اخبار جدید Battlefield 6

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
193747

Andrew Wilson مدیر EA بعد از آخرین جلسه ای که EA با سهامدارها در مورد بازیهای آینده این شرکت داشته ، تایید کرده که نسخه بعدی سری بتلفیلد در تعطیلات سال نو 2021 (اواخر پاییز/زمستان 1400) منتشر میشه و زمان رونمایی بازی هم 3-2 ماه دیگه بهار 2021/1400 هست.
ایشون تایید کرده که نسخه بعدی از همه لحاظ بزرگتر خواهد بود و کاملا از ویژگیها و قدرتهای سخت افزاری کنسولهای PS5/XSX استفاده میکنه.
تایید شده که BF6 تعداد پلیر بیشتر، تخریب پذیری واقعی تر خواهد داشت.
دایس با این نسخه به دوران جنگهای مدرن برمیگرده و گیم پلی مبارزات با اسلحه ، جنگهای هوایی و زمینی وارد مرحله جدیدی خواهد کرد.
میشه به مراحل توسعه و تکمیل بازی هم خوش بین بود چرا که طبق تایید ویلسون دایس حتی از زمانبندی خودشون هم جلوتر هستن.

منبع

این توضیح هم من اضافه کنم که ویلسون در مورد انتشار بازی روی کنسولهای نسل 8 (PS4/X1) چیزی نگفت ولی با توجه صحبتای قبل و حالا میشه بین خطوط خوند که بازی کاملا نسل بعدی خواهد بود.

=================

تریلر معرفی

تریلر گیم پلی

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
گیم پلی رفت برا مراسم ماکرو و 13 ژوئن.
ولی این چی بود، از موشک پرید با ار پی جی زد و دوباره موشک رو گرفت راهشو ادامه داد. فیلم باحالی میشد ازش ساخت.

• Like
Reactions: TeTration

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
ایجکت کردن دقیقا اتفاقی که تو بازی میوفته :lol:
اون صحنه اولم شبیه دماوند پیک بود
اون آخرش رو مخم بود از لوولوشن بتلفیلد با تمام وجود متنفرم چون قشنگ میرینه تو گیم پلی بازی که متاسفانه اینجا بیشتر شده ظاهرا

• Like
Reactions: gintoki

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
من از کانال یک استریمر دیگه دیدم.
در مورد تریلر خیلی چیز عجیبی نبود، همش موشن کپچر شده بود ، اما دقیقا همه اونچیزی بود که یک بتلفیلد فن از بازی میخواست.
نقطه اوجش هم اونجا بود که از جت پرید بیرون و با راکت لانچر دشمن ترکوند و بعدش هم برگشت داخل کابین :))

مشخصا خواسته بودن بگن ما برگشتیم و هراونچه که شما از ما میخواید و این سری با اون میشناسید در بازی هست.
در مورد نوآوری و... هم گیم پلی که 4 روز دیگست باید ببینیم چیکار کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر