اخبار داغ بازی ها

• Thread starter Thread starter Konami
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Konami

Administrator
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:
سلام
میخوام در بازی یه بازی ادونچر یه چیزایی بگم،
اسم بازی دور دنیا در 80 روزه.
از روی اثر ژول ورن.
یا خارجکیش میشه :
80 Days
اینم شاتاش و یک Brief از بازی:
hs42eh.jpg
hs42o9.jpg

hs42sz.jpg
hs42v7.jpg

hs42zs.jpg
hs431c.jpg

hs436q.jpg

hs4380.jpg

بازی ریلیز شده.
و سایت Game Vortex بهش نمره 9 از 10 داده.

خداحافظ

سلام
زمانم برای دادن توی پست قبلی تموم شد.
مگر نه تو همون پست اینو میدادم.
ببخشید.این پست اضافس.ولی مجبور شدم یه دونه جدید باز کنم.
خبر در مورد نسخه اضافه شونده بازی یتلفیلد 2 هستش.
سایت گیم اسپات به این بازی نمره داده.
hs48iw.jpg

hs48pc.jpg

hs48w1.jpg

در مورد این بازی این جوری نوشته شده که:
8 مرحله جدید.بازی بیشتر در جنگک در مناطق شهری تمرکز داره.در بازی از راپل و وسایل سواری کمتر و گیم پلی زیبا در این بازی هست.

اینم نقاط ضعف بازی:
باگاش زیاده . چیز های دیگه که بهتره خودتون بخونید.
hs494m.jpg

اینم چند تا شات:
hs496o.jpg
hs49cl.jpg

hs49dj.jpg
hs49ed.jpg

hs49hy.jpg
hs49iq.jpg

hs49jn.jpg
hs49k5.jpg

hs49kn.jpg
hs49lf.jpg

بازم خداحافظ

تاز گی ها چقدر این شرکت های بازی سازی به نویسنده ها واثر هاشون علاقه پیدا کردن.شنیدم یه بازی از اثر های اگاتا کریستی ساختن .یه بازی هم از اثر ژول ورن.فکر کنم این هم دومیش باشه.عجب گرافیکی داره این بازی به قول یه بنده خدایی:کلک وپر ریزون
محمد جان این بازی به ایران هم اومده؟ یا اگه نیومده کی میاد.من که لحظه شماری می کنم

نوشته شده توسط vahidrezi16:
تاز گی ها چقدر این شرکت های بازی سازی به نویسنده ها واثر هاشون علاقه پیدا کردن.شنیدم یه بازی از اثر های اگاتا کریستی ساختن .یه بازی هم از اثر ژول ورن.فکر کنم این هم دومیش باشه.عجب گرافیکی داره این بازی به قول یه بنده خدایی:کلک وپر ریزون
محمد جان این بازی به ایران هم اومده؟ یا اگه نیومده کی میاد.من که لحظه شماری می کنم
جکی چان هم هست

سيستم جديد اتصال به اينترنت بدون نياز به كارت
توي اين سيستم شما فقط يه شماره به قسمت ديال نامبر ميدين و به اينترنت وصل ميشين هزينه كارت هم از طرف مخابرات دريافت ميشه هزينه 300 در ساعت
دوستاني كه ديال رو ميخان يه پيغام بزارن
يا به ايملم يه سري بزنن
lion_12345200@yahoo.com

نوشته شده توسط leoman:
سيستم جديد اتصال به اينترنت بدون نياز به كارت
توي اين سيستم شما فقط يه شماره به قسمت ديال نامبر ميدين و به اينترنت وصل ميشين هزينه كارت هم از طرف مخابرات دريافت ميشه هزينه 300 در ساعت
دوستاني كه ديال رو ميخان يه پيغام بزارن
يا به ايملم يه سري بزنن
lion_12345200@yahoo.com
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=292

سلام ...

بلاخره 360 هم عرضه شد و من بسيار مشتاقم تا هرچه سريعتر بتونم اين كنسول را در ايران تهيه كنم. اما بشنويد از اولين اخبار فروش :

xbox07.jpg

Bill Gates درباره بازي هاي عرضه شده همراه اين كنسول گفته كه همانند انها تا بحال نديده و هنوز برايش قابل درك نيست (كي ميگه ماست من ترشه؟!) به هر حال شب سردي را مردم پشت درب هاي فروشگاه Best Buy در سياتل امريكا گذراندند تا اولين انسان هايي باشند كه يك كنسول نسل اينده يا بهتر بگيم نسل كنوني را تهيه كنند ... گزارش شده بيش از 500 نفر شب سرد را پشت درب هاي بسته بودند تا فروش اغاز شود :

xbox02.jpg

xbox09.jpg

البته مايكروسافت هم به خريدارانش در هواي سرد شال و كلاه هايي كه نمادي از 360 بر روي ان بود هديه مي داد تا تحمل اين سرما راحت تر باشد! اما بلاخره لحظه شماري ها به پايان رسيد و اولين كنسول را Bill Gates به شخصه به فروش رساند و اولين نفر خوش شانس 360 درجه اي ما اين فرد است :

xbox01.jpg

xbox05.jpg

Bill Gates بسيار خوشحال و راضي بود و با رويي بسيار گشاده با تمام خبرنگاران صحبت ميكرد و حتي چندين بار بر سر بازيي هاي 360 با مشتريان كل مي انداخت !

xbox04.jpg

Spellbound و Atari عكسهاي جديدي از بازي Desperados 2 : Cooper's Revenge به نمايش گذاشتند.اين بازي داراي ۲۴ مرحله در غرب وحشي است.گرافيك و هوش مصنوعي دشمنان نسبت به نسخه ي قبلي بسيار پيشرفت كرده اند.Desperados 2 اوايل سال ۲۰۰۶ توسط آتاري منتشر خواهد شد.

بایتی یکی از ما بره اونجا که این بیل گیتس رو تیغ بزنه و چند تا xbox بگیره آخه شنیدم آدم خییریه . بگه اینجا همه دارن برای سلامتی مایکرسافت دعا میکن. (پاچه خاری)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or