احتمال عرضه HALO برای PC و ارتقای فروشگاه ویندوز 10

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Phil-Spencer.jpg

بنظر میرسد که مایکروسافت در زمینه گیمینگ خود را وارد مسیر تازه ای کرده است . تقریبا تمامی عناوین انحصاری XBOXONE برای WINDOWS 10 نیز عرضه خواهند شد که بسته به نظر شما ، ممکن است این موضوع خوب باشد یا بد ،درهرصورت بنظر میرسد که این مسیری که مایکروسافت درپیش گرفته است ؛ ادامه دار خواهد بود .

طی سوالی که از Phil Spencer در توییتر شده بود ، از او پرسیدند که آیا امکان عرضه سری HALO برای پلتفرم PC نیز وجود دارد که وی در پاسخ چنین گفت :

" ما همیشه به نظرات شما ، و بازی هایی که از ما درخواست کرده اید توجه کرده ایم " .

همانطور که متوجه شده اید او احتمال عرضه عنوان HALO برای PC را رد نکرده است .
فیل اسپنسر در یک توییت دیگر نیز اعلام کرد که درحال ارتقا و بهبود وضعیت فروشگاه ویندوز 10 هستند و قصد دارند محدودیت های آن را رفع کنند و تجربه گیمینگ را برروی این پلتفرم بهبود ببخشند . محدودیت هایی از قبیل : " V-Sync اجباری ، borderless full screen ، نبودن پشتیبانی برای ماد ها " . و در آخر ، اسپنسر تایید کرد که عنوان CUPHEAD هنوز زنده ـست و درحال طی کردن مراحل ساخت است .

منبع

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
احتمال عرضه HALO برای PC و ارتقای فروشگاه ویندوز 10
دیگه رسما فقط عرضه شخص شخیص اسپنسر برای PC و ویندوز 10 محتمل نیست! lol
کنسولی که انحصاری به معنای واقعی کلمه نداشته باشه، خیلی محصول جالبی نمی‌تونه باشه. ولی قاعدتا اسپنسر کلا اعتقادی به این مسئله نداره. توجه به نظر مردم =/= لزوما منتشر کردن تمام انحصاری‌های Xb1 برای PC.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
این دست اخبار بیشتر از اینکه باعث خوشحالی PC گیمرها بشه، فن های PS رو سر شوق آورده، حداقل تو بازیسنتر که اینطور به نظر می رسه، ابزار نگرانی ها شده واسه PS فن ها، خوش حالی ها شده واسه PS فن ها، حضور فعال شده واسه PS فن ها... این وانمود ها در جهت خنک کرده فضا نباشه صلوات ...

گذشته از این من قبلا هم گفتم، حرفی که اسپنسر یک سال پیش زد، رو من از عملی شدنش استقبال میکنم، اما امیدوارم بازی بعدی Gear 2 و 3 باشند و چه بهتر که بازی هاش در انحصار فروشگاه ویندوز نبود...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
پرونده x1 رو دیگه باید ببندیم ... با این شرایط شاید به ۵۰ میلیون هم نرسه فروشش ... و صد الیته این فقط یه حدسه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
البته خرج یه کنسول از یه PC که بتونه اینا رو اجرا کنه خیلی کمتر میشه، پس کسایی که PCباز نیستن به فکر همون خرید XOne باشن!

اگه جسارت نباشه فکر کنم pc مورد استفاده من بتونه اجرا کنه :d

pc باز نیستم:d ولی این عنوان ارزش بازی رو pc رو داره;)

- - -ویرایش - - -

تقریبا معلوم شد کنسول دومی که این نسل می خریم nx خواهد بود:d

اره موافقم منم خیلی وقته منتظرشم.

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
این دست اخبار بیشتر از اینکه باعث خوشحالی PC گیمرها بشه، فن های PS رو سر شوق آورده، حداقل تو بازیسنتر که اینطور به نظر می رسه، ابزار نگرانی ها شده واسه PS فن ها، خوش حالی ها شده واسه PS فن ها، حضور فعال شده واسه PS فن ها... این وانمود ها در جهت خنک کرده فضا نباشه صلوات ...

گذشته از این من قبلا هم گفتم، حرفی که اسپنسر یک سال پیش زد، رو من از عملی شدنش استقبال میکنم، اما امیدوارم بازی بعدی Gear 2 و 3 باشند و چه بهتر که بازی هاش در انحصار فروشگاه ویندوز نبود...
خودتو نزن حالا :d
کاشکی ایکس بکس فنها هم این سه حالتو داشتن :d ولی گویا چیزی واسشون نمونده که ازش دفاع کنن :d. یه زمانی رقیبی بود یادش بخیر ، جنگ تموم شده به خودت بیا :d، با PC فنها هم شوخی نکن توی یه سنگرید ، ما هم پیمان صلح باهاشون امضا کردیم :d از تعدادی که موندید پناهنده قبول میکنیم :d

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
اگه واقعا Halo واسه Pc بیاد دیگه اوج مسخرگی مایکرو رو میرسونه .... halo نماد Xbox هست وبا اومدنش روی Pc مطمئنن دودش اول تو چشم X 1 میره و همین دو زار فروشی هم که داره کم و کمتر میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر