اخبار جدید Battlefield 6

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
193747

Andrew Wilson مدیر EA بعد از آخرین جلسه ای که EA با سهامدارها در مورد بازیهای آینده این شرکت داشته ، تایید کرده که نسخه بعدی سری بتلفیلد در تعطیلات سال نو 2021 (اواخر پاییز/زمستان 1400) منتشر میشه و زمان رونمایی بازی هم 3-2 ماه دیگه بهار 2021/1400 هست.
ایشون تایید کرده که نسخه بعدی از همه لحاظ بزرگتر خواهد بود و کاملا از ویژگیها و قدرتهای سخت افزاری کنسولهای PS5/XSX استفاده میکنه.
تایید شده که BF6 تعداد پلیر بیشتر، تخریب پذیری واقعی تر خواهد داشت.
دایس با این نسخه به دوران جنگهای مدرن برمیگرده و گیم پلی مبارزات با اسلحه ، جنگهای هوایی و زمینی وارد مرحله جدیدی خواهد کرد.
میشه به مراحل توسعه و تکمیل بازی هم خوش بین بود چرا که طبق تایید ویلسون دایس حتی از زمانبندی خودشون هم جلوتر هستن.

منبع

این توضیح هم من اضافه کنم که ویلسون در مورد انتشار بازی روی کنسولهای نسل 8 (PS4/X1) چیزی نگفت ولی با توجه صحبتای قبل و حالا میشه بین خطوط خوند که بازی کاملا نسل بعدی خواهد بود.

=================

تریلر معرفی

تریلر گیم پلی

آخرین ویرایش:

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721

خیلی خوشحالم که از شر اون کمپینهای آبکی خلاص شدیم (البته برای بد کامپنی و بعضی از مراحل 3 انصافا خوب بود)

بتل رویال نداره

در وسط بازی هم میشه اتچمتهای تفنگها رو تغییر داد. مثلا می روید تو ساختمون برای محیطهای کوچیک یه دوربین رد دات میگذارید ، از ساختمون که خارج میشید می خوایید اون دشمنهایی که انتهای مپن بزنید ، رد دات رو با دوربین اسنایپر عوض می‌کنید حین بازی.

بخشهای پولی فقط برای آیتمهای تزیینی هست

آخرین ویرایش:

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
نمایش جالبی نبود بنظر من
اینکه کمپین نداره هم خورد تو ذوقم هرچند کمپین های یکی دو نسخه قبلی هم آنچنان تعریفی نداشتن...

ولی احتمالا گیم پلیش‌ خوب از آب در بیاد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: artour-2198

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
بزرگترین مپ battle field 2042 با ابعاد 5.9 square kilometer هست.

2 تا از مپاش که تو سئول و مصره طراحی خیلی عالی داره، موضوع climate change و بلاهای طبیعی هم پر رنگه که هیجانو به شدت میبره بالا

E3cxqQdXIAYQFY7.jpg E3cyHGbXoAguglh.jpg

انصافا 128 پلیره چیزه خیلی خفنیه. عملا سیمولیشن جنگ میشه با این ابعاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر