اخبار جدید Battlefield 6

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
193747

Andrew Wilson مدیر EA بعد از آخرین جلسه ای که EA با سهامدارها در مورد بازیهای آینده این شرکت داشته ، تایید کرده که نسخه بعدی سری بتلفیلد در تعطیلات سال نو 2021 (اواخر پاییز/زمستان 1400) منتشر میشه و زمان رونمایی بازی هم 3-2 ماه دیگه بهار 2021/1400 هست.
ایشون تایید کرده که نسخه بعدی از همه لحاظ بزرگتر خواهد بود و کاملا از ویژگیها و قدرتهای سخت افزاری کنسولهای PS5/XSX استفاده میکنه.
تایید شده که BF6 تعداد پلیر بیشتر، تخریب پذیری واقعی تر خواهد داشت.
دایس با این نسخه به دوران جنگهای مدرن برمیگرده و گیم پلی مبارزات با اسلحه ، جنگهای هوایی و زمینی وارد مرحله جدیدی خواهد کرد.
میشه به مراحل توسعه و تکمیل بازی هم خوش بین بود چرا که طبق تایید ویلسون دایس حتی از زمانبندی خودشون هم جلوتر هستن.

منبع

این توضیح هم من اضافه کنم که ویلسون در مورد انتشار بازی روی کنسولهای نسل 8 (PS4/X1) چیزی نگفت ولی با توجه صحبتای قبل و حالا میشه بین خطوط خوند که بازی کاملا نسل بعدی خواهد بود.

=================

تریلر معرفی

تریلر گیم پلی

آخرین ویرایش:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
نه اما ظاهرا وقتی در موردش ازشون سوال پرسیدن گفتن منتظر بمونید:

Free-to-play and cross-play in Battlefield 2042? DICE says stay tuned - VG247

شاید یه مودای خاصی دارای کراس پلتفرم باشن؟ هنوز خیلی گنگه این قضیه.

مثل اینکه اگر 128 پلیر نباشه، بقیه سرور رو با AI میخواند پُر کنند!

حالا برا اینکه سرورهاشون پُر باشه، به نظرم راهی جز کراس پلی ندارند :-?

• Like
Reactions: Ludens

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
برن بمیرن . مگه بد کمپانی 2 و بتل 3 و 4 کمپینش بد بود که برای این نسخه فقط مولتی دارن میدن. امثال من که گرفتاری دارن و نمیتونن انلاین بازی کنن و عشق شوتر هستن الان باید چیکار کنن. این از بتل اونم از کالاف جدید که مشخص نیست با اون وضع شایعاتی که راجب اسلج همر شده برسه امسال یا نه. حالمون بهم خورد از این سمتی که داره این صنعت به پیش میره همش بازی های شوتر انلاین. خدا پدر سونی و ماکرو رو بیامرزه حداقل بازی های داستانی هنوز دارن میسازن. این ea هم عرضه نداره و گرنه یک بازی مثل استاروارز فالن اوردر فقط کمپین داستانی داشت خیلی هم پر فروش شد . دارن نسخه دو هم میسازن. اگه دایس نمیتونه کمپین بسازه بدن دست ریسپان اونا حداقل کمپین داستانی بسازن. الان 3 4 تا استدیو دارن بتلفیلد 2042 رو میسازن پس دارن چیکار میکنن این همه نیرو فقط رو مولتی دارن کار میکنن. واقعا که. چه ضد حالی.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
برن بمیرن . مگه بد کمپانی 2 و بتل 3 و 4 کمپینش بد بود که برای این نسخه فقط مولتی دارن میدن. امثال من که گرفتاری دارن و نمیتونن انلاین بازی کنن و عشق شوتر هستن الان باید چیکار کنن. این از بتل اونم از کالاف جدید که مشخص نیست با اون وضع شایعاتی که راجب اسلج همر شده برسه امسال یا نه. حالمون بهم خورد از این سمتی که داره این صنعت به پیش میره همش بازی های شوتر انلاین. خدا پدر سونی و ماکرو رو بیامرزه حداقل بازی های داستانی هنوز دارن میسازن. این ea هم عرضه نداره و گرنه یک بازی مثل استاروارز فالن اوردر فقط کمپین داستانی داشت خیلی هم پر فروش شد . دارن نسخه دو هم میسازن. اگه دایس نمیتونه کمپین بسازه بدن دست ریسپان اونا حداقل کمپین داستانی بسازن. الان 3 4 تا استدیو دارن بتلفیلد 2042 رو میسازن پس دارن چیکار میکنن این همه نیرو فقط رو مولتی دارن کار میکنن. واقعا که. چه ضد حالی.
هیچکس بتلفیلد رو صرفا بخاطر کمپین نمیخره این بازی از همون عناوین اولیش سرور دیدیکیتد و انلاین خوبی داشته

reza11

کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
هیچکس بتلفیلد رو صرفا بخاطر کمپین نمیخره این بازی از همون عناوین اولیش سرور دیدیکیتد و انلاین خوبی داشته
من کالاف و بتلفیلد رو فقط بخاطر کمپینش میخرم. امثال من هم کم نیستن که محدودیت وقت دارن و فقط بخش داستانی رو میتونن بازی کنن. آنلاینش هم در حد وقتایی که مهمان میاد

• Like
Reactions: VENOMEM

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
بعد بدکمپانی 2 ما عملا کمپین نداشتیم، اونهم واقعا بطرز عجیبی از دستشون در رفته.
BF1 و V که اصلا هیچی.
BF3 و 4 هم با اینکه کمپین منسجمی داشتن ، عملا زیر سنگینی کمپینهای رقیب له شدن.

