اخبار داغ بازی ها

• Thread starter Thread starter Konami
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Konami

Administrator
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:
این بازی از کدوم سایت این امتیاز را گرفت؟؟؟؟ اما اگه اینطور باشه پس نسخه ی Pc امتیاز خیلی بالایی بدست نمیاره چون معمولا نسخه ی Pc این بازی از کنسول ها امتیاز کمتری میگیره....

گفت که از گیم اسپات ... من انتظار امتیاز بالاتری از این بازی داشتم ... حداقل نسخه Pc باید بالاتر بگیره ... الان برای نسخه Pc تو گیم اسپات 95 نفر به بازی امتیاز دادن که میانگینش شده 9.9 !! 3 نفر هم ریویو نوشتن هر 3 نفر 10 دادن به بازی و 2 تاشون گفتن بهترین بازی ای که تا حالا دیدیم بوده ...

گفت که از گیم اسپات ... من انتظار امتیاز بالاتری از این بازی داشتم ... حداقل نسخه Pc باید بالاتر بگیره ... الان برای نسخه Pc تو گیم اسپات 95 نفر به بازی امتیاز دادن که میانگینش شده 9.9 !! 3 نفر هم ریویو نوشتن هر 3 نفر 10 دادن به بازی و 2 تاشون گفتن بهترین بازی ای که تا حالا دیدیم بوده ...
Woo0o0o00o0o0o0W
ایول باید جالب باشه وقتی کسی این طوری ازش تعریف کنه یکمش هم جنبه ی تعصب داشته باشه حد اقل یکمش هم درسته.
به نظر من از 2 شماره قبلی باید بهتر باشه.
+++
راستی کسی نسخه ی پی سی رو بازی کرده؟ از استارفورس استفاده کرده یا نه؟

البته اونايي كه راي ميدن و ريويو مينويسن يه سريش از روي تعصب ولي خدا كنه امتياز بيشتر بشه

ولي به نظر من در حد همون امتياز كنسول ميشه چون اين بازي زياد كامپيوترش با كنسول فرقي نداره

حداقل نسخه Pc باید بالاتر بگیره ... الان برای نسخه Pc تو گیم اسپات 95 نفر به بازی امتیاز دادن که میانگینش شده 9.9 !! 3 نفر هم ریویو نوشتن هر 3 نفر 10 دادن به بازی و 2 تاشون گفتن بهترین بازی ای که تا حالا دیدیم بوده ...
البته اونايي كه راي ميدن و ريويو مينويسن يه سريش از روي تعصب ولي خدا كنه امتياز بيشتر بشه

ولي به نظر من در حد همون امتياز كنسول ميشه چون اين بازي زياد كامپيوترش با كنسول فرقي نداره
منم با حرف MGS موافقم...تنها مزیتی که نسخه ی PC نسبت به کنسول میتونه داشته باشه گرافیک بازی هست اما من از عکس هایی هم که از POP 3 دیدم گرافیکش خیلی نسبت به نسخه ی قبلش تغییری نکرده کلا فکر نمیکنم برای PC امتیازی بالاتر از 9 بگیره....

راستی کسی نسخه ی پی سی رو بازی کرده؟ از استارفورس استفاده کرده یا نه؟
فکر نکنم نسخه ی PC هنوز در ایران به بازار اومده باشه...اما باحتمال زیاد از همون استارفورس استفاده میکنه

احتمالش خیلی ضعیف هست که نسخه پیسی بالا بگیره

نکته ای که این وسط جالب هست اینه که همیشه نسخه پیسی دیر امتیاز میگیره یعنی اول تمام کنسول ها امتیاز میگیرن و میبینید بعد از یکی دو هفته یه نقد هم برای نسخه پیسی مینویسند یه علتش اینه که طرف دیگه منتظر نقد این بازی نشه و بره نسخه کنسول رو که نقدش نوشته شده بخره

در حالی که اگر مثلا همین اقدام رو در مورد NFS:MW بررسی میکردید میدیدید در چند روز اول نسخه پیسی بالاتر از 1000 نفر بهش امتیاز دادن اما کل کنسول ها به 1000 نمیرسید ولی گیم اسپات نسخه پیسی رو بعد از دو هفته امتیاز داد در مورد تمام بازی های MULTIPLATFORM به این صورت عمل میکنه

صنعت بازی سازی رو به سمتی میره که PC GAMES از دور خارج شه نه اینکه گیم اسپات دشمنی داشته باشه نه اصلا این نیست اما تبلیغات پولی که خرج میشه سرمایه گزاریه شرکت ها همه با هم دست به دست هم میده و باعث میشه یه همچین اتفاقی بیفته

یه علت بزرگی که داره اینه که اگر میبینید میگن کنسول مثلا صنعت 5 میلیاردی هست و پیسی 1.2 میلیاردی علتش دونلود کردن بازی هاست

شرکت های بازی سازی ضرر زیادی رو از جانب کسانی که بازی رو دونلود میکنن و نمیخرن متحمل میشن اما رو کنسول به این شکل نیست ...تعداد کشورهایی که مثل ایران خیلی راحت برید کنسول ps2 یا xbox چیپ شده از فروشگاه هاش بخرید به 10 هم نمیرسه طرف مجبوره اورجینال بخره و شرکت ها این رو بیشتر دوست دارن

همه اینارو نوشتم که بگم احتمالش زیر 10 درصد هست که نسخه پیسی امتیاز بالاتر بگیره چون شاید گیم اسپات امتیاز هاش منطقی باشه اما به هیچ وجه نباید اینطوری به مردم نشون داده بشه که تو یه بازی ممکنه نسخه پیسیش بهتر باشه

البته این رو در مورد MULTIPLATFORM ها گفتم نه بازی هایی که از رو پیسی میره رو کنسول

قفلش هم یادم رفت بگم استارفورس هست به همون دلیلی که نرید دونلود کنید

نکته ای که این وسط جالب هست اینه که همیشه نسخه پیسی دیر امتیاز میگیره یعنی اول تمام کنسول ها امتیاز میگیرن و میبینید بعد از یکی دو هفته یه نقد هم برای نسخه پیسی مینویسند یه علتش اینه که طرف دیگه منتظر نقد این بازی نشه و بره نسخه کنسول رو که نقدش نوشته شده بخره
البته این در مورد همه بازی ها صدق نمیکنه..نمونش King Kong بود که همون روز های اول به پلتفرم PC هم نمره دادند...

قفلش هم یادم رفت بگم استارفورس هست به همون دلیلی که نرید دونلود کنید
سلام.
فرشین جان اطلاع داری استارفورسش چه نوعی هست؟ منظورم اینه که احتیاج به کابل کشی و این دنگ و فنگ ها داره؟

PoP3 (نسخه ی پیسی) تازه امروز بر روی سایتهای تورنت قرار گرفت که سایزش هم 1.6 گیگ هست میشه 2 الی 3 سیدی.احتمالا فردا پس فردا میرسه دست ما ها.قفلش هم Starforce 3.6.10.06هست یعنی دقیقا همون قفل KingKong

و معنیش اینه که برای اجرای بازی نیاز به برنامه Daemon Tools 4 دارید و حتما حتما حتما باید کابلهای IDE سی دی رام یا DVD Rom رو بکشید

از هر دوتون به خاطر اطلاع رسانی ممنونم.
فقط راهی نداره که کابل نکشیم.
یعنی نمییشه از sfnnighmare استفاده کرد؟
حتما باید کابل بکشی؟
sfnnighmare روی کینگ کونگ اثر کرد؟ اجرا شد؟

یعنی نمییشه از sfnnighmare استفاده کرد؟
حتما باید کابل بکشی؟
sfnnighmare روی کینگ کونگ اثر کرد؟ اجرا شد؟

SFNightMare روی قفلهای StarForce 3.5 به بالا اثر نمیکنه ... بازیهای زیر 3.5 هم شانسیه ... بستگی به نوع ROM داره ... مثلا اگه فقط یدونه CD - ROM باشه نیازی به کشیدن کابل و حتی استفاده از SFNightMare هم نیست (در استارفورس 3.5 به پایین) ... ولی اگه DVD Rom یا رایتر داشته باشید معمولا مشکل ساز میشه چون برنامه SFNightMare با بعضی از DVD Rom ها و رایتر ها مشکل داره و نمیتونه به درستی Disable شون کنه و قفل بازی درایوهارو شناسایی میکنه

ولی برای StarForce 3.5 به بالا هنوز راه حلی به جز کشیدن کابل پیدا نشده ... حالا ممکنه یه ورژن جدید از SFNightMare یا یه برنامه جدید بیاد که بتونه مشکل رو حل کنه ولی زیاد امیدوار نباشید

ضمنا King Kong هم با SFNightMare اجرا نمیشه و حتما باید کابل کشیده بشه ...

SFNightMare روی قفلهای StarForce 3.5 به بالا اثر نمیکنه

البته این هم شانسیه.چون من خودم tm:sunrise رو که 3.5 هست همین جوری بازی کردم.یکی دو نفر رو هم میشناسم که kingkong رو اجرا کردند.

ولی برای StarForce 3.5 به بالا هنوز راه حلی به جز کشیدن کابل پیدا نشده ... حالا ممکنه یه ورژن جدید از SFNightMare یا یه برنامه جدید بیاد که بتونه مشکل رو حل کنه ولی زیاد امیدوار نباشید
البته این هم شانسیه.چون من خودم tm:sunrise رو که 3.5 هست همین جوری بازی کردم.یکی دو نفر رو هم میشناسم که kingkong رو اجرا کردند.
نمیدونم چی بگم...باید منتظر شد ببینیم چی میشه....!!!!

سلام
من بازم بر گشتم.
شکر خدا زندم.
چون داشتم می مردم.و سکته میکردم.5 دقیقه دیر میرسیدم بیمارستان مرده بودم.
ولی حالا که زندم شکر خدا.
نتونستم دوری دوستان رو تحمل کنم. :cry: :cry: :cry:
و شاید به قول اقا پرهام که از این سوسول بازی ها خوشش نمی یاد.ولی من برگشتم. :sad: :sad: :sad: :sad:
امیدوارم مشکلاتی که باعث شد من از سایت برم زودتر رفع بشه تا بتونیم یه سایت خوب رو درست کنیم.
توی این 2 هفته که نبودم.الان میخوام جبران کنم:
خب انگار فقط اقا بهزاد داره جور تاپیک اخبار داغ رو میکشه.
حالا منم اومدم تا در حد توان بهش کمک کنم:
خبر اول:
بازی LOTR:TBFME II در ماه فوریه 2006 خواهد امد.یعنی نهایت چیزی حدود 3 ماه دیگه.
اینم اخرین شات های بازی :
i5btz8.jpg
i5bvgh.jpg

i5bw4l.jpg
i5bwh5.jpg

i5bwo6.jpg
i5bww6.jpg

i5bx4h.jpg
i5byoz.jpg

++++++++++++++++++++++++++++++++++
خبر دوم:
Blizzard North veterans form new independent development studio
بازم هم یک استودیوی تازه.
و باز هم بلیزارد در راس این استودیوی قرار داره.
سه نفر از اعضای استودیوی بلیزارد از این استودیوی جدا شده و یک استودیوی جدید با نامHyboReal رو تاسیس کردند.
اسم بازی این استودیوی
StarFall
یا بهتره ترجمه کنیم سقوط ستاره.
محل استودیو در سان کارلوس
کالیفرنیا قرار داره.
این استودیو به طور شاخص از سه نفر تشکیل شده که در اولین فرصت توی تاپیک معرفی استودیویه ای بازی سازی براتون میزارم.
در مورد اهداف این استودیوی و کلی چیز میز که براتون میزارم.
من زندم.خودش خیلی خوبه.
اینم دو تا شات که از بازی اومده:
i5byxh.jpg

i5bz7q.jpg

i5bzad.jpg

هنوز هیچ گونه خبر بیشتری برای این بازی نیومده.
به محض دیدن خبر جدید براتون میزارم.

The studio intends to focus its attention on the PC market, promising a reliance on game play over technology, art and story. The first project, dubbed 'Starfall', is currently in development - although no further details on the game have been released so far.
Hyboreal intends to reduce its development costs by outsourcing various aspects of the development process to "a reliable partner who we had a previous development relationship."
The establishment of Hyboreal marks the latest in a string of new independent studios emerging from the talent behind Blizzard Entertainment's critically and commercially acclaimed software titles
.​
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خبر سوم:
مربوط میشه به سورس اینجین Valve.
که اقا بهزاد و اقا اشکان و اقا ارشام و اقا فرشین خیلی ازش تعریف میکردن.
خب حالا خبر اینه که:
استودیوی Junction Point .
برای اطلاع بیشتر این لینک رو ببینید.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=74&page=2
حق استفاده از این موتور رو خریداری کرده.
فکر کنم بعد از بازی DM که کار یوبی هستش این دومین ا ستودیوی باشه که حق استفاده از این موتور رو خریداری کرده.
وارن اسپکتور موسس این استودیوی که در بازی تیف و Deus EX از موتور هاواک استفاده کرده بود و با Valve رابطه خوبی داره حالا باز هم از این موتور داره ستفاده میکنه
نکته جالب این که :
این استودیوی هنوز اسمی از بازی اینده خود و نام ناشر رو اعلام نکرده.
ولی خبر ها میگه که این استودیو در حل کار کردن بر روی دو پروژه به طور هم زمان هستش.
اینم متن خبر:

This post in HalfLife2.net forum reveals that Warren Spector, the lead man behind Deus Ex, is working together with Valve to create a new game for the Steam platform: uot;We are currently working with Valve on a new game using the Source Engine​
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خبر چهارم:
مربوط میشه به بازی Rise & Fall: Civilization
کار استودیوی STAINLESS STEEL . کمپانی MidWay
این استودیوی فعلا درش تخته شده.و این بازی هنوز هیچ خبری ازش نیست.
این بازی میبایست تا مارس 2006 میی ومد و لی انگار اختلاف نظر هایی بین استودیوی و کمپانی در گرفته که فعلا این بازی و استودیوی کارشون مشخص نیست.

Following investigation, Bob Scott's original post appears to have been confirmed by a number of ex-employees of the firm, including former game AI programmer Daniel Higgins. In a message posted on the Rise and Fall community forums, Higgins wrote: "This is true, Stainless Steel is no more. I can't give details as to why, but I can tell you the product is in excellent shape, the team was in high morale and ploughing ahead at full steam, and we were just weeks from gold disk."
Further posts reiterate the studio's closure and the company's official website has since been shut down. It is impossible to confirm at this stage whether or not a commercial release for Rise and Fall will be secured, as full details regarding the closure of Stainless Steel Studios are currently unknown.
Stainless Steel Studios was established in 1998 by Rick Goodman, former lead designer on Age of Empires. The firm had successfully developed numerous acclaimed RTS titles, including Empire Earth and Empires: Dawn of the Modern World. To date, no official confirmation on the situation has been released, either by Stainless Steel Studios, or Midway Games, who were due to publish the latest game​
.
اینم متن خبر.که انگار در سایت و فروم رسمی بازی این خبر درج شده.
درصورتی که این بازی باید به زودی منتتشر میشد.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خبر پنجم:
بازی broken Sword
بله.انگار قراره شماره 4م از این بازی هم ساخته بشه.
نام بازی
Broken Sword: The Angel of Death
که ترجمش میشه:
شمشیر شکسته:فرشته مرگ
بازی در تابستان سال آینده خواهد امد.
http://www.gamespot.com/pc/adventure/brokensword4/index.html

++++++++++++++++++++++++++++++++++
خبر ششم:
مربوط میشه به بازی Elder Scroll IV
این بازی باز هم زمان انتشارش به تعویق افتاد.
در ماه مارس.
20

امیدوارم این چند تا خبر جبران این دو هفته رو کرده باشه.
از اقا بهزاد ممنونم

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or