احتمال عرضه HALO برای PC و ارتقای فروشگاه ویندوز 10

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Phil-Spencer.jpg

بنظر میرسد که مایکروسافت در زمینه گیمینگ خود را وارد مسیر تازه ای کرده است . تقریبا تمامی عناوین انحصاری XBOXONE برای WINDOWS 10 نیز عرضه خواهند شد که بسته به نظر شما ، ممکن است این موضوع خوب باشد یا بد ،درهرصورت بنظر میرسد که این مسیری که مایکروسافت درپیش گرفته است ؛ ادامه دار خواهد بود .

طی سوالی که از Phil Spencer در توییتر شده بود ، از او پرسیدند که آیا امکان عرضه سری HALO برای پلتفرم PC نیز وجود دارد که وی در پاسخ چنین گفت :

" ما همیشه به نظرات شما ، و بازی هایی که از ما درخواست کرده اید توجه کرده ایم " .

همانطور که متوجه شده اید او احتمال عرضه عنوان HALO برای PC را رد نکرده است .
فیل اسپنسر در یک توییت دیگر نیز اعلام کرد که درحال ارتقا و بهبود وضعیت فروشگاه ویندوز 10 هستند و قصد دارند محدودیت های آن را رفع کنند و تجربه گیمینگ را برروی این پلتفرم بهبود ببخشند . محدودیت هایی از قبیل : " V-Sync اجباری ، borderless full screen ، نبودن پشتیبانی برای ماد ها " . و در آخر ، اسپنسر تایید کرد که عنوان CUPHEAD هنوز زنده ـست و درحال طی کردن مراحل ساخت است .

منبع

آخرین ویرایش:

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
درسته اما این فقط باعث میشه X1 کمتر فروش بره که اصلا برای مایکروسافت مهم نیست ولی از طرفی باعث میشه XLIVE امار کاربراش صد برابر بشن که این خیلی بیشتر برای مایکروسافت مهمه :d

درسته و مطمئن باشید سونی میدان خالی از رقیب ببینه حتی دیگه اون یه ذره تخفیفشم نمیزنه :d

من اینجا قصد دارم یک سیستم ارزون قیمت معرفی کنم که براحتی میتونه پابپای XBOX ONE یا حتی بهتر بازیهارو اجرا کنه

ضمن اینکه میلیونها کار دیگه هم غیر از بازی میتونید انجام بدید
و همچنین از بازیهای دهه 80 تا بروز ترین بازیهای 2016 ارشیو کنید

نکته : در این لیست مانیتور قرار نمیدم چون کسی که کنسول میخره هم باید بالاخره برای TV LED هزینه کنه

مادربرد : ASUS H110-Plus LGA1151 H110 قیمت 270 هزار تومن

پردازنده : i3 6100 skylake قیمت 399 هزار تومن

نکته این پردازنده از تکونوژی ساخت 14nm استفاده میکنه اما APU روی X1 از تکنولوزی قدیمی 28 نانو بهره منده که مصرف بمراتب بیشتری به همراه داره
ضمن اینکه از جدید ترین متودهای روز دنیا در طراحی معماری این تراشه استفاده شده برای میلیون ها کار دیگه غیر از بازی

کارت گرافیک : evga GTX 950 superclocked قیمت 699 هزار تومن

رم : AEGIS 8GB 1600Mhz CL11 DDR3 قیمت 144 هزار تومن

پاور : Cooler Master B500 Ver.2 80Plus Power Supply قیمت 209 هزار تومن

هارد : Seagate Surveillance HDD 1TB 7200 RPM 64MB Cache قیمت 188 هزار تومن

نکته مهم : اکثر دارندگان PS4 ( کلا کنسولها هارد جالبی درشون استفاده نمیشه ) از لودینگ بسیار طولانی بازی عذاب میکشن و مدت زیادی باید صبر کنن تا بازی لود بشه ولی این هارد سرعت لودینگ بازیش محشره . با یک پلک به هم زدن بازی لود شده :d

جمع کل یک میلیون نهصد هزار تومن ناقابل :d ( حتی کسایی که قطعاتشونو دست دوم میخرن براشون خیلی ارزون تر از این حرفا تموم میشه )
و باز هم هستند کسایی که نیاز نیست کل سیستمو ارتقا بدن فقط با ارتقا یک قطعه سیستمشون بمراتب قوی تر میشه

نکته : اگر فقط یک ماهه دیگه صبر کنید سری معماری PASCAL NVIDIA معرفی میشه

منبع
Nvidia rumoured to show first Pascal GPU at GTC in April :d

کارتهای گرافیکی با تکنولوزی ساخت 16 نانومتر با مصرف بینهایت کمتر از X1 و قدرتی غیر قابل توصیف حتی در MID RANGE ها

پس اینکه برای PC خوب باید 6 میلیون خرج کردو این حرفهای این مدلی کلا بذارید کنار :d

چی میگی خدایی:))
داری سیستم جمع میکنی؟
این کف سیستمیه که برا گیم میشه بست اسمش pc خوب نیست
اونم فقط 6 تا قطعه بدون مانیتورو کیس و موس و پلیرو هیچی دیگه
خواهشا انقد سعی نکنید pc رو با کنسول مقایسه کنید هیچ ربطی به هم ندارن

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
یه بنده خدایی معتقد بود اینجور عناوین انحصاری Xbox One وقت گل نی میان رو PC :-jباشد که از این دست پیش بینی ها رو بیشتر ببینیم:d

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
من تا قبل از عید یک اکس باکس وان میخرم. واقعا به این نتیجه رسیدم که اگه ادم کنسول باز باشه کنسول را میخره. اگه تمام انحصاری های وان برای کامپیوتر هم بیاد من باز هم وان را میخرم. چون عاشق بازی با کنسول هستم.
در رابطه با این سیاست اسپنسر هم امیدوارم به فروش وان ضربه نزنه.درست که خیلی از ماها من جمله خودم طرفدار متعصب. سونی هستم اما در نگاه بزرگتر و حرفه ای تر باید امیدوار باشیم تا مایکروسافت بتونه تو فروش کنسول موفق باشه و باز هم به ساخت کنسول های بعدی (نسل های بعد) ادامه بده.
ساخت کنسول باید تا پایان جهان ادامه داشته باشه! نمیتونم اصلا با کامپیوتر و بازی با ان کنار بیام!
امیدوارم روزی نرسه که شرکت های کنسول ساز به ساخت کنسول ادامه ندن و مثلا پی ببرن که هیچی کامپیوتر نمیشه! سال هاست رقابت بین سونی و مایکروسافت شیرین و هیجان انگیز بوده است. اگه این ها نبودند که ما اینجا نبودیم

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
یه بنده خدایی معتقد بود اینجور عناوین انحصاری Xbox One وقت گل نی میان رو PC :-jباشد که از این دست پیش بینی ها رو بیشتر ببینیم:d
مگه خبری هست که تایید ساخت halo 5 ر برای pc بده ؟
راستش من اخبار ر دنبال نکردم تا الآن یدونه qb که نسل قبل هم رمدی این کار ر کرد

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
سونی هم باید در این زمینه پیشرو بشه و بعضی از عناوینی انحصاریش رو برای pcعرضه کنند تا مردم خوب سونی رو بشناسند
.
مثلا از نسخه یک تا نسخه سه انچارتد رو برای pcعرضه کنند ولی نسخه چهارم رو عرضه نکنه تا طیف گسترده ای از گیمر به کنسول سونی ملحق بشن

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
سونی هم باید در این زمینه پیشرو بشه و بعضی از عناوینی انحصاریش رو برای pcعرضه کنند تا مردم خوب سونی رو بشناسند
.
مثلا از نسخه یک تا نسخه سه انچارتد رو برای pcعرضه کنند ولی نسخه چهارم رو عرضه نکنه تا طیف گسترده ای از گیمر به کنسول سونی ملحق بشن

هروقت دلفینا پرواز کردن این اتفاق هم 100% میوفته!=))

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
.
ویندوز برای microsoft هست , اگرم بشه که مثلا Halo های جدید برای ویندوز 10 بیاد خیلی هم غیر منطقی نیست اینکار . اما سونی اینطور نیست به نظرم.

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
.

سونی اگه اینکاروکنه هم یک تبلیغ بزرگ وگسترده برای خودشه وهم قدرت خودشو نشون میده
شوخی نیستش یک ونیم میلیارد رایانه باسیستم عامل ویندوزتودنیا!

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
مایکروسافت با یه اکوسیستم میخواد تو چندتا میدون مبارزه کنه با رقیبا.
گوشی هوشمند و تبلت با گوگل و اپل.
کنسول با سونی.
پی سی با ولو.
تو تک تکشونم فعلا از حریفا عقب تره.

من پی سی گیمرم. ۵ سالم هست تو استیمم. واسه همین فقط همین تیکه واسم اهمیت زیادی داره.
استیم. با پیک ۱۱ ملیون کاربری در روز. بازیهای انحصاری پرطرفدار روی پی سی (دوتا دو با پیک ۱ ملیونی و کانتر گلوبال افنسیو با پیک ۷۰۰ هزار نفری در روز). امکانات فوق العاده که به سود پلیراست و دولوپرا (گرین لایت و ورکشاپ و مارکت). حمایت همه جانبه از طرف دولوپرا (به جز EA)
حالا ماکروسافت میخواد با ۴ تا بازی کنسولی بیاد بازار پی سی و رقابت کنه با ولو. اونم چه بازیای. تو کیفیت بازیا شکی نیست. ولی واقعا بازی هست که کاربر جمع کنه ؟ EA با بازیایی مثل BF و Fifa و Sims که فن بیسشون خیلی زیاده رو پی سی نتونست با ولو رقابت کنه.
بزرگترین برگ برنده مایکروسافت دایرک ایکس ۱۲ که به نظرم اگه دو سه تا بازی خوف واسش نیاد فایده نداره. در کل با این وضع من یکی بعید میدونم مایکروسافت بتونه با ولو رقابت کنه.
دوتا سوال پیش میاد واسم .
۱. مایکروسافت که نتونست تو هیچ کدوم از بازارا از رقبا جلو بیوفته. چه کنسول چه گوشی هوشمند چطور میخواد همزمان با یه اکو سیستم با همشون رقابت کنه؟ چند ساله مایکروسافت دوره مارکت گوشی هوشمندشه؟ هنوز از لحاظ کیفیت نتونسته به اپل که هیچی به گوگل هم نرسیده.
۲. پلی استیشن فن ها که مشخصه چرا خوشحالن اما XONe دارا تو این سایت چرا راضین؟ این اکو سیستم به قولی چه سودی داره واسشون؟ بجز اینکه تمرکز مایکروسافت از رو کنسول برداشته میشه و Xone تبدیل میشه به یه چیزی مثل استیم ماشین؟ ا

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
سونی اگه اینکاروکنه هم یک تبلیغ بزرگ وگسترده برای خودشه وهم قدرت خودشو نشون میده
شوخی نیستش یک ونیم میلیارد رایانه باسیستم عامل ویندوزتودنیا!

از این تعداد حدود 1000 تاش تو اداره ما هست! اما خب آفیس رو به زور ران میکنن!;)

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
از این تعداد حدود 1000 تاش تو اداره ما هست! اما خب آفیس رو به زور ران میکنن!;)

ایران , عراق , افقانستان اصلا تو لیست آماری قرار ندارن , از دنیا پرتن
همین بازیا ps1 و ps2 میرفت پاکستان کپی میشد میومد ایران , وضع مملکت ببین

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
خوب حالا تو چرا حرص میخوری؟:D

خنده داری این قضیه اینه که تو و دوستان هرجا صحبت از عرضه انحصاری های X1 برای PC میشه میریزد ان خط داستان میبافید که خیلی خوبه و عالی و اکوسیستم و قص علی هاذا اما یه نفر بیاد بگه آره خوب من رو PC بازی میکنم یا فولانی هم بیاد من حال میکنم آمپرتون میچسبه به سقف:D بالاخره موافق اکوسیستم هستید یا مخالف؟:D تکلیف خودتون رو مشخص کنید.

به هر صورت امیدوارم همه انحصاری های X1 برای PC بیاد تا من هم بتونم بدون خرید کنسول بازی کنمشون. با تو.جه به صحبت های شما اساتید این قضیه به نفع خود مایکرو هم هست و هم ما گیمرها لذت میبریم و مایکرو. نه؟:D فقط شما فن های بازی سنتر حرصتون در میاد که اونم مهم نیست:D برای کسی مهم نیست:D

Madridista

یعنی تو استور هیچ تخفیفی نمیدن؟:D از کجا میدونی؟:D ندادن هم مهم نیست:D قیمت اصلی رو میپردازیم. حالا اجازه هست ما هم رو PC بازی کنیم و خوشحال باشیم یا باید بیاییم اینجا ابراض ناراحتی کنیم؟ دوستان فن رخصت میدید؟

ماکان این که هر جا اسم مایکروسافت یا ایکس باکس وان میاد تو خودتو نخود هر آشی میکنی معلومه کی حرص میخوره :d
چیزی به عرضه کوانتوم بریک نمونده اگه تونستی بدون هزینه به بازی اورژینال بازی کنی اونوقت بیا جار بزن۲

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من این سیستمو برای سونی فنهای عزیزی که میخوان انحصاری X1 روی PC تجربه کنن پیشنهاد دادم نه برای شما :d

چرا اتفاقا بسیار سیستم خوبیه:dحداقل اینه بازیهارو مثل X1 دیگه 30 فریم 720P اجرا نمیکنه :d خیلی از APU X1 قوی تره

اینا که جزو موارد اصلی نیستن نهایت طرف مانیتور نداره کیس وصل میکنه به TV خونه
یا حداقل میتونه یدونه مانیتور با رزولوشن 900P ارزون قیمت بعدا تهیه کنه . خود x1 اکثرا بازیهارو بزور 900P اجرا میکنه :d
پس همون مانیتور با رزولوشن 900P بسه

میمونه کیبرد موس با 50 تومن ختم به خیر میشه DVD ROM که دیگه منسوخ شده بدرد نمیخوره اکثرا همه دیگه دانلود میکنن ( مخصوصا بازیهای اوریجینال PC همه دانلودی هستن )
یدونه هم Controller Xbox One اونم 160 تومن حل میشه یا اگه طرف کنسول PS4 داشته باشه که همون دسته PS4 کفایت میکنه

اصلا چرا راه دور بریم؟:d یدونه لب تاپ بروز و جمو جور براحتی کارو راه میندازه میشه مسافرتم با خودمون جابجاش کنیم نیازی هم نیست سیستم جم کنیم:d:d

دسته کنسول X1 بهش وصل میکنی و تمام :d حتی میشه لب تاپ براحتی گذاشت کنار TV 47 اینچ یا نه ببریش تو اتاق راحت بازی کنی ( حتی بهتر از X1 و خیلی کارای دیگه هم میتونی با لب تاپ انجام بدی :d)

این پیشنهادو من به سونی فنهایی دادم که هرگز حاضر نیستن کنسول X1 بخرن :d و میخوان انحصاریهای مایکرو سافتو تجربه کنن

960 شاید ولی 950 جواب نمیده...... خیلی ضعیفه. بازیهای امسال رو 750 ti جوابگو نیست و 960 برای اجرای معادل وان لازمه. سال دیگه حالا خدا بزرگه

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
ویندوز برای microsoft هست , اگرم بشه که مثلا Halo های جدید برای ویندوز 10 بیاد خیلی هم غیر منطقی نیست اینکار . اما سونی اینطور نیست به نظرم.

هیلوهای جدید اگه منظورتون 5 ـه با این سیاستی که مایکروسافت در پیش گرفته عرضه شون برای PC اصلا بعید به نظر نمیرسه.

پ.ن: واقعا حیف از دیشب تا حالا اون دوستمون پست جدید و مناسب امضا ندادن روحیه مون عوض شه:D

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
من این سیستمو برای سونی فنهای عزیزی که میخوان انحصاری X1 روی PC تجربه کنن پیشنهاد دادم نه برای شما :d

چرا اتفاقا بسیار سیستم خوبیه:dحداقل اینه بازیهارو مثل X1 دیگه 30 فریم 720P اجرا نمیکنه :d خیلی از APU X1 قوی تره
همم به نظر پیشنهاد جذابی میاد وای ایا میتونم از اون امکانات انحصاری که pc بازا پز میدن استفاده کنم ؟ 8-| این سیستم فوقش میتونه بازی هارو تا یک سال دیگه روی normal اجرا کنه شما نمیتونی واقعا لذت pc gaming رو بچشی
در رابطه با این حرکت ماکروسافت بگم که با اینکاراش داره ایکس باکس رو فدای ویندوز 10 میکنه اگر اوضاع همیجوری پیش بره x1 فقط به درد یه عده میخوره که حوصله سیستم بستن ندارند و قیمت کمتر میخوان رقابت x1 و ps4 کلا از بین میره وقتی x1 بازی اختصاصی بزرگی براش نمونه کی میره سمتش ؟ بجاش میرم یک pc + ps4 میگیرم میشینم حال میکنم! ماکروسافتم سودشو از ویندوز 10 میگیره فقط x1 این وسط قربانی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر