بیجا و بی منطق داشتن خیلی فرق میکنه.
طریقه شناخت اون آدمهای متعصب خیلی راحته:
1. اگه به خبرها ، نظرها و صحبتهایی که این آدمها در گذشته کردند و الان هم میکنند نگاه کنی میبینی که تمام اونها مربوط به یک کنسول میشه (مثلا طرفدارهای متعصب سونی فقط در مورد PS3 و طرفدارهای متعصب مایکروسافت فقط در مورد Xbox360) ، اگر هم مطلبی در مورد کنسول رقیب بگن فقط و فقط در جهت خراب کردن اون کنسول بوده و هست ، فقط سعی میکنن یک مطلب پیدا کنن و مسخره کنن و کنسول رقیب رو بکوبونن.
2. همیشه سعی میکنن واقعیات رو اونجور که دوست دارن ببینن ، هیچ وقت حتی ذره ای تلاش نمیکنن با واقعیات کنار بیان
فاکتورهای دیگه ای هم هستش که بشه نام برد اما همینا مهم ترینهاشون بودن.
من خودم علاقه شخصی ام به کنسول روولوشن و شرکت نینتندو هستش اما فقط کافیه یک نگاه به پستهای من توی این یک ماه و خورده ای که اینجا هستم بندازی تا ببینی در مورد دو تا کنسول دیگه بیشتر خبر گذاشتم توی این تاپیک ، یعنی هر زمان که حالشو داشتم :cheesygri در مورد هر کنسولی که شده مطلب گذاشتم. خیلی وقتها از اونها تعریف و تمجیدم کردم و همیشه هم گفتم که تا جایی که بتونم همشون رو میخرم (جالب اینجاست که آدمهایی که فقط کافیه یک نگاه به پستهای گذشتشون بندازی تا ببینی چقدر تعصب دارن میان و به من میگن :laughing: fanboy )
اینجور آدمها حتی ارزش بحث کردن هم ندارن چون اصلا نمیشه با کسی که میگه مرغ من یک پا داره بحث منطقی کرد. اینجور افراد توی forum های خارجی خیلی راحت بن میشن (یعنی اونجا خیلی راحت قانون اجرا میشه) اما خوب ماها هنوز خیلی با اونها فاصله داریم و توقعی هم نمیشه داشت.
بهرحال ما ایرانیها تا بخواهیم خیلی چیزها رو یاد بگیریم سالها زمان لازم داریم.

من نمیدونم این بابا با من چه مشکلی داره و واسم هم مهم نیست ولی لازمه بگم که اگه من فقط اخبار xbox360 رو میزارم واسه اینه که الان موجوده و خبراش بیشتره و در ضمن طرفدارهای ps3 اینقدر هستن که واسش خبر بزارن که به من نوبت نرسه!
شما خیلی راحت میتونین به صفحه قبل نگاه کنین و ببینین که من فقط اطلاع رسانی کردم و هیچ چیز به ان اضافه نکردم ولی پشت اون این ادم شروع به مسخره کردن من و خبر من و xbox360 کرد که راحت میتونین ببینین .(اگه منصف باشین خودتون میفهمین کی فنبوی هست)جالبه من که تا حالا xbox هم دستم نگرفتم تعصب دارم!!!
خیلی ها تو این سایت اگه طرفدار xbox360 هستن بخاطر شرایط موجود و از روی عقل هست نه از روی احساس چون اکثرا حتی xbox هم نداشتن!دلایل این موضوع هم قبلا به طور مفصل راجبش بحث شده و جالبه بدونی که در ابتدا که من به این سایت اومدم طرفدار ps3 بودم ولی با شنیدن حرفهای دوستان و مخصوصا اقا حمید نظرم برگشت و طرفدار xbox360 شدم.
تا موقعی که شما به این سایت نیومده بودی اینجا بحث سالم بود و کسی به کسی توهین نمیکرد ولی نمیدونم این چه اخلاقیه که شما دارین.
جالبه دوستان بدونن که اولین کسی که به این ادم خوشامد گفت تو سایت من بودم و دوست داشتم باحاش بحث کنم تا اطلاعاتشو بریزه بیرون تا بقیه بتونن استفاده کنن ولی متاسفانه طریقه بحث کردن ایشون توهین امیزه و با مدرک بحث نمیکنه که دیگران بتونن استفاده کنن.
لازمه اینو بگم که همه میدونن که شانس بدست اوردن بازار جاپن برای ms کمه ولی همین که ms داره تمام سعیشو میکنه جالبه و فابل قبول.
سونی شرکت قدرتمندی هست و در زمینه کنسول حرف اولو میزنه و بازیهای خیلی خوبی داره که من بارها به این موارد اشاره کردم و تو تاپیک ها معلومه . ولی من الان دوست دارم که سونی یه رقیب قوی پیدا کنه و ماجرای xbox تکرار نشه چون این به نفع هیچکس نیست.
در اخر برای بار اخر میگم دست از سر من بردار و به کار خودت برس :cheesygri

آخرین ویرایش:
PlayStation 3: 499USD - Developers Speak
» PlayStation 3: 499USD - Developers Speak
Article posted by XanTium | 5-4-2006 5:50 | Permalink
» Comment article

From spong.com:
Gossip doing the rounds amongst Californian developers seeks to peg the price of Sony's looming PlayStation 3, with the figure of $499 being bandied around quite actively in the last few days.

According to several sources, publisher-owned developers taking receipt of updated development kits have been briefed that the pricepoint is final. However, there are a few inconsistencies and therefore this news should be filed in your brain as grounded speculation, not confirmation.

خب دیگه واضحه و مهم.

یه فیس پلیت و کنترلر فیس پلیت زیبا برای xbox360 اومده که دیدنش خالی از لطف نیست.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
ms برای موفقیت تو جاپن هر کاری میکنه حتی چند تا از مدلهای معروف جاپنی رو اورده تو xboxlive که pgr3 با بقیه بازی کنن!!!:cheesygri

ms با این کاراش حرص خیلیهارو در اورده سونی که جای خود داره:p
-------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشته شده توسط amir_amd:
PlayStation 3: 499USD - Developers Speak
» PlayStation 3: 499USD - Developers Speak
Article posted by XanTium | 5-4-2006 5:50 | Permalink
» Comment article

From spong.com:

خب دیگه واضحه و مهم.
کلا Spong رو زیاد جدی نگیرید:cheesygri به هر حال این هم خبر معتبرتر:

New info , as George Fornay President of Sony Computer EntertainmentFrance and Vice president of Sony Computer Entertainment Europe was interviewed on french radio yesterday, Europe 1 : "PS3 will be available around 500 €, in the range of 499-599 €"

البته هنوز هیچ چیز مشخص نیست ولی مثل اینکه حرف من داره درست تر از آب درمیاد کیانوش
;) :cheesygri
البته این حدودی که توسط این فرد اعلام شده یعنی بین 499 تا 599 یورو خیلی بازه بزرگی هست ولی در هر صورت 499 یورو میشه حدود 602 تا 610 دلار و 599 یورو هم میشه 723 تا 730 دلار آمریکا که واقعا برای یک کنسول بازی رقم بسیار بالایی هست ولی اگه این قیمت مثلا در فرانسه حقیقت داشته باشه فکر کنم ps3 تو آمریکا هم قیمتی بین 500 تا 600 دلار داشته باشه در غیر این این صورت (بالاتر بودن قیمت) فقط یک عبارت را میشه به سونی گفت:

The Game Is Over! U R The Loser! And MS will capture Your stronghold! BABYE :cheesygri

واقعا دلم میسوزه و تاسف میخورم وقتی که میبینم مایکروسافت هر کاری میکنه تا نظر مثبت ژاپنی ها رو جلب کنه ولی نمیتونه! خیلی آدمای عجیبی هستن این ژاپنی ها و به نظر من خیلی هم نژادپرست هستن چون از خرید هرگونه محصول غیرژاپنی سرباز میزنند. البته این هم یکی از دلایل پیشرفتشون هست و باعث میشه صنایع داخلیشون روزبرزو قویتر بشن و به یک غول در سطح جهانی تبدیل بشن. به هر حال فردا احتمالا تمام تلاش مایکروسافت باز هم برای ایجاد تغییراتی در وضعیت XBOX360 در بازار ژاپن خواهد بود ولی من که بعید میدونم اثر چندانی داشته باشه:(
اینها بازیهایی هستن که احتمال اعلام شدنشون هست که در اون صورت من فکر کنم غیر ژاپنی ها بیشتر از ژاپنی ها خوشحال میشن در حالی که اگه هر کنسول دیگه ای بود ژاپنی ها در صورت اعلام چنین بازیهایی خودشونو براش تام و جر ی میدادن

- PSO Universe
- VF5
- After Burner
- Tales of ..
- Winning Eleven
- Chrono Guransu
- New Seiken densetsu
- New Lufia
- New Level 5's Online game

به قول یکی:

OMG, call bauer ! Japan is under attack !
:cheesygri

تصاویری جدید از بازی Saint's Row برای XBOX360. به نظر من که برای اولین بار شاهد یک GTA Clone بسیار خوب خواهیم بود. امیدوارم:

04.jpg

06.jpg

07.jpg

01.jpg

02.jpg

03.jpg

05.jpg

08.jpg

این هم تصاویری بسیار بسیار زیبا از بازی Cellfactor که حتما حتما اگر تریلر بازی رو ندیدید این تصاویر رو ببینید هر چند که در این تصاویر نمیتونید فیزیک ماورایی بازی رو درک کنید. چون عکسها بزرگ هستن لینکهاشون رو میذارم:

http://videogamerx.gamedonga.co.kr/gamenews/usernews/bonobono/a001/616/01.jpg

http://videogamerx.gamedonga.co.kr/gamenews/usernews/bonobono/a001/616/02.jpg

http://videogamerx.gamedonga.co.kr/gamenews/usernews/bonobono/a001/616/05.jpg

http://videogamerx.gamedonga.co.kr/gamenews/usernews/bonobono/a001/616/08.jpg

http://videogamerx.gamedonga.co.kr/gamenews/usernews/bonobono/a001/616/12.jpg

این هم تصاویری زیبا و بزرگ از دو کاراکتر زیبای:cheesygri بازی Dead Rising فقط حیف که نمیشه پوسترشون کرد باسه مجله :cheesygri

http://img.gamespot.com/gamespot/images/2006/078/928326_20060320_screen027.jpg

http://img.gamespot.com/gamespot/images/2006/078/928326_20060320_screen026.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or