بخش کمپین 4-5 ساعته دیگه چیه که بود و نبودش مهم باشه؟

من با یک جمع 10 نفره دیگه MW2019 پیش خرید کردیم، شاید باورت نشه ولی بیشتر از نصف بچه ها اصلا کمپین بازی نکردن، 5-4 نفری هم که بازی کردیم، یکی دوتاشون نصفه ول کردن.
نه اینکه بد یا ضعیف بود یا نه (که البته بنظرم خیلی معمولی بود)، ولی اینقدر درگیر مولتی پلیر بودیم که دیگه فرصت نمیشد یا اگه میشد نسبت به لذتی که در مقایسه با مولتی پلیر داشت قابل مقایسه نبود.
حالا اون کمپین سری COD بود که ضعیفترین نسخش کمپینهای بتلفیلد 10 هیچ میزنه، دایس باید روی کاری که بلده و اصلا این سری با اون شناخته میشه رو به بهترین شکل پیاده کنه که همه امیدواریم اینکارو کرده باشه.

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
من کالاف و بتلفیلد رو فقط بخاطر کمپینش میخرم. امثال من هم کم نیستن که محدودیت وقت دارن و فقط بخش داستانی رو میتونن بازی کنن. آنلاینش هم در حد وقتایی که مهمان میاد
کاملا حق با شماست ولی واقعا من حتی بخوام اطرافیان خودم رو هم در نظر بگیرم واقعا هیچ کس بتلفیلد رو برای بخش داستانی نمیگیره ، اگه کمپین باشه بازی میکنیم ولی واقعا برای سه چهار روزه ، چیزی که همیشه برای چند سال پلیر هارو پای بازی نگه داشته و نگه خواهد داشت مولتی پلیر بازی بوده ، دایس هم قطعا آمار پلیرهارو داره و میدونه که تو چه بخشی پلیرها زمان بیشتری میزارن ، و به نظرم با عدم موفقیت نه چندان خوب bf5 طبیعی هست که دایس تمرکزش رو بزاره روی قسمت مولتی که تقریبا تو همه نسخه ها توش موفق بوده ، حتی توی کالاف هم با اینکه کمپین قوی تری داره به قول دوستمون که بالاتر نظر داده بود توجه اکثریت برای قسمت آنلاین بازی هستش و کمپین واقعا مدت زیادی نمیتونه پلیر رو پای بازی نگه داره

reza11

کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
کاملا حق با شماست ولی واقعا من حتی بخوام اطرافیان خودم رو هم در نظر بگیرم واقعا هیچ کس بتلفیلد رو برای بخش داستانی نمیگیره ، اگه کمپین باشه بازی میکنیم ولی واقعا برای سه چهار روزه ، چیزی که همیشه برای چند سال پلیر هارو پای بازی نگه داشته و نگه خواهد داشت مولتی پلیر بازی بوده ، دایس هم قطعا آمار پلیرهارو داره و میدونه که تو چه بخشی پلیرها زمان بیشتری میزارن ، و به نظرم با عدم موفقیت نه چندان خوب bf5 طبیعی هست که دایس تمرکزش رو بزاره روی قسمت مولتی که تقریبا تو همه نسخه ها توش موفق بوده ، حتی توی کالاف هم با اینکه کمپین قوی تری داره به قول دوستمون که بالاتر نظر داده بود توجه اکثریت برای قسمت آنلاین بازی هستش و کمپین واقعا مدت زیادی نمیتونه پلیر رو پای بازی نگه داره
بله درسته ولی بتلفیلد یک و 5 که عملا کمپین داستانی (تعریف شده) نداشتن. وار استوری بود که داستان های جداگونه بود و منسجم نبود. ولی انصافا بد کمپانی 2 و بتل 3 و 4 کمپین خوبی داشتن مخصوصا بد کمپانی 2 و بتل 3. همین راه هم کالاف 2018 (بلک اپس 4) رفت که دیدیم تو دوتا نسخه بعدش دوباره کمپین رو اورد. به هر حال بازی شوتر به خاطر سبکش واقعا یک بخش داستانی سینمایی رو میطلبه . مگه همون 6 7 ساعت بخش چقدر وقت میبره. من واقعا دوست داشتم مثل شما بتونم وقت داشته باشم انلاین هم بازی کنم ولی زندگی متاهلی وقتی نمیزاره. به هر حال امیدوارم از نسخه های بعد دوباره بخش داستانی برگرده. چون واقعا حیف این گرافیک و تخریب پذیری فقط تو یک بخش از بازی صرف بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر