اخبار داغ بازی ها

• Thread starter Thread starter Konami
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Konami

Administrator
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:
نوشته شده توسط Konami:
سلام ...

از اين به بعد چند تا بخش خبري داريم كه سعي ميكنم مطلب را در تاپيك و صفحه اول پست كنم ...

همه با استديو CDV اشناييت كامل ندارند و كساني كه اين استديو را ميشناسن بيشتر به خاطر بازي معروف آن Blitzkrieg است و بازيي هاي ديگري همچون Codename: PANZERS و استراتژي باز هاي خفن با بازي Cossacks ... اما شايد كمتر كسي در ايران بازي Lula را از اين استديو بشناسه ! اين بازي در نسخه هاي كوتاهي در گذشته عرضه ميشد كه كاملا 2 بعدي بود ولي نسخه جديد ان كاملا 3 بعدي و با گرافيكي جديد و امكانات بيشتر و بسيار كامل است ! اين بازي يك بازي كاملا سكسي و شهوت بر انگيز (erotic) و از جانب بسياري از كشور ها تحريم و غير قابل پخش است! شماره جديد ان با نام كامل Lula 3D به زودي وارد بازار ها ميشه البته با فروش بسيار قانوني و چون اين شركت الماني هست پليس المان نظارت بسيار سختي را براي فروش اين بازي به افراد خواهد داشت و فروش ان به افراد زير 18 سال مجازات بسيار سختي را در پيش دارد ... اين بازي يك بازي ماجرايي ... اكشن و كاملا سكسي است و سبك گيم پلي ان شباهت هايي به GTA دارد... تعدادي تصوير از اين بازي كه البته ايها از تصاوير معمول بازي است و شما اين بازي را بسيار خفن تر از آن چيزي كه ميپنداريد هست در نظر بگيريد!

1.jpg

1%20(1).jpg

1%20(2).jpg

كساني كه خواستار اطلاعات بيشتر از اين بازي هستند ميتونن به سايت بازي www.lula.de مراجعه كنند ... البته بخاطر داشته باشيد در سايت رسمي اين بازي به علت مشاهده ان توسط افراد زير 18 سال از تصاوير نا مناسب بازي استفاده نشده و تصاوير از مراحل و كار هاي اصلي بازي به ايميل اشخاص عضو ارسال مي شود !

بابا اقلا اینارو نمینوشتی پس فردا سایت فیلتر نشه بی بازی سنتر شیم :neutral:

سلام به همه دوستان

این یه خبر جالب دیروز پیدا کردم راجع به پرنس هستش

این طور که من ترجمه کردم دو جوان که می خواستند حرکات پرنس رو در دنیای واقعی انجام بدند
دربو داغون شدند

بابا اینا دیگه کیند :confused: :confused: :confused:
3060000000055829.jpg

این هم لینک خبری
LINK

آخرین ویرایش:
Family Media Guide امروز لیست پرخشونت ترین بازیهای سال 2005 را اعلام کرد :

1- Resident Evil 4

2- GTA: San Andreas

3- God of War

4- Narc

5- Killer 7

6- The Warriors

7- 50 Cent (فروش این بازی در کشور استرالیا به دلیل خشونت بیش از حد ممنوع شده است)

8- Crime Life: Gang Wars

9- Condemned: Criminal Origins

10- True Crime: New York City

از این 10 بازی 2 بازی GTA:SA و The Warriors از محصولات کمپانی RockStar هستند که سابقه درخشانی (!) در ساخت بازیهای خشن دارد.

نکته جالب توجه دیگر این است که از بین این 10 بازی فقط 2 عنوان GTA: SA و Crime Life و البته در آینده Condemned و True Crime New York City برای PC به بازار آمده اند و 6 عنوان دیگر ویژه کنسولهای PS2 و XBOX هستند !

از طرف دیگر 9 عنوان از 10 عنوان ذکر شده برای کنسول PS2 وارد بازار شده اند ! به این ترتیب میتوان کنسول PS2 را خشن ترین دستگاه بازی سال 2005 هم نامید !

اين بازي 50 Cent اومده؟؟؟
فقط براي Ps2 ???!؟؟؟

اومده ... براي PS2 و XBOX و در آینده برای PSP هم میاد که البته نسخه های PS2 و XBOX به طرز فجیعی ضعیف هستن و ارزش حتی 1 بار امتحان کردن رو هم ندارن !

GameSpot Score > 4.8

IGN Score > 6.5

این طور که من ترجمه کردم دو جوان که می خواستند حرکات پرنس رو در دنیای واقعی انجام بدند
دربو داغون شدند

بابا اینا دیگه کیند
مثلا کدوم حرکاتشو..همونی که روی دیوار راه میره...فکر کنم این دو نفر حتما از دیوونه خونه فرار کرده بودند

آخرین ویرایش:
نوشته شده توسط solidsnake:
:) :) :) :) آدم چی بگه آخه این جوونها هم حالشون خوب نبوده آقام هم نمیتونه حرکات پرنس
رو تو واقعیت انجام بده :) :)
توی خواب هم نمیشه انجام داد من یه چند بار سعی کردم بشه ولی نشد :lol:
آقا این pop3 بلاخره فردا میاد دیگه نه ؟

RRXX-1.jpg

در حالی که هنوز مدت زمان نسبتا زیادی تا انتشار بازی Rumble Roses XX برای کنسول XBOX 360 باقی مانده است ، Konami با طراحی یک مدل از Reiko شخصیت اصلی بازی ، قصد دارد تا آن را به فروش برساند!

RRXX-2.jpg

پیش فروش این مدل 27 سانتی متری که 134.6$ قیمت دارد از 25 نوامبر (5 روز پیش) شروع شده است و تا اواسط فوریه سال آینده ادامه خواهد داشت و از طریق سایتهای http://www.konamistyle.jp/index.html و http://www.sofmap.com/shop/default.asp به فروش میرسد.
این محصول در روز 26 May سال آینده در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت ...

RRXX-3.jpg
RRXX-4.jpg

نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
توی خواب هم نمیشه انجام داد من یه چند بار سعی کردم بشه ولی نشد :lol:
آقا این pop3 بلاخره فردا میاد دیگه نه ؟

من يه بار تو خواب اين كارا رو كردم ولي بعد با مغز از تختم افتادم

نوشته شده توسط Police _ 110:
سلام به همه دوستان

دربو داغون شدند

بابا اینا دیگه کیند :confused: :confused: :confused:
3060000000055829.jpg

این هم لینک خبری
LINK

ُسلام

این مطلبی اون من چند روز پیش در مورد نوشتم الان یه دیمو ازش پیدا کردم
که فکر کنم این خبر الکی بوده و جنبه تبلیغاتی داشته
اگه می تونید حتما یه نگاهی بهش بیندازید چون من دانلودش میکردم تا 87 درصد بشتر نرفت
نتونستم آخرش رو ببینم که چه طور تموم میشه ولی باحال بودش

5 MB

بازي پرنس براي كنسولها امتياز 8.6 را از گيم اسپات گرفته هنوز نسخه pc امتياز نگرفته

graphics 9

gameplay 9

sound 9

value 8

tilt 8
این بازی از کدوم سایت این امتیاز را گرفت؟؟؟؟ اما اگه اینطور باشه پس نسخه ی PC امتیاز خیلی بالایی بدست نمیاره چون معمولا نسخه ی PC این بازی از کنسول ها امتیاز کمتری میگیره....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